Να παρουσιάσω και γω ρε παιδιά τον χώρο μου και τα μηχανήματά μου


Μηνύματα
12.213
Reaction score
14.513
Κι' άλλος θέλει να επισκεφτεί το Μπάφι Μαέστρο :spiteful:
Ε ;
Κι' άλλος θέλει να επισκεφτεί το Μπάφι Μαέστρο :spiteful:
Δεν μας τα λές καλά MArlboro. Δεν καταλαβαίνω απο που ορμώμενος έκανες αυτό το σχόλιο.


:D
 
Last edited:

Μηνύματα
12.213
Reaction score
14.513
Κάτσε να ¨ρίξω" (ξενερώσω) λίγο τον @jag. Αρκετά πήρε τα πάνω του με τα τραγούδια που έβαλα.

Plays now : :D

 






christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.253
Reaction score
13.131
θα βγάλω τα ..εσώψυχα μου :p με αναμνήσεις....

μουσική αυτοκινήτου για βραδυνές καλοκαιρινές βόλτες:


στο "καπάκι" έπαιζε το:


και η ...morning patrol έκλεινε με ανατολή ηλίου από τις κορυφές του Κόζιακα:


επιστροφή στο σπίτι με:


Όταν επιστρέψω εις τα Ιωαννινα θα τα ακούσω είμαι πολύ περίεργος να ιδω τι είναι τα μουσικά τεμαχια
 

Μηνύματα
12.213
Reaction score
14.513
Όταν επιστρέψω εις τα Ιωαννινα θα τα ακούσω είμαι πολύ περίεργος να ιδω τι είναι τα μουσικά τεμαχια
Έβαλε καλά κομμάτια αυτή τη φορά Κε Χρήστο. Να του βάλω like για λογαριασμό σου ;

Συμπέρασμα : Στα νιάτα του ο wnet άκουγε καλή μουσική. Μετά άρχισε τα τράνς μόνο , πως τα λέν, και χάλασε. :D 😍

Που είσαι ; Στο χωριό για δουλειές ; ή τίποτε Έν Αθήναις ;
Ήμουν στην αγκαλιά του Μορφέα.

What'd i miss? :idk:
Ποιός είναι αυτός ο Μορφέας ; Ο φίλος σου ; Δεν κρίνω αλλά ... :D 😍

Μη γράφεις τέτοια πράγματα και κανένας νέος που δεν ξέρει τι είναι ο Μορφέας θα σε παρεξηγήσει. :D😍

Πληροφορία της ημέρας (Tip of the day για τους νέους) : Η μορφίνη πήρε το όνομα της απο τον Μορφέα.
 
Last edited:

jag

Μηνύματα
9.160
Reaction score
27.395
Πληροφορία της ημέρας (Tip of the day για τους νέους) : Η μορφίνη πήρε το όνομα της απο τον Μορφέα.
For real? Wow!
_ . _ . _


:neo:
 




jag

Μηνύματα
9.160
Reaction score
27.395
thva παλαιότερα νόμιζα πως είσαι από Θήβα. Που είσαι και με έχει πιάσει μια ελαφριά βαρεμάρα.
 

Μηνύματα
12.213
Reaction score
14.513
For real? Wow!
_ . _ . _


:neo:
Ναι βρε συ αλήθεια. Όταν δεν βάζω γελάκι είναι σίγουρα αλήθεια.

Υ.Γ. : Και με γελάκι βέβαια πολλές φορές την αλήθεια λέω, αλλά πρέπει να το ψάχνεις. :)
Που είσαι και με έχει πιάσει μια ελαφριά βαρεμάρα.
Έν απουσία του Κου Χρήστου, του μέγα ρυθμιστή που με μαζεύει όταν πρέπει και απο τους πολυ λίγους που υπακούω, φροντίζω να κρατάω χαμηλό προφίλ, ιδίως στο νήμα του. Να μην δημιουργήσω κανά πρόβλημα απο το πουθενά όπως συνήθως, έστω και άθελά μου.

Τραγουδάκια θα βάζω. (με προσοχή) και μόνο για εσένα.

:D

Ποτέ θα μάθεις να ακούς (ξεχωρίζεις) τις καλές εγγραφές και όχι αυτά τα συμπιεσμένα ροκ κλπ ; (να το είπα το προκλητικό, δεν άντεξα). :D😍 ¨Ακου εδώ :

https://www.youtube.com/watch?v=EwzkaYOX-Zo
 
Last edited:

jag

Μηνύματα
9.160
Reaction score
27.395
Έν απουσία του Κου Χρήστου, του μέγα ρυθμιστή που με μαζεύει όταν πρέπει και απο τους πολυ λίγους που υπακούω, φροντίζω να κρατάω χαμηλό προφίλ, ιδίως στο νήμα του. Να μην δημιουργήσω κανά πρόβλημα απο το πουθενά όπως συνήθως, έστω και άθελά μου.
Eυτυχώς είναι ανοιχτόμυαλος.

Xαλαρά τώρα.

 





Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.138
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top