Να παρουσιάσω και γω ρε παιδιά τον χώρο μου και τα μηχανήματά μου



Μηνύματα
908
Reaction score
2.560
Αφού πιάσατε τελευταία τα κλασσικά σε πιο χαρντ εκδοχή, ορίστε :

Το πρώτο για ν' ανάψουν τα αίματα και να γυαλίσουν φαλάκρες @costas EAR @Dimifoot :tongue:(bald mountain και bald κιθαρίστας γαρ 👨‍🦲🎸) και μετά χαλαρώνουμε με Ελίζα σε blue mood...


 



wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.871
Reaction score
20.362
δεν ειναι ασχημο μρε wizy ,αν λοιπαν τα δρακουλιστικα επιφωνηματα καπως θα ακουγοτανε
και λιγο η καρατεχνητη βαβουρα προς το τελος:wink:
Αν ακούσεις όλο το album μαέστρο, θα πάθεις κοκομπλόκο... :biggrin:
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.493
Reaction score
37.569
ναι, εχει δικιο ο Ουιζι - παιζουν καλα, τους ειχα ξεχωρισει. (εχουν συνεργαστει με επιφανες?! μελος του φορουμ και ισως αυτο τους εχει βοηθησει επι του ηχητικου 🐒 )
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.871
Reaction score
20.362
ναι, εχει δικιο ο Ουιζι - παιζουν καλα, τους ειχα ξεχωρισει. (εχουν συνεργαστει με επιφανες?! μελος του φορουμ και ισως αυτο τους εχει βοηθησει επι του ηχητικου 🐒 )
Με ποιο μέλος; Πάντως, το "The Final Harvest" το έγραψε ο MWD μόνος του.
 


wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.871
Reaction score
20.362
παραγωγη :
Ναι, μισό λεπτό, μην μπερδεύεσαι. Άλλοι οι Necromantia (σε τρεις κυκλοφορίες των οποίων έκανε την παραγωγή ο @ChrisHat) κι άλλοι οι N.A.O.S.. Ναι μεν το κεντρικό πρόσωπο πίσω από τα δύο συγκροτήματα είναι το ίδιο (MWD), αλλά τα μουσικά ιδιώματα που κινούνται είναι εκ διαμέτρου αντίθετα (black metal vs industrial). Επίσης, οι N.A.O.S. ήταν solo project του MWD.
 
Last edited:

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.493
Reaction score
37.569
(Ηχητικα οχι μουσικα ειπα) δεν ειπα οτι ειναι οι ιδιοι.. ειπα οτι εχουν κανει ενα φεγγαρι με το μελος.. για την ιντριγκα περισσοτερο, και αποτι βλεπω και στους Ναος εκανε δουλιτσα.. 8-)
νεοφολκ..λιγοτερο ινταστριαλ.. οσο ακουσα..
ελπιζω να ειναι μονο σατανιστης και αρχαιολαγνος και οχι τιποτα φασιστοειδες ο nwm

Wizzy, σε εχω ρωτησει ? παιζει να βρουμε καμμια ηχογραφιση epidermic ? 🐒
μιας και πιασαμε σκοταδι για τα καλα, παμε και σε ενα αγαπημενο σχημα..
 
Last edited:

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.131
Μωρ τι ειστε σεις πολυ αγριοι, μρε wizzi και μαιμουμου στα δικα μου αυτια αυτα ακουγωνται ολα μα ολα το ιδιο - δεν ξερω αν ο χερ ντοκτορ που ειναι το μεγιστο Αυτι του αβουσαιτ, και ακουει καλυτερα απο μενα τι αποψη εχει για το θεμα-μπορει να ακουει κατι που εμενα μου διαφευγει
Ως αρμοδιοτερος εμου, :) περιμενω την αποψη του:drinks:
 


christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.131
Ναι μεχρι 60 ντιμπια, 70 μπα πολυ ειναι μετα ο ''ηχος'' γινεται ακρως επικινδυνος για τα αυτακια μου
Μπορω ομως να το ακουσω με οτοασπιδες :wink: :rofl:
το λεω αυτο γιατι ηρθαν οι βλαμενοι της ΕΒΙ και θελαν να ακουσουν 120!!! ντιμπια στο δικο μου σεταπιον,:) στο δικοτους ουτε καν τετοιο SPL απ λεει ο χερ ντοκτορ:drinks:
 





christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.131
μρε μαιμουμου γινεται κολαση λεμε δεν αντεχεται , σε ενα χωρο με μηδενικες ανακλασεις
οι χαμενοι της ΕΒΙ γουσταρουν τσιτα γκαζια, στο δικο τους τσαντιρη ΔΕΝ και ξεσπουν στο δικο μου
μου πινουν και τα τσιπουρα οι κιοραταδες :drinks:
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.312
Μηνύματα
2.858.188
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top