Να παρουσιάσω και γω ρε παιδιά τον χώρο μου και τα μηχανήματά μου


Μηνύματα
182
Reaction score
399
Και ένα δάκρυ κύλησε.. Ούτε τηλεοράσεις ούτε τίποτα. Καθαρό music room. Κάθεται εκεί ο μερακλής ο άνθρωπος και αδειάζει ή γεμίζει το κεφάλι του όπως το θέλει αυτός. Μια εύλογη ερώτηση.. με την σκόνη τι γίνεται; Πως καθαρίζεται όλος αυτός ο χαμός με τις τρυπίτσες/διαχύτες κτλ κτλ;
 

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.131
Νικο παραδοξως δεν πιανουν σκονη ,καθαριζονται ανετα με ηλεκτρικη σκουπα
Καθαρό music room.
μα δεν ειμαι Νικο σινεματζης οπως το 97 % του αβουσαιτ
ειμαι δικαναλος και ανηκω στο 01% και στις μουσικες μου προτιμησεις
οικτρα μειοψηφια
 
Last edited:

Μηνύματα
182
Reaction score
399
Πολύ ωραία δουλεία. Να την βλέπει κανείς και να την καμαρώνει. Κατί σαν "τάξη μέσα στο χάος". Και το λέω αυτό γιατί εγώ τα δικά μου τα θέλω να είναι ομοιόρφα και χαζομάρες (από ενισχυτές έως καλώδια) και τελικά δεν κάνω τίποτα. Ενώ εσύ περνάς στην ουσία, έχεις και τα βιβλία σου και τα ηχητικά σου, όλα και καλά με αποτέλεσμα.

Μου θύμισες κάτι Γιαπωνέζους audiophile τύπους που συναντώ στο Youtube και έχουν φτιάξει κάτι παρόμοια μικρά δωματιάκια αμύθητης όμως περιουσίας σε audio συστήματα, και πάνε και εξαφανίζονται εκεί μέσα για ώρες..
 





costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.105
Reaction score
124.666
Θαρω πως σε κιαμια ωρα δα ν ειμαι ετοιμος να καταθεσω αποπση ... :drinks:
Σε μια ώρα, ούτε στην αρχή δεν είσαι..

Μερτενς ακούω από το 1985-86 που τον ανακάλυψα, ανελλιπώς.
Ομοίως, Φίλιπ Γκλας..
 

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.131
τον εχω ακουση ζωντανα, ειναι υπεροχος ο βιμ, χαιρομαι που βρηκαμε κοινο σημειο στη μουσικη Κωστα, Α και τον Ξυλουρη ξεχασα :drinks:
με τον Σταυρο εχουμε αρκετα κοινα σημεια στη μουσικη:drinks:
Θαρω πως σε κιαμια ωρα δα ν ειμαι ετοιμος να καταθεσω αποπση .
περιμενω:)
 


christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.131
ευγε χερ ντοκτορ δεν το ηξερα, μου φαινεται θα αλλαξω αποψη για την αιθητικη που εχεις περι μουσικης, :drinks: και παλι ευγε για την εξεραιτικη μουσικη υποδειξη τα κρουστα ειναι υπεροχα
Εκλεισα τα παραθυρα και τσιτωσα γκαζια 110 ντιμπια, αξιος μεγιστο αυτι:party::smile::prankster::hi:
 




christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.131
Σταμάτα το γλύψιμο. Τον μούσκεψες τον άνθρωπο
Οταν μου υποδεικνυει ενα εξεραιτικον μουσικον τεμαχιονπως να μη του πω ευγε
και εμεινα εκπληκτος Ιωαννη γιατι ο χερ ντοκτορ ειναι κατα βαση σινεματζης
 



Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
Σε μια ώρα, ούτε στην αρχή δεν είσαι..

Μερτενς ακούω από το 1985-86 που τον ανακάλυψα, ανελλιπώς.
Ομοίως, Φίλιπ Γκλας..
Τα πχιατα - τα πχιατα κι ενα μπλυντηριο ρουχα ...
ετουσας τσι γροικω χρονια - κορυφες !
εδα γροικω jaz coleman - εχω ξαναβαλει αλλα δε με διαβαζεις - καθεσαι και τσακωνεσαι με τα καλωδια ...

Το λοιπον το συστημα του χρηστου γ@μει και δερνει ! τ' ακουω 'γω αφτα κι απο κινητο κι απο γιουτουμπ - πρωτες οχταβες δεν εχει (αλλα μηπως εχω εγω ?) οποτε πρεπει να παει το συνεργειο να του εγκαταστησει ορισμενα υποβαθυφωνα (σεμνα ! καθοτι ως παππους εχει αλλα εξοδα ε ?) οι σαγιοναρες ωραιες το 1821 (εχτος κι ανε ξαναρθανε στη μοδα οφετος) ,η μοδα εδα ειναι τρελιαρικα κροκς (στειλτε λινκ). Επισης οι συνακροατες ειναι πολυ ευγενεις αθρωποι - μπραβο - οπως και οι δικοι μας επαε κατω - γιατι αλλου θωρω και κανουνεασεμνεσχειρονομιες αμα τσι παιρνουνε βιντεο. Επισης γροικω πολυ σεμνα κομαθια και δε θα κανωμε χωριο - να βανετε και πραμα πιο χυμωδη (πουχου επαε κατι χωριατισες) και να δειτε ηντα αιστηματα σας ε δημιουργουνται . Ευχαριστω πολυ γεια σας , παω να δω κανα μονδελο στο καλημερα ... ή εδα που το σκεφτομαι κατσε να βαλω κανενα παε
tumblr_oj69nmYmUv1tg74jzo1_1280.jpg

:biggrin: :drinks:
 



Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.314
Μηνύματα
2.858.223
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top