Να παρουσιάσω και γω ρε παιδιά τον χώρο μου και τα μηχανήματά μου


Μηνύματα
12.213
Reaction score
14.513
metal λυρισμός...

Η αλήθεια είναι ότι για όποιον είναι φίλος της μελωδίας και του λυρισμού, πολύ καλύτερο να ακούει μέταλ απο ρόκ και χάρντ ρόκ. Εμένα πάντα μου άρεσε η μέταλ περισσότερο απο την ρόκ (ή χάρντ ρόκ τουλάχιστον).
 

Μηνύματα
12.213
Reaction score
14.513
Χα χα , εντάξει όχι και όλη η μέταλ σκηνή Κε Χρήστο ... αυτοί που κινούνται σε αυτά τα πλαίσια και όταν θέλουν....

Υ.Γ: Η πιο πάνω mezzo soprano είναι η Καρολίνα Πηλού.

Αυτή πάλι τι Key χτυπάει στο τέλος χα χα

 


Μηνύματα
12.213
Reaction score
14.513
Όταν ένα μέταλ συγκρότημα εξηγεί καλύτερα το singularity απο τους φυσικούς.8-)


Μικρό excerpt απο τους στίχους :

One thought that grows in the abyss of time
Fills up the vast space with matter and life


Free of the darkness that fetters the soul
Find at the source the end of your goal
Fight back your fears forever

Be the master of your life
Learn to unlearn
 
Last edited:


Μηνύματα
12.213
Reaction score
14.513
Ναι φωναρα;) ωραιο δερματινο με ουριτσα:gamer: για να σηκωνεται η ουριτσα οταν χρειαζεται:gamer:
ε, εντάξει, ξέρετε τώρα, η θεατρικότητα που απαιτεί .... το συγκεκριμένο κοινό του μέταλ. Λιγο πολύ, σε όλα τα είδη έτσι είναι. Καλλιτέχνες τι να κάνουμε ... (ένα G# Ab όμως, πρέπει να το χτύπησε)
 

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.131
Πως τα ακουτε μρε ακροαματοφιλοι εστω και σινεματζιδες :gamer: τα ανωτερω μουσικα τεμαχια;; πεζνε καλα;;;
 

Μηνύματα
12.213
Reaction score
14.513
Πως τα ακουτε μρε ακροαματοφιλοι εστω και σινεματζιδες :gamer: τα ανωτερω μουσικα τεμαχια;; πεζνε καλα;;;
Χα χα τι να κάνουν και οι σοπράνο ... πρέπει να βρούν δουλειά.

Μια χαρά πληροφορημένο σε βρίσκω (σε έχουν χαλάσει εδω, αυτοί όλοι χα χα).

Δε την ξέρω πάντως. Ξέχασα να πω ότι ακούω τα πάντα εκτός απο αυτά τα EDM ξέρω γω τι είναι όλα αυτά που ακούνε οι νέοι. Εγω σε όλα αυτά έχω μείνει στο 1997 μαξιμουμ. Τι έτος έχουμε τώρα ?

Αυτή "σφυράει" δηλαδή κιόλας χα χα. Θα μου καψει τα τουιτερ.

 
Last edited:


christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.131
Μια χαρά πληροφορημένο σε βρίσκω (σε έχουν χαλάσει εδω, αυτοί όλοι χα χα).
thva: ετυχε να διαβαζω το χαι φαι νιους;) και ο δοκιμαστης:gamer: εκανε αναφορα στο μουσικον τεμαχιον και ειπα να το ακουσω με τσιτα τα γκαζια με τα χεντρουμ του και τα κοαλα μεσα;)
Βεβαια ολα αυτα ελαβαν χωρα ελλειψη παντοφλοκρατουσας 112 ντεμπια η κολαση των υποβαθυφωνων:errwhat:
 

Μηνύματα
12.213
Reaction score
14.513
thva: ετυχε να διαβαζω το χαι φαι νιους;) και ο δοκιμαστης:gamer: εκανε αναφορα στο μουσικον τεμαχιον και ειπα να το ακουσω με τσιτα τα γκαζια με τα χεντρουμ του και τα κοαλα μεσα;)
Βεβαια ολα αυτα ελαβαν χωρα ελλειψη παντοφλοκρατουσας 112 ντεμπια η κολαση των υποβαθυφωνων:errwhat:
Α, οι περιβόητοι δοκιμαστές και η επιλογή μουσικής για να κρίνουν μηχανήματα χα χα. Μεγάλη πλάκα.

