Να παρουσιάσω και γω ρε παιδιά τον χώρο μου και τα μηχανήματά μου


Μηνύματα
27.076
Reaction score
25.011
Τα πχιατα - τα πχιατα κι ενα μπλυντηριο ρουχα ...
ετουσας τσι γροικω χρονια - κορυφες !
εδα γροικω jaz coleman - εχω ξαναβαλει αλλα δε με διαβαζεις - καθεσαι και τσακωνεσαι με τα καλωδια ...

Το λοιπον το συστημα του χρηστου γ@μει και δερνει ! τ' ακουω 'γω αφτα κι απο κινητο κι απο γιουτουμπ - πρωτες οχταβες δεν εχει (αλλα μηπως εχω εγω ?) οποτε πρεπει να παει το συνεργειο να του εγκαταστησει ορισμενα υποβαθυφωνα (σεμνα ! καθοτι ως παππους εχει αλλα εξοδα ε ?) οι σαγιοναρες ωραιες το 1821 (εχτος κι ανε ξαναρθανε στη μοδα οφετος) ,η μοδα εδα ειναι τρελιαρικα κροκς (στειλτε λινκ). Επισης οι συνακροατες ειναι πολυ ευγενεις αθρωποι - μπραβο - οπως και οι δικοι μας επαε κατω - γιατι αλλου θωρω και κανουνεασεμνεσχειρονομιες αμα τσι παιρνουνε βιντεο. Επισης γροικω πολυ σεμνα κομαθια και δε θα κανωμε χωριο - να βανετε και πραμα πιο χυμωδη (πουχου επαε κατι χωριατισες) και να δειτε ηντα αιστηματα σας ε δημιουργουνται . Ευχαριστω πολυ γεια σας , παω να δω κανα μονδελο στο καλημερα ... ή εδα που το σκεφτομαι κατσε να βαλω κανενα παε
View attachment 175327
:biggrin: :drinks:
Ωραία εικόν ευτούνη, πανόραμα. :lolsign:
 

Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
Και προσπαθω ο μαβρος να βρω κιανα καλο κλασικης να φθιαξω βινδεο - αλλα μου πεθιουντε κατι αλλα απο τα μαθηματα θεωριας τσι κινησης (τσι πισω) απου κανω παραληλα και αποσυντονιζομαι ...
💋
 

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.131
Αχ μρε ολδυ μου δεν ειναι να βλεπω εγω τετοια θεματα ειμαι μονος κι ερημος
και ο μαλαπερδοπουλος δεν φροντισα για εξωσχολικο ασ προσεχα :drinks: :party:
 

Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
Αχ μρε ολδυ μου δεν ειναι να βλεπω εγω τετοια θεματα ειμαι μονος κι ερημος
και ο μαλαπερδοπουλος δεν φροντισα για εξωσχολικο ασ προσεχα :drinks: :party:
Ελα μρε στο "καλημερα ..." να δεις ηντα λουλουδια βγανει η κρητη και μη στεναχωρασε ...
 


P

panag 505

Guest
Θα αναλάβω εγώ να σε πάω στην πατρίδα. (Κρήτη) Τώρα εάν γυρίσεις πίσω δεν ξέρω και αυτό με τρομάζει λίγο.
 

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.131
Τακη ειμαι διαχρονικα ερωτευμενος με την κρητη το αν γυρισω πισω ειναι ενα θεμα
με το λαδι της τη γραβιερα στι γυναικες της αυτες κι αν ειναι μαγεια
τωρα θα παω στο καλημερα κατα την προτροπη του Ολδυ :drinks: :party:
 




Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
το ξερω το ξερω αχ η μαγικη κρητη :drinks:
Η βικυ ειναι μια θεά ολυμπι(ακ)ων διαστασεων - ρισπεκτ !
Φτανει μονο να δεις πως φορει το τζακετ τσι
BASTHORST, GERMANY - JUNE 15 Eike Knueppel and Vicky Leandros during the BMW Polo Cup Gut Bast...jpg

giatomitsotaki διπλα τσι δεν ειμαι υπευθυνος
:drinks:
Τακη ειμαι διαχρονικα ερωτευμενος με την κρητη το αν γυρισω πισω ειναι ενα θεμα
470b9ae11672d9cd288b5d2afa15ad82.jpg

:drinks:
 



