ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ - Ενα αρχείο με φωτογραφίες!



Μηνύματα
4.480
Reaction score
3
Απάντηση: Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ - Ενα αρχείο με φωτογραφίες!



τι σας βρήκα... retro gourmet Olympic Catering!!!
Φίλε, μέχρι κάποια περίοδο, αρχές '90 αν δεν κάνω λάθος, είχε το ΚΑΛΥΤΕΡΟ Catering.:cool_4:
 


Μηνύματα
16.004
Reaction score
14
Re: Απάντηση: Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ - Ενα αρχείο με φωτογραφίες!

Φίλε, μέχρι κάποια περίοδο, αρχές '90 αν δεν κάνω λάθος, είχε το ΚΑΛΥΤΕΡΟ Catering.:cool_4:

δεν διαφωνώ αλλά και το χειρότερο κοτόπουλο με ρύζι! (dehydrated!)
 

Μηνύματα
2.632
Reaction score
1
Re: Απάντηση: Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ - Ενα αρχείο με φωτογραφίες!

Φίλε, μέχρι κάποια περίοδο, αρχές '90 αν δεν κάνω λάθος, είχε το ΚΑΛΥΤΕΡΟ Catering.:cool_4:
Τοτε δουλευε και ο πατερας μου εκει :cool_4:
 












Μηνύματα
1.578
Reaction score
4
Μια μόνο παρατηρήσεις, για χάριν πληρότητας στο εξαιρετικό αυτό μινι αφιέρωμα...

Ο κεντρικός διάδρομος του Ελληνικού είναι (ήταν) ο 33R (όταν φυσάει Βοριάς) ή 15L (όταν φυσάει Νοτιάς).

Dream, εκτός αυτών που αναφέρεται (και αυτών που εννοείτε), οι άλλες φώτο είναι δικές σου? Καταπληκτικές.....

Παιρνούσα ώρες στην εκκλησούλα (οταν χρησιμοποιούσαν τον 33) ή στο γήπεδο (οταν χρησιμοποιούσαν τον 15) με το airband.... ώρες μιλάμε.....
 

Μηνύματα
16.004
Reaction score
14
Μια μόνο παρατηρήσεις, για χάριν πληρότητας στο εξαιρετικό αυτό μινι αφιέρωμα...

Ο κεντρικός διάδρομος του Ελληνικού είναι (ήταν) ο 33R (όταν φυσάει Βοριάς) ή 15L (όταν φυσάει Νοτιάς).

Dream, εκτός αυτών που αναφέρεται (και αυτών που εννοείτε), οι άλλες φώτο είναι δικές σου? Καταπληκτικές.....

Παιρνούσα ώρες στην εκκλησούλα (οταν χρησιμοποιούσαν τον 33) ή στο γήπεδο (οταν χρησιμοποιούσαν τον 15) με το airband.... ώρες μιλάμε.....

Σωστός και σε ευχαριστώ για την παρατήρηση. Χαίρομαι που βλέπω εναν ακόμα "μουρλό" να μοιράζεται το ίδιο τρελοχομπυ με εμένα... we are not alone!

οι φωτός είναι ολες απο το ιντερνετ με λίγο google search τις μάζεψα!

Η μόνη φωτό που μου δώθηκε είναι της Μαρίας Κάλλας, είναι βγαλμένη απο τον ίδιο τον Καφάτο που την περίμενε στην ουρά υποδοχής!:cool_4: :cool_4:
 



Staff online

  • xfader
    Segregation supporter
  • PeterMeni
    DIY - "Επαγγελματίας"
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.651
Μηνύματα
2.868.955
Members
37.941
Νεότερο μέλος
timurakhmetov
Top