Ο θάνατος του δικάναλου σετάπ, και γιατί


vet

Audio, Δημοσιογράφος
Μηνύματα
8.252
Reaction score
8.153
μπορείς ν' αρχίσεις να ανεβάζεις φωτογραφίες!;)...
ένα σύστημα τη φορά...σαν αντιβίωση ένα πράμα!:):)
ολη η αρωστεια του high end και καλα, στηριζεται στις ακροασεις συστηματων, ελατε να δειτε το δικο μου κλπ...
Και φυσικα σε παρουσιασεις συστηματων σε φορουμ, για να δειχνει ο καθενας το μακρυ του και το κοντο του.
οπως βλεπεις εδω δεν τσιμπαμε με τετοια, οποτε αν μπορεις μην γινεσαι κουραστικος.
ουτε σημασια εχει πως παιζει το δικο σου, ουτε τι φωτο θα ανεβασει ο καθε πικαμενος bhutias...
 

Μηνύματα
414
Reaction score
891
τα'χε μαναμ..τα'χε...
να τα πετάξει ο άνθρωπος?
άσε που είναι ψαρωτικό να έχεις subίδια..πουλάει στους αδαείς!
Με ασχολίαστο βλέπω ότι παίζει με hiend ηχεία κι όχι ενεργά αλλά με mcintosh...γατάκια!
Δε με απασχολεί ιδιαίτερα αν είναι ενεργά ή παθητικά, κι επίσης δε σημαίνει οτι το high-end δε γίνεται με ενεργά, αυτό το πρόβλημά μου. Να καταλάβουμε ότι όλα ηχεία είναι και μπορούν όλα να είναι hifi, απλώς στη μια περίπτωση γλιτώνεις τα πειράματα κι εμπίστευεσαι (μετά από ψάξιμο) την εμπειρία μιας εταιρείας.
 


leandros

Πάρτε παθητικά!
Μηνύματα
3.195
Reaction score
6.100
οπως βλεπεις εδω δεν τσιμπαμε με τετοια, οποτε αν μπορεις μην γινεσαι κουραστικος.
ουτε σημασια εχει πως παιζει το δικο σου, ουτε τι φωτο θα ανεβασει ο καθε πικαμενος bhutias...
αν δε κάνω λάθος, δε ζητήθηκε από μέρους μου ποτέ φωτογραφία του δικού σου συστήματος, τώρα νομίζω, ως μεγάλο παιδί ο φίλτατος και συμπαθέστατος bhutia, αν είχε θέμα με το ευγενές τρολλάρισμα μου θα μου το 'λεγε.., το αντίθετο θα έλεγα! ..δείχνει με τα like του ότι το διασκεδάζει όπως άλλωστε είναι κι ο σκοπός μου...ευχαριστώ για τη προσοχή σας!:):)
 
Last edited:




Rosinante

Dark Nιάου
Μηνύματα
1.506
Reaction score
5.606
αν δε κάνω λάθος, δε ζητήθηκε από μέρους μου ποτέ φωτογραφία του δικού σου συστήματος, τώρα νομίζω, ως μεγάλο παιδί ο φίλτατος και συμπαθέστατος bhutia, αν είχε θέμα με το ευγενές τρολλάρισμα μου θα μου το 'λεγε.., το αντίθετο θα έλεγα! ..δείχνει με τα like του ότι το διασκεδάζει όπως άλλωστε είναι κι ο σκοπός μου...ευχαριστώ για τη προσοχή σας!:):)
Α, για να διασκεδασουμε το κανεις; Ε, πεστο βρε...Μαρκο μου...ε, σορρυ...Λεανδρε ηθελα να πω. Πες το να ησυχασουμε που σε πηραμε στα σοβαρα τοσες μερες! Και πανω που σκεφτομουν οτι εμπλεξες με...μπ-ηρωινη και σε λιγο θα χρειαζεσαι αποτοξινωση...:D:D:D
 
Last edited:


leandros

Πάρτε παθητικά!
Μηνύματα
3.195
Reaction score
6.100
Α, για να διασκεδασουμε το κανεις; Ε, πεστο βρε...Μαρκο μου...ε, σορρυ...Λεανδρε ηθελα να πω. Πες το να ησηχασουμε που σε πηραμε στα σοβαρα τοσες μερες! Και πανω που σκεφτομουν οτι εμπλεξες με...μπ-ηρωινη και σε λιγο θα χρειαζεσαι αποτοξινωση...:D:D:D
εννοείται ότι τα υπόλοιπα που αναφέρθηκα τα έλεγα σοβαρά!
Το αίτημα ανάρτησης φωτογραφίας από το φίλτατο bhutia είναι με την αντίστοιχη χιουμοριστική διάθεση αγαπητή rosinante.

p.s. sunny γάβ:D:D
[DOUBLEPOST=1564058967][/DOUBLEPOST]
Επιτρέπεται σε τεχνικό θέμα να αφήνουμε trolling και μάλιστα όταν το παραδέχεται;
αγαπητέ δεν είπα ποτέ ότι τρολλάρω το νήμα!
προσοχή στο τι διαβάζεις!
Η μη ορθή ανάγνωση είναι επικίνδυνη!!...
Το ότι είπα ότι έχω ένα ευγενές τρολλάρισμα κι αν προσέξεις μάλιστα τα γραφόμενα και των δύο μερών, αμφίδρομο, με ένα μέλος είναι άλλο θέμα και δε σε αφορά!!
Εκτός αν δε θες να διαβάζονται τα γραφόμενα μου για προσωπικούς σου λόγους...οπότε το θέμα πάει αλλού!!
 
Last edited:


Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.568
Reaction score
37.875
...ο αλγορυθμος του πολυκαναλου φενεται να δουλευει, ο συμπερασματικος αργορυθμος καποιων οχι απαραιτητα, ως εκ τουτου ας δεχτουμε οτι το πολυκαναλο δεν ειναι απαραιτητως συμβατο με καποιους.
ο δε λογος αυτής της ασυμβατότητας μπορει να ειναι ευθυνη του ενός ή και των 2 μερων.
Δρ Μαϊμού
 







Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.568
Reaction score
37.875
οκ οκ .. μαντεψτε τι παγκοσμια μερα σημερα ?

[DOUBLEPOST=1564062634][/DOUBLEPOST]
υπερασπίζεται τον καημένο τον Λεάντρο
δηλαδη εχουμε το φαινομενο, φωναξα το μπαμπα μου να τους κανει ντα?
ενα τραγουδακι να βγω να κανω ενα τσιγαρο
 
Last edited:


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.621
Μηνύματα
2.868.307
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top