112 db και μάλιστα σε έξτρα διαχυτικό περιβάλλον , εσυ ξεπερνάς και τον Κώστα δηλαδή :). Ευτυχώς αυτή η σοπράνο δε χτύπησε καμιά υψηλή νότα σε αυτά που έβαλες (δε τα άκουσα και όλοκληρα δηλαδή, δε ξέρω).

Υ.Γ: Ο went δε βλέπω να επεμβαίνει όμως και ανησυχώ πολύ (με ζώνουν τα φίδια) χα χα
 
Last edited:

wnet

Nearfieldένιος
Μηνύματα
4.433
Reaction score
15.081
Ξέχασα να πω ότι ακούω τα πάντα εκτός απο αυτά τα EDM ξέρω γω τι είναι όλα αυτά που ακούνε οι νέοι. Εγω σε όλα αυτά έχω μείνει στο 1997 μαξιμουμ. Τι έτος έχουμε τώρα ?
Δεν ξερς τι χανς!! :p
και μεις νέοι είμαστε!




 


Μηνύματα
12.213
Reaction score
14.513
Δεν υπάρχει δίλημμα. 8-)
Ξέρω .... αλλά για πες γιατί εγω θα τα κάνω λίγο μαντάρα μάλλον .
Δεν ξερς τι χανς!! :p
και μεις νέοι είμαστε!




Α, όλα φυσικά όργανα χα χα.

went: Χρησιμοποιώ το "έβαλες" που μου θυμίζει ραδιόφωνο, απο το "πόσταρες". Ξέρεις σαν το "χά χά" αντι ιμότζι. Το βρισκω πιο κατάλληλο για την ηλικία μου. Πειράζει λές και αυτό ? ... να το σταματήσω ?

εδιτ : Τι νέοι εγω νόμιζα είσαι 50 συν χα χα
 
Last edited:

Μηνύματα
2.668
Reaction score
1.386
Χα χα , εντάξει όχι και όλη η μέταλ σκηνή Κε Χρήστο ... αυτοί που κινούνται σε αυτά τα πλαίσια και όταν θέλουν....

Υ.Γ: Η πιο πάνω mezzo soprano είναι η Καρολίνα Πηλού.

Αυτή πάλι τι Key χτυπάει στο τέλος χα χα


Nightwish χωρίς Tarja δεν υπάρχουν...
 

wnet

Nearfieldένιος
Μηνύματα
4.433
Reaction score
15.081
Ξέρεις σαν το "χά χά" αντι ιμότζι. Το βρισκω πιο κατάλληλο για την ηλικία μου. Πειράζει λές και αυτό ? ... να το σταματήσω
βασικα δεν ψαχνω τα ιμοτζι, πατάω : και p
συνήθειες ετών...

εδιτ : Τι νέοι εγω νόμιζα είσαι 50 συν χα χα
ε νέοι, εγώ τι λέω; :p
 

Μηνύματα
12.213
Reaction score
14.513
Nightwish χωρίς Tarja δεν υπάρχουν...
Ναι βρε τα ξέρω όλα, είμαι φάν, της έχω μιλήσει και δυο φορές. Η Tarja είναι πιο οπερατική φωνή με καλύτερη προβολή και δύναμη, καθαρή κατάλληλη για όπερα. Η Floor είναι πιο κλασικού ρεπερτορίου αλλά ανεβοκατεβαίνει πιο εύκολα και με πιο συναίσθημα να πω την αλήθεια.

 
Last edited:


Μηνύματα
12.213
Reaction score
14.513
Προσωπικά απογοητευτηκα όταν έφυγε η Tarja και δεν τους άκουσα ξανά...
Ε, αλλάξαν και άλλες ενδιάμεσα.

Και εμένα η Tarja μου άρεσε.

Βέβαια, εδω όλα τα λεφτά είναι ο μπασίστας. Μεγάλη έκπληξη, όταν το πρωτάκουσα.

 
Last edited:


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.307
Μηνύματα
2.858.044
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top