Να παρουσιάσω και γω ρε παιδιά τον χώρο μου και τα μηχανήματά μου







wnet

Nearfieldένιος
Μηνύματα
4.433
Reaction score
15.081
τόσα και τόσα "περίεργα" μουσικά τεμάχια που μπήκαν.... ας βάλουμε και κάνα "θκό μας" :p

σπιτική παραγωγή, με υλικά από τον ...κήπο μας! :p

 
Last edited:





Μηνύματα
27.077
Reaction score
25.011
Επειδή μας τα έκανες τσουρέκια δες λίγο αυτό.

 

wnet

Nearfieldένιος
Μηνύματα
4.433
Reaction score
15.081
Επειδή μας τα έκανες τσουρέκια δες λίγο αυτό.

ο κ. Μάρκου ήταν "υβριδικός", πατούσε σε 2 βάρκες... αλλά σιγα σιγα πάει για καθαρός σινεματζής!

θα κάνει κάνα μίγμα vintage ενισχυτών και 3-4 επεξεργαστών για να μπορέσει να τα συνδέσει.....

κατά τ' άλλα τον πειράζει το ...EQ σε ψηφιακό επίπεδο γιατί ...αλλοιώνει τη γεύση! :p



Τιμή και δόξα στους ένδοξους δικάναλους που κρατάνε ...Θερμοπύλες! :p
 

Μηνύματα
27.077
Reaction score
25.011
κατά τ' άλλα τον πειράζει το ...EQ σε ψηφιακό επίπεδο γιατί ...αλλοιώνει τη γεύση! :p
Δεν είπα ποτέ κάτι τέτοιο . Μην γίνεσαι τέτοιος . Αλλά μπα ! τέτοιος είσαι ! μ'αυτούς που κάνεις παρέα , τέτοια λες. Αντε πάρε και κανά MANLEY με λάμπες και συ , να κάνεις παρέα του άλλου του αναρχοαυτόνομου .

Ισα -ίσα που έχω πεί ότι το eq κάνει καλό , ιδίως όταν χρειάζεται.

Οχι όμως το λαμπάτο eq .

Είπαμε και γω παίζω με λίγο eq , όσο θέλει για να φιάξει κάτι μικροατέλειες ηχογραφήσεων.
 

wnet

Nearfieldένιος
Μηνύματα
4.433
Reaction score
15.081
Είπαμε και γω παίζω με λίγο eq , όσο θέλει για να φιάξει κάτι μικροατέλειες ηχογραφήσεων.
ναι διότι το σύστημα παίζει τέλεια και μόνο οι ηχογραφήσεις είναι το πρόβλημα..!!!!

όμως ναι, όντως δεν τα έχεις με το EQ.... με την target curve τα έχεις... απλά κι αυτή για να γίνει θέλει λίγο ...EQ, για αυτό παρασύρθηκα!
 

Μηνύματα
27.077
Reaction score
25.011
Οσο για το σινεματζής που λέει ο ακατανόμαστος , πάντα ήμουν και πάντα θα είμαι πολυκάναλος , όπως και δικάναλος και ότι άλλο ακόμα μου καπνίσει . ΔΕΝ ΚΑΤ'ΆΛΑΒΑ ΤΙ ΖΟΡΙ ΤΡΑΒΑΤΕ ?
Και ενεργός , και δικάναλοπολυκάναλος , και με παθητικοενεργά , και σάμπια και προβόλι και οθόνη και απ ούλα .
Οποιος θέλει βρίσκει τρόπους .

Οποιος δεν θέλει μας το παίζει αγνό παρθένο μαλλί δικάναλο ,αγνό και αμόλυντο. :lolsign:
με την target curve τα έχεις... απλά κι αυτή για να γίνει θέλει λίγο ...EQ, για αυτό παρασύρθηκα!
Κι αυτή με λίγο πείραγμα στα levels έρχεται αν το θελήσω.
 

wnet

Nearfieldένιος
Μηνύματα
4.433
Reaction score
15.081
Οσο για το σινεματζής που λέει ο ακατανόμαστος , πάντα ήμουν και πάντα θα είμαι πολυκάναλος , όπως και δικάναλος και ότι άλλο ακόμα μου καπνίσει . ΔΕΝ ΚΑΤ'ΆΛΑΒΑ ΤΙ ΖΟΡΙ ΤΡΑΒΑΤΕ ?
Και ενεργός , και δικάναλοπολυκάναλος , και με παθητικοενεργά , και σάμπια και προβόλι και οθόνη και απ ούλα .
ωχ όταν τα διαβάσει ο ΚρίστοΜοντεκρίστο.... θα αρχίσει να παραμιλάει για τον T Rex.... :p
 

Μηνύματα
27.077
Reaction score
25.011
Ξέχασες τους 1000 σκοτωμένους με μία σφαίρα , και τα άλλα τα κουλά που λέει . :tongue:
Σινεμά , Ταρκόφσκι , και τέτοια , ευρωπαϊκός κινηματογράφος , μπλά μπλά μπλά , αγνό δικάναλο , βινύλιο , σαν το βινύλιο δεν έχει , μπλά μπλά μπλά , Αγγελόπουλος , βιβλία ,ιστορία ,Χατζηδάκις , σκληρός Απρίλης του 2045 , κλασσική μουσική , μιουζικ φεραιν , μπλα μπλα μπλα μπλά μπλά μπλά , μούμπλε μούμπλε μούμπλε , ρούμπλε , κλπ.
 

wnet

Nearfieldένιος
Μηνύματα
4.433
Reaction score
15.081
Ξέχασες τους 1000 σκοτωμένους με μία σφαίρα , και τα άλλα τα κουλά που λέει . :tongue:
Σινεμά , Ταρκόφσκι , και τέτοια , ευρωπαϊκός κινηματογράφος , μπλά μπλά μπλά , αγνό δικάναλο , βινύλιο , σαν το βινύλιο δεν έχει , μπλά μπλά μπλά , Αγγελόπουλος , βιβλία ,ιστορία ,Χατζηδάκις , σκληρός Απρίλης του 2045 , κλασσική μουσική , μιουζικ φεραιν , μπλα μπλα μπλα μπλά μπλά μπλά , μούμπλε μούμπλε μούμπλε , ρούμπλε , κλπ.
αυτός φταίει που είσαι (είμαστε) άσχετοι με την ...τέχνη;;; !!! :p
 



Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.316
Μηνύματα
2.858.291
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top