Να παρουσιάσω και γω ρε παιδιά τον χώρο μου και τα μηχανήματά μου

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.131
εδω ο Μιχαλης παιζει στα αιματοβαμενα βουνα στο Γραμμο
εδω ειναι στο χωριο μου
 

Μηνύματα
12.213
Reaction score
14.513
εγω ειμαι απ το Πωγωνι αλλα στα Γιαννενα μεγαλωσα με τον Νικολα Χαλκια:drinks: ΚΑΙθελω βαρυ Πωγωνι στα γονατα στο σιαδι :party:
Τη Σέλτση αγναντεύει απο κεί ο μπαρμπα Μιχάλης ?? Για να μη μας νομίζεις αγεωγράφητους ε χα χα..
 

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.131
Μρε thva εχω παει καμμια δεκαρια φορες στον Γραμμο την τελευταια φορα το 2010 πηρα και τους ινσρουχτουρες του ΚΚΕ και τους εξηγουσα της μαχες το 47- 48 βημα προς βημα :drinks: με κυτουσαν και παραξενα μου λεγαν μουσικος εισαι εσυ η κυπατζης χαχαχα
 


christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.131
στα τσεκουρα δεντρα ειναι, φονικοτατη μαχη αυγουστος του 48 δες τον ρενο αποστολιδη στο υουτουμπα χα χα χα
 

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.131
Αρα: Μεθοδος του αρα που λεει ο μεγαλος μας ποιητης που ο Μεσιε Μπουτιας τον πλησιαζει στα εξαιρετικα ποιητικα του κειμενα :drinks:
Μονη μου ελπιδα σωτηριας ειναι ο Μεσιε Μπουτιας,:drinks::party::lolsign: με επικουρια του θεσσαλικου καμπου:party::);)
 

Μηνύματα
12.213
Reaction score
14.513
στα τσεκουρα δεντρα ειναι, φονικοτατη μαχη αυγουστος του 48 δες τον ρενο αποστολιδη στο υουτουμπα χα χα χα
Χαμός γινότανε Κε. Χρήστο .... Σελίδα 30 .... νεα κοπέλα μεταπυχιακός .... απολιτικ ματια .... να στα διηγούνται άνθρωποι που τα έχουν ζήσει ΜΕΣΑ για ΜΕΣΑ ..... (δε λέω για τους Ρένο κλπ) αλλά για τους κατοίκους των χωριών.... ακόμη εν ζωή μερικοί .... δε θέλουν να τα συζητάνε..... καταλαβαίνεις.... να βαράνε με κανόνια οι του Ε.Σ. (οι κάτοικοι στη μέση) και να βγαίνουν οι κατοικοι και να φωνάζουν απο το άλλο βουνό να σταματήσουν για να κάνουν τις δουλειές τους και αυτοί να σταματάνε και να ξαναρχίζουν μετά ....


δε βρήκα αυτο που λες ...
 












christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.131
Κωστα δεν εχω blu ray player ειμαι αυστηρα δικαναλος αν και θα ηθελα μερικες φορες να βλεπω σινεμα το δεχομαι η εικονα ειναι μεγαλη υποθεση ειναι πολλα τα λεφτα για προκοπης σινεμα
παντος σ ευχαριστω :party: :lolsign:
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.306
Μηνύματα
2.858.043
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top