Να παρουσιάσω και γω ρε παιδιά τον χώρο μου και τα μηχανήματά μου



Μηνύματα
12.213
Reaction score
14.513
Να και ενα λαικό χα χα απο τις Δυτικές συνοικίες , απο ότι βλέπω Αγιο Αντώνιο Περιστέρι μεριά (στις εργατικές κατοικίες).

Εκεί κοντά με τον πατέρα μου στο αμάξι (οπότε δεν μπορούσα να κάνω κάτι αλλά και μόνος μου να ήμουν δε θα έβγαινα), πρίν καμια πενταετία, είδα μια παρέα (συμμορία) απο δέκα 14 -15 χρονα να σπάνε στο ξύλο εναν 60 χρονο που οδηγούσε ένα μηχανάκι και απλώς τους σφύριξε με την κόρνα μια μικρή και στιγμιαία φορά, γιατί πηγαίναν όλα μέσα στην μέση του δρόμου (ένα στενό ήτανε). Και πάλι αφού τους περιμενε πολυ ώρα πριν σφυρίξει. Είχαν κάτι ξύλα μερικοί, και άρχισαν να τον βαράνε με αυτά και κλωτσιές μπουνιές στο πρόσωπο και το σώμα. Έπεσε κάτω και τον βαράγανε, δεν ξέρω για πόση ώρα καθώς έφυγα. Οπότε όντως τα παιδιά έχουν δίκιο ότι τα βλέπουν αυτά, χαμός γίνεται τουλάχιστον στην Αθήνα. Χάος.

Παρακαλώ μην "λερώνετε" το θέμα του μαέστρου. :banned:
Ο μαέστρος είναι νεανικό μυαλό. Ξέρει ότι το θέμα είναι κοινωνικό πέραν του καλλιτεχνικού κα θα δείξει ανοχή χα χα.
 
Last edited:





Μηνύματα
12.213
Reaction score
14.513
Προς το παραδοσιακό τη βλέπω την κοπελίτσα χα χα.
Θα τα έχει ποστάρει ο wnet αυτά φαντάζομαι αλλά ας τα ποστάρω.
Εγω τώρα τα κοιτάω όλα αυτά, δεν τα ξέρω ντίπ.

 





Μηνύματα
347
Reaction score
273
Να σου πω thva, δεν θα μας τρελανεις εσύ. Αποφάσισε που θα βάζεις μουσικά τεμάχια. Δεν θα κάνουμε πέρα-δώθε για να τα βρούμε. Πσιτ, βάλτο και στο κλαίγοντας του Bhutia μην στην πει που τον ξέχασες.
 

Μηνύματα
12.213
Reaction score
14.513
Θεά.
Βάλε Taki rari.

Σου διάλεξα μια καλή, όχι συμπιεσμενη (όσο πρόλαβα να ακουσω, απο τις πολλές που έχει)
Να σου πω thva, δεν θα μας τρελανεις εσύ. Αποφάσισε που θα βάζεις μουσικά τεμάχια. Δεν θα κάνουμε πέρα-δώθε για να τα βρούμε. Πσιτ, βάλτο και στο κλαίγοντας του Bhutia μην στην πει που τον ξέχασες.
Εγω έβαλα πολλά , βάλτο εσυ. χα χα
 
Last edited:

Μηνύματα
12.213
Reaction score
14.513
Ύπνοοοοο ......

Να βγάλω να βουρτίσω τη μασέλα, να βγάλω το γυάλινο μάτι και να καθαρίσω το ένα μου αυτί και ...Ύπνοοοοο ....

:D :D
 



Σταύρος Λαγκαδιανός

Το αγοράκι με τα σπίρτα
Μηνύματα
8.134
Reaction score
26.692
Ολόκληρο άλμπoυμ είναι αυτό που πόσταρα και στο οποίο αναφερόταν ο Kapos.

To Mambo της Yma Sumac.
Απλά μού φάνηκε ότι ο Kapos δεν είχε καταλάβει τα διαδικαστικά του κλαίοντος Μπούτχια :laugh:
 

Μηνύματα
12.213
Reaction score
14.513
Απλά μού φάνηκε ότι ο Kapos δεν είχε καταλάβει τα διαδικαστικά του κλαίοντος Μπούτχια :laugh:
Ούτε εγω έχω καταλάβει χα χα για αυτό δεν πόσταρα τίποτε μέχρι τώρα. Καλά το φούλ άλμπουμ το καταλάβα, θέλει και σχολιασμό ? ή /και είναι σε κάποιο είδος oriented ?
 

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.131
Παραδόξως η ιμα σουμακ αρέσει στον κ Μάρκου ;)τα αλλά που έχετε βάλει αύριο θα τα ακούσω
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.067
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top