Ο κακός μας ο καιρός



Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.407
Reaction score
74.713
Λυπαμαι Ζιζικ....Στα θετικα προσμετρώ τα αλλά δυο καινούργια Νταικιν και το τζάκι .
Άλλα 4 Daikin (τα 2 του '15) και 2 πιστά Panasonic inverters (του '12), και τζάκι και καλοριφεράκι. Αυτό όμως είναι πολύ σημαντικό, είναι του boudoir και του master bathroom που τώρα έχουν 16°. :o Τσίτωσα το καλοριφέρ και θα βράσει το υπόλοιπο σπίτι για να ζεσταθούν κάπως 20τμ. ;)
Και τι σε πείραζαν οι συχνές αποψύξεις ρε περίεργε?
Όταν το 50% του χρόνου των κρύων ημερών αυτό κάνει απόψυξη, με πειράζει. :rolleyes: Non inverter, δεν έκανε για κρύα.-
Δεν φτάνει μόνο η τρύπα, θέλει κι άλλα εργαλεία που δεν τα 'χω πια. Υπομονή. Θα έρθουν να στο φτιάξουν.
Το Σάββατο τους είπα, μπας κι έχει λιώσει ο δρόμος μου.
Και μου άρχισε μπορεί να μη φτιαχτεί επιτόπου και στράβωσα και του είπα βάλτε το παλιό και πάρτε το σαπάκι και μου είπε μην κάνετε έτσι και του είπα να πάρει ανταλλακτικά απο το άλλο ίδιο αλλά αυτό να δουλέψει που να γυρίσει ο κόσμος ανάποδα και μου είπε εντάξει και του είπα εντάξει και κλείσαμε. :roflmao:
Την ώρα που ανεβοκατέβαινα με φαγητό αυτά, γιατί τα 3 σκλιά θένε να φάνε εκεί που κάθονται οι πριγκίπισσες. Δεν ανέβαιναν με τίποτα... Είχαν και στα χωράφια και τους σκουπιδοτενεκέδες ζεστό φαγάκι. :biggrin:
 

Μηνύματα
20.125
Reaction score
14.507
στράβωσα και του είπα βάλτε το παλιό και πάρτε το σαπάκι και μου είπε μην κάνετε έτσι και του είπα να πάρει ανταλλακτικά απο το άλλο ίδιο αλλά αυτό να δουλέψει που να γυρίσει ο κόσμος ανάποδα και μου είπε εντάξει και του είπα εντάξει και κλείσαμε. :roflmao:

Αυτος ο διάλογος να καρφιτσωθει!:roflmao:

Άλλα 4 Daikin (τα 2 του '15) και 2 πιστά Panasonic inverters (του '12), και τζάκι και καλοριφεράκι.
Τα πλούτη δεν κρυβονται!:roflmao:
 


rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.311
Reaction score
93.862
Δεν φτάνει μόνο η τρύπα, θέλει κι άλλα εργαλεία που δεν τα 'χω πια. Υπομονή. Θα έρθουν να στο φτιάξουν.
Πάρε ένα σοβαρό αμάξι ρε συ και πήγαινε να βοηθήσεις την Αναστασία, με τον αχαΐρευτο που έχει μπλέξει...

 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.311
Reaction score
93.862
Φίλος, παλιός συμμαθητής, καθηγητής στο Χιούστον, με ενημέρωσε ότι:
- έχουν φυσικό αέριο
- έχουν κινητά
- δεν έχουν σταθερό
- δεν έχουν νερό
- δεν έχουν ρεύμα
- δεν έχουν Κούλη :tongue:

Για να έχουμε εικόνα πού βρίσκεται το Χιούστον

Houston.png
 







Μηνύματα
19.330
Reaction score
13.541
Χαζοκατανόηση... :p

Κι αυτό το πράγμα, να πετάγεται κάθε λίγο χωρίς λόγο... Κακή συνήθεια :idk: :gamer:
 


Μηνύματα
19.330
Reaction score
13.541
Ναι, ίσως και το ανάποδο... όπου γράφει ο sotos65 να και ο melinas από κάτω να γράφει για ζαίους... Μεγάλο κόλλημα του melinas :p
 




Μηνύματα
19.330
Reaction score
13.541
Κοιταξτε, η λογικη λεει οτι ο ενας απο τους δυο πρεπει να ειναι.
Ναι, και τι σημαίνει αυτό ακόμα κι αν είναι έτσι δηλαδή; Τι νόημα έχουν αυτές οι συνεχείς αναφορές από τον δεύτερο δηλαδή, σε τι απαντά, στο τίποτα; ή απλά του αρέσει τόσο πολύ η ειρωνεία αυτού του τύπου;
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • spylab
    Shalom

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.607
Μηνύματα
2.867.680
Members
37.937
Νεότερο μέλος
Hdch
Top