Μηνύματα
112
Reaction score
127
Τέθεια ρε ακούμε και γουστάρουμε.
Τον Engelbert τονε ακούω από μικρό παιδί.
Τόνε ακούω και τώρα μεγάλος. Θε'ός.
Ειδικά το quando quando , το έχω λειώσει μιλάμε.
ΑΚΟΎΓΕΤΑΙ ΠΟΛΎ ΣΥΧΝΆ ΣΠΊΤΙ ΜΟΥ, κάθε μέρα μη σου πω.
αιγαιο
ευγε χερ ντοκτορ δεν το ηξερα, μου φαινεται θα αλλαξω αποψη για την αιθητικη που εχεις περι μουσικης, :drinks: και παλι ευγε για την εξεραιτικη μουσικη υποδειξη τα κρουστα ειναι υπεροχα
Εκλεισα τα παραθυρα και τσιτωσα γκαζια 110 ντιμπια, αξιος μεγιστο αυτι:party::smile::prankster::hi:
 

Μηνύματα
112
Reaction score
127

ολα τα λ7
Χρήστο είδα όλη την προσπάθειά σου.Ένα μπράβο είναι λιγο.Να'σαι πάντα καλά να ταξιδεύεις.Μικρός έπαιζα στη φιλαρμονική του ορφανοτροφείου εύφώνιο.(στην Αλεξάνδρεια Αιγυπτου)Θα έχουμε να λεμε.Λέγομαι Κλεόβουλος Πετρής.mail:[email protected]
 


Μηνύματα
112
Reaction score
127
στην αλεξανδρεια; χρονος; επι Νασερ; μετα; πως ηταν η αλεξανδρεια;
Γεννήθηκα εκεί το47.Το 53έχασα τον πατέρα μου κ η μητέρα μου αναγκάσθηκε να δουλεψη,οπότε εγώ στο Κανισκερειο ορφ.Κ η αδελφή μου στο Μπενάκειο ορφ.θηλεων.Μέσα στο ορφ.λειτουργούσε Ελληνικό δημοτικο+τα αραβικα,κ γαλικα.Όσοι τελείωναν το δημ.προχωρούσαν η στο κλασσικό γυμν.(Αβερώφειο) η στο εμπορικό (Σαλβάγειος).Το 60 που τελείωσα το δημ.,ηΕλλ.κοινότητα άνοιξε κ ημερήσια τεχν.σχολή ηλεκτ/των κ μηχαν/των.Μηχανοτ τεχνίτης τελείωσα κ το 64 ήρθα εδώ κ τελείωσα κ την έργοδηγων Μηχανολόγων της Σιβιτανιδειου εργαζόμενος το πρωί ως εφαρμοστής στη φούλγκορ αε.Στο ορφ.Όπως σου είπα είχαμε κ φιλαρμονικη.Από τα11 Χρόνια που έμεινα εκεί τα 8,δηλ από Τρίτη δημ.ξεκίνησα σ ολφεζ κ σε λιγότερο από χρόνο κλήθηκα ικανός για οργανο.Ο μαέστρος μου έδωσε φλάουτο στην αρχη.Αλλά ήδη είχα τα πρώτα ακούσματα από Λούης Αρμστρογκ κ ηγούμενος στη τρομπετα.Που να τολμήσω να ζητήσω τρομπετα.Προσποιήθκα λοιπόν ζαλάδα στο φύσημα του φλάουτου.Τότε ο μαέστρος μου έδωσε το ευφώνιο.Ήπια κ το δεύτερο φαρμακι,κ συμβιβάστηκε σε μια μελλοντική απόπειρα για τρομπετα,που δυστυχώς έμεινε όνειρο.Πρέπει να σου πω ότι στο εγχώριο προχώρησα με ζήλο κ αγαπη.Είπα εγώ ρε θα σε κάνω να εκπαίδευσης κ ας σε έχουν για μια κρα.Αυτά για αρχή .Να'σαι πάντα καλά κ συ κ η οικογένειά σου.Τι μου θήμησες......ωραία Χρόνια

Διωρθωνω:Πρέπει να σου πω ότι στο ευφωνιο.......Θα σε κάνω να κατασκευής κ ας σε έχουν για κρα ακρα
 
Last edited by a moderator:




Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.313
Μηνύματα
2.858.193
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top