Παζάρι βινυλίων στην κυψέλη

blackhill66

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
329
Reaction score
240

Attachments




costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.095
Reaction score
124.644
Λέει προς το τέλος "πίνουμε την μπυρίτσα μας, χωρίς κατάχρηση χρόνου, σεβόμενοι όσους περιμένουν έξω από τον χώρο για να μπουν".

Μπύρα με μάσκα; Χαχαχαχαχαχαχα

Αντε να κολλήσουν κι αυτοί οι βινυλιολάγνοι κοβιντ να τελειώνουμε. 😜🤣😂
 



costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.095
Reaction score
124.644
Ακους βυνίλια;;;;; Αχα είσαι ένας απο αυτούς τους ψεκασμένους αχα!!!!!!
Ψεκασμενοι ειναι σίγουρα οι διοργανωτές. 😎

Κατ'επεκταση κι όσοι πάνε. 😁🤣😜

Αντί να πουν ότι λόγω έξαρσης του covid με 7000 νέα κρούσματα κάθε μέρα, θα πρέπει να μπουν μέσα στο χώρο του παζαριού μόνο με πιστοποιητικό εμβολιασμού ή τεστ, λένε με μάσκα, και βάζουν DJ να παίζουν μουσικές και θα έχει και μπύρες, άρα όλοι οι ανεμβολιαστοι μια χαρά θα μπουν με τη μάσκα στο σαγόνι και μια μπύρα στο χέρι να κάνουν νέες "παρέες" και γνωριμίες και να μιλάνε για ποπ κάλτσα.

Άσε με χριστιανέ μου...
 


costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.095
Reaction score
124.644
Εγώ δε θα πάω, αλλά θα πάνε όλοι οι σαπχιοκοιλιάδες χαϊενταδες στην περήφανη ηλικία των 60-φευγα να βρουν σπάνιους δίσκους και να χαϊδέψουν εξώφυλλα;

Τα μικρά χαζά παιδιά με πικάπ από τα παμπλικ αξίας 70€, βρίσκουν δίσκους και στα παμπλικ.

Έλεος.
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.492
Reaction score
37.569
Ακους βυνίλια;;;;; Αχα είσαι ένας απο αυτούς τους ψεκασμένους αχα!!!!!!
για να σηκωνομαι απο τον καναπε ακουω αναγκαστηκα...μια ελαχιστη ασκηση... θα μου πεις σηκω να πας στο πσυγειο σαν μαιμου που σεβεται τον εαυτο της...θα σου πω...κσερεις τι coldwave εχω στη δισκοθηκη μ... 🐒
 




Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.492
Reaction score
37.569
.. η Ευα απο το Αν το (συν)διοργανωνει, οποτε δεν θα εχει χαλιεντιες - φενεται να ειναι το χειμερινο παζαρι του Αν σε αλλο χωρο .. 🐒
οποτε μη πατε, ειναι πυκνοκατοικημενα εκει, που να βρεις να παρκαρεις υπαρχουν πολλα κρουσματα κορονοιου -και τοσα χρονια οσα πηρατε πηρατε δεν εχει μεινει και τιποτα...χιχιχιχι .... :smoke:
 

stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
.. η Ευα απο το Αν το (συν)διοργανωνει, οποτε δεν θα εχει χαλιεντιες - φενεται να ειναι το χειμερινο παζαρι του Αν σε αλλο χωρο .. 🐒
οποτε μη πατε, ειναι πυκνοκατοικημενα εκει, που να βρεις να παρκαρεις υπαρχουν πολλα κρουσματα κορονοιου -και τοσα χρονια οσα πηρατε πηρατε δεν εχει μεινει και τιποτα...χιχιχιχι .... :smoke:
Ακούστηκες κάπως μοναχοφάης ,θές να σουλατσάρεις μόνος ε;:lol:
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.492
Reaction score
37.569
Για την ιντριγκα το λεω παρα για προσωπικο οφελος, ουτως ή αλλιως πολυ σπανια παω, ασε που δεν ειμαι ουτε συλλεκτης ουτε παθιασμενος, και αν παω (που εχω να παω απο το 2015) δεν καθομαι, παω παιρνω και φευγω σε 15 λεπτα...μια φορα που εκατσα παραπανω βγηκα φαρσα φορα στο ντοκιμαντερ του τριανταφυλλιδη(και αυτος Κυψελιωτης) "τα στεκια-δισκαδικα" ...να λειπει .. 🐒
 
Last edited:



Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.492
Reaction score
37.569
Εμείς πάντως πηγαίναμε στην Ηφαίστου Κυριακές. Ψάχναμε μέσα σε βουνά και βρίσκαμε καταπληκτικές εκδόσεις. Σε τιμές πάρτο να το ξεφορτωθώ.
...σας ξεφυγε αυτο, το πηρα το 2010, και ισως να ειναι και ο μοναδικος δισκος που εχω παρει απο Ηφαιστου.
 

hawkwind78

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
2.968
Reaction score
2.905
Αφού το αρχίσατε εγώ έχω πάρει πολλούς δίσκους από την Ηφαίστου. Τελευταίος δεν θυμάμαι πότε είναι ο παρακάτω του μοναδικού Tony McFee με τους GroundHogs, original αγγλικός: https://www.discogs.com/release/717253-Groundhogs-Hogwash
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.306
Μηνύματα
2.858.032
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top