Ο θάνατος του δικάναλου σετάπ, και γιατί

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.404
Reaction score
125.579
Εμένα η απορία που μου δημιουργήθηκε διαβάζοντας το thread είναι, τελικά οι κατσαρίδες "πετάγονται";

Ξέρω ότι κάποιος πετάγεται σαν την πορδή/κλανιά, σαν την τσουτσού έστω.

Αλλά σαν κατσαρίδα; Αυτό μας έλειπε να αρχίσουν να "πετάγονται" οι κατσαρίδες από τίποτα τρύπες, ντουλάπια, γωνίες κλπ. Μπρρρρρ.....
Ό,τι εμπειρίες έχει ο καθένας...😜🤪😁

Συνίσταται μπαϊγκον, ή έστω Τέζα. 😜🤪😁
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.568
Reaction score
37.870
το πορισμα μεχρι εδω με λιγες λεξεις 😇
-> ..πεταει...πεταει...
Α-η κλ@νια
Β-η κατσαριδα
Γ-ο μ@λ@k@s
Δ-τα βγιολια...
....και αλλαγη παιχνιδγιου σε περνα...περνα η...μέλισσα... Και τα μακαρόνια να ειναι..μισκο..🐒
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
το πορισμα μεχρι εδω με λιγες λεξεις 😇
-> ..πεταει...πεταει...
Α-η κλ@νια
Β-η κατσαριδα
Γ-ο μ@λ@k@s
Δ-τα βγιολια...
....και αλλαγη παιχνιδγιου σε περνα...περνα η...μέλισσα... Και τα μακαρόνια να ειναι..μισκο..🐒
Και τα μακαρόνια να είναι... immersive εμπειρία καθότι οι μπριζόλες μπορεί να μην είναι αρκετές...:sneaky:
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.568
Reaction score
37.870
να πουμε οτι ... το κρεας πολλοι εμισησαν, τα μακαρονια ουδης ?
να πουμε και οτι.. αλλο γαστρονομια και αλλο αστρονομια... (οπως και αλλο αστυνομια ) :king::angel:
-> οπως γραφω εδω και συμπληρωνω με την επομενη αναρτηση , ειμαι λιτοδιαιτος εξ πεποιθησεως, αλλα οι καταστασεις με εχουν κανει πεινασμενο (σα λυκοπουλο - ζωολογικος κηπος εγινα..). 😇
 
Last edited:



Μηνύματα
4.463
Reaction score
7.735
το πορισμα μεχρι εδω με λιγες λεξεις 😇
-> ..πεταει...πεταει...
Α-η κλ@νια
Β-η κατσαριδα
Γ-ο μ@λ@k@s
Δ-τα βγιολια...
....και αλλαγη παιχνιδγιου σε περνα...περνα η...μέλισσα... Και τα μακαρόνια να ειναι..μισκο..🐒
Μπορεί να ειπωθεί και κάτι κόσμιο για παράδειγμα,
Γιατι πετάγεσαι σαν βιολί σε πολυκαναλο? :D :biggrin:
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
Εγώ είμαι λιποδίαιτος
Σημασία έχει η πρόθεση. Όλοι είναι χορτοφάγοι οπωσδήποτε κάποιες φορές την εβδομάδα. Άμα τώρα στις υπόλοιπες καταναλώνεται τουλάχιστον κρέας από ζώα που θα ήταν τα ίδια χορτοφαγικά , κάποια αξία πρέπει να έχει και αυτό...:wink:
 


Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.808
Ανυπόστατα ψεύδη.
Χάρη στην ιατρική σου ιδιότητα πρέπει να είσαι ενήμερος για τις επιπτώσεις καταχρήσεων σε κρεατικά και οινοπνευματώδη.
Να υποθέσουμε λοιπόν ότι εφόσον προσπερνάς συνειδητά τις σχετικές γνώσεις, αυτά πρέπει να πρεσβεύουν το δικό σου ... δικαναλικό ΄΄Moby Dick΄΄.:sneaky:
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.568
Reaction score
37.870
... μη του πατε κοντρα ...θα ανοιξει κανενα θεμα ο θανατος του βιγκαν (και δεν θα εχει και αδικο ισως), και ζουμε εποχες στο φορουμ, οπου δεν μπορεις να προβλεψεις τη καταληξη/εκβαση/εξεληξη του νηματως. 🙈
 











Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.612
Μηνύματα
2.867.976
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top