Παντοφλα


Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.550
Reaction score
37.785
@Abessalom ...δεν ειναι της εποχης ή του υφολογικου μου, μου ζητησε ευγενικοτατα δε λεω, το we can work it outς... τελικα ηταν μοδα ή ψαγμενη ?!
 

Vakis2000

Κλιψ κλαψ
Μηνύματα
6.998
Reaction score
8.045
Η παντόφλα δεν έχει να κάνει με το χρήμα. Η παντόφλα είναι ακατανίκητη!
Οποιος λεει οτι δεν την φοβάται, ψεύδεται. Ξέρω επιχειρηματίες με 1,5 εκ κατά μέσο όρο ετησίως κέρδη από μερίσματα, τρόμος και φόβος στην επιχείρηση, και Παναγίες στο σπίτι...
Όσο για μένα....

Περιμένω πως και πως το παρακάτω...για να την βρω λιγάκι με το σύστημα.

 

Μηνύματα
600
Reaction score
880
Η παντόφλα δεν έχει να κάνει με το χρήμα. Η παντόφλα είναι ακατανίκητη!
Οποιος λεει οτι δεν την φοβάται, ψεύδεται. Ξέρω επιχειρηματίες με 1,5 εκ κατά μέσο όρο ετησίως κέρδη από μερίσματα, τρόμος και φόβος στην επιχείρηση, και Παναγίες στο σπίτι...


Αυτοί είναι άξιοι της μοίρας τους.
 



Abessalom

Βαρώνος
Μηνύματα
18.364
Reaction score
30.514
@Abessalom ...δεν ειναι της εποχης ή του υφολογικου μου, μου ζητησε ευγενικοτατα δε λεω, το we can work it outς... τελικα ηταν μοδα ή ψαγμενη ?!

Μεμονωμένα κομμάτι και μαλιστα απο τα νο1, μαλλον μοδα.
Εαν ζητουσε ολοκληρο LP λχ Revolver, οχι.
 





Μηνύματα
3.768
Reaction score
6.740
Εγώ είχα φτιάξει ένα ρακ. Ντούικο τελείως. Από την αύλα δεν είχα υπομονή για να ρίξω βερνίκια. Είδε και αποείδε με ξόρκισε να μην γυρίσω σπίτι χωρίς ρακ που να ξεσκονίζεται εύκολα. Πήρα ένα καλό. Χάσαμε μεσαία περιοχή.
Πολλή ησυχία βρε παιδί μου. Εξαφανίστηκε ο όγκος. Σιγά σιγά τώρα με τα καλώδια το σιάχνουμε. Αυτά