Ο Ροζ server

profi

Γκαντεμόσαυρος του λασπολόγου
Μηνύματα
802
Reaction score
1.438
Έχασα ολόκληρο το επεισόδιο κ γι αυτό τον χρεωσα...μα είναι δυνατόν τέτοιο δραμα να εξελιχθεί εν ωρα εργασίας?περάσαμε καλά πάντως.
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.640
Reaction score
77.065
Έχασα ολόκληρο το επεισόδιο κ γι αυτό τον χρεωσα...μα είναι δυνατόν τέτοιο δραμα να εξελιχθεί εν ωρα εργασίας?περάσαμε καλά πάντως.
και ο Γιάννης ήρεμος μου φάνηκε από το τηλέφωνο :laugh: :lolsign:
 




rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.157
Reaction score
93.270
Θέλω να ολοκληρώσω το έγκλημα με ένα τρίτο Silverstone CS380 αλλά δεν τον βρίσκω στην Ευρώπη.

@daharis666 και λοιπά κορίτσα, μπορούμε να το βρούμε; Εναλλακτικές με 8 hot swappable HDD υπάρχουν;

To DS380 κάνει;
 
Last edited:

Μηνύματα
4.497
Reaction score
7.795
Θέλω να ολοκληρώσω το έγκλημα με ένα τρίτο Silverstone CS380 αλλά δεν τον βρίσκω στην Ευρώπη.

@daharis666 και λοιπά κορίτσα, μπορούμε να το βρούμε; Εναλλακτικές με 8 hot swappable HDD υπάρχουν;
 


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.640
Reaction score
77.065
Θέλω να ολοκληρώσω το έγκλημα με ένα τρίτο Silverstone CS380 αλλά δεν τον βρίσκω στην Ευρώπη.

@daharis666 και λοιπά κορίτσα, μπορούμε να το βρούμε; Εναλλακτικές με 8 hot swappable HDD υπάρχουν;

To DS380 κάνει;
σου το χα πει και κάποτε....
γιατί δεν φτιάχνεις ένα ρακ να τελειώνεις?
πάλι με κουτιά θα γεμίσεις 8-)
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.447
σου το χα πει και κάποτε....
γιατί δεν φτιάχνεις ένα ρακ να τελειώνεις?
πάλι με κουτιά θα γεμίσεις 8-)
Αχ, χάρισα το rack σε μέλος που ξενιτεύτηκε στην Ιταλία. :p Έχω όμως ακόμα την πόρτα Γιάννη, έλα να τηνε πάρεις!
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.157
Reaction score
93.270
σου το χα πει και κάποτε....
γιατί δεν φτιάχνεις ένα ρακ να τελειώνεις?
πάλι με κουτιά θα γεμίσεις 8-)
Ποιος να το έφτιαχνε το ρακ, εγώ; :roflmao:

Εσύ είσαι Αλεξανδρούπολη, ο @ankokdog στη Σύρο......:mad:
Μας έμεινε ο @profi .:rofl::lolsign:

Περίμενε να δεις τώρα πόσο εξυπηρετικός μπορεί να γίνει.... :whistling::roflmao:
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.640
Reaction score
77.065
Ποιος να το έφτιαχνε το ρακ, εγώ; :roflmao:

Εσύ είσαι Αλεξανδρούπολη, ο @ankokdog στη Σύρο......:mad:
Μας έμεινε ο @profi .:rofl::lolsign:

Περίμενε να δεις τώρα πόσο εξυπηρετικός μπορεί να γίνει.... :whistling::roflmao:
βάλε το στρουμφ καλέ....πάρε ένα άπορτο.....κ θα σου ταιριάξει την δική του με μπλουτακ....
σαν τσαντίρι θα ναι:p
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.157
Reaction score
93.270
Η επέκταση είναι προ των πυλών. Αφού μετά κόπων και βασάνων βρήκα ένα ακόμα case (@ankokdog ευχαριστώ πολύ!) και ακόμα δυσκολότερα έναν discontinued controller για τους 8 WD Red Pro, έφτασα στην αναζήτηση του -υποτίθεται- απλούστερου: 2 σετ καλωδίων Mini-SAS to SATA 1 μέτρου, σαν κι αυτό:


Αμ δε.... :headbang:

Στο caseking.de που υπήρχε σε στοκ, με ενημέρωσαν ότι δεν. Στην Ελλάδα δεν μπορώ να βρω πουθενά, ενώ από το Amazon δεν μπορεί έρθει πριν τις 19 Μαΐου.

Μπορεί κάποιος να με καθοδηγήσει πού μπορώ να βρω 2 τέτοια καλώδια 1 μέτρου από την Ευρώπη με express delivery; Βλέπετε έχω προγραμματίσει την επέκταση για την επόμενη Κυριακή και το πράγμα βιάζει.
 

gstriftos

gilectronikos
Μηνύματα
17.601
Reaction score
4.135
Για κοίτα εδώ.
Υπάρχει στο amazon.de 1τμχ όπως και στο Amazon.fr
A, επίσης και ένα EU Wide eshop (έχει ένα τηλέφωνο ελληνικό κάτω δεξιά)

 
Last edited:


rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.157
Reaction score
93.270
Για κοίτα εδώ.
Υπάρχει στο amazon.de 1τμχ όπως και στο Amazon.fr
A, επίσης και ένα EU Wide eshop (έχει ένα τηλέφωνο ελληνικό κάτω δεξιά)

:hi:

Ευχαριστώ πολύ Γιώργο! Θα επικοινωνήσω αύριο για διαθεσιμότητα.
 

billpeppas

A/V "Επαγγελματίας"
Μηνύματα
2.453
Reaction score
5.551
Η επέκταση είναι προ των πυλών. Αφού μετά κόπων και βασάνων βρήκα ένα ακόμα case (@ankokdog ευχαριστώ πολύ!) και ακόμα δυσκολότερα έναν discontinued controller για τους 8 WD Red Pro, έφτασα στην αναζήτηση του -υποτίθεται- απλούστερου: 2 σετ καλωδίων Mini-SAS to SATA 1 μέτρου, σαν κι αυτό:


Αμ δε.... :headbang:

Στο caseking.de που υπήρχε σε στοκ, με ενημέρωσαν ότι δεν. Στην Ελλάδα δεν μπορώ να βρω πουθενά, ενώ από το Amazon δεν μπορεί έρθει πριν τις 19 Μαΐου.

Μπορεί κάποιος να με καθοδηγήσει πού μπορώ να βρω 2 τέτοια καλώδια 1 μέτρου από την Ευρώπη με express delivery; Βλέπετε έχω προγραμματίσει την επέκταση για την επόμενη Κυριακή και το πράγμα βιάζει.
Τέτοια πράγματα έβρισκα τις περισσότερες φορές στον easy technology ( easytechnology.gr - ρίξε του ένα τηλ )
 


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.640
Reaction score
77.065
 

Μηνύματα
376
Reaction score
233
Τί την θές τόση χωριτηκότητα, πλήν της αποθήκευσης της μικρής γοργόνας.... ? :idk:
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.323
Μηνύματα
2.858.524
Members
37.895
Νεότερο μέλος
Mark Zappa
Top