Να παρουσιάσω και γω ρε παιδιά τον χώρο μου και τα μηχανήματά μου


christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.132
κυριε WNET ξερω οτι εχετε αδυναμια στα μουσικα τεμαχια που αναρτω σημερης;):gamer:
ακουστε τα με προσοχη τα κομματια βεβαια εγω τα ακουω απο βινυλιο εσυ θα τα ακουσεις Γιασουχιρο Νακασονε ΔΕΝ πειραζει δεν ειναι για ολους το βινυλιο απ λεει και μια ψυχη τσαχπινογαργαλιαρα;):D:p παντος βινυλιο:wink: και βαλε οτι αλλο θες-αυλα τινταλια κομπουζια σποτιφια- 5-0 υπερ δεν χρειαζεται να το πω το αντιλαμβανεσαι;)
 
Last edited:




Μηνύματα
27.077
Reaction score
25.011
κυριε WNET ξερω οτι εχετε αδυναμια στα μουσικα τεμαχια που αναρτω σημερης;):gamer:
ακουστε τα με προσοχη τα κομματια βεβαια εγω τα ακουω απο βινυλιο εσυ θα τα ακουσεις Γιασουχιρο Νακασονε ΔΕΝ πειραζει δεν ειναι για ολους το βινυλιο απ λεει και μια ψυχη τσαχπινογαργαλιαρα;):D:p παντος βινυλιο:wink: και βαλε οτι αλλο θες-αυλα τινταλια κομπουζια σποτιφια- 5-0 υπερ δεν χρειαζεται να το πω το αντιλαμβανεσαι;)
Ωχ από τώρα άρχισε !.
 







Μηνύματα
690
Reaction score
1.100
Σταυρο λες να μου κανει βουντου ο WNETιος μπα δε νομειζω ειναι καλο παιδι ;)
Ο τσαχπινογαργαλιαρης μπορει ειναι επικινδυνος :p :gamer:

"Ο τόπος μας είναι κλειστός..."
3:39.

Ανηκομεν εις τη Δύση;;;

κοπέλα
Υπέροχη κοπέλα
 
Last edited:


Μηνύματα
12.214
Reaction score
14.513
Που είσαι βρε @jag ? , σου έβαλα την νέα ομορφούλα Κινεζογερμανίδα σπουδάστρια κλασικού πιάνου για να δείς, όχι σαν την δικιά σου εκεί με το birkenstock στύλ σανδάλι (τουλάχιστον το φοράει χωρίς κάλτσα). :D
 

jag

Μηνύματα
9.161
Reaction score
27.398
Που είσαι βρε @jag ? , σου έβαλα την νέα ομορφούλα Κινεζογερμανίδα σπουδάστρια κλασικού πιάνου για να δείς, όχι σαν την δικιά σου εκεί με το birkenstock στύλ σανδάλι (τουλάχιστον το φοράει χωρίς κάλτσα). :D
Στη σουρεαλιστική μάχη στο κάστρο των ιπποτών αποκρούοντας πανίσχυρους εισβολείς και σχεδιάζοντας επιθέσεις για την κατάκτηση της νίκης. 😁
Θα το ακούσω τουμόροου.
chess_art.jpg
 






Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.316
Μηνύματα
2.858.288
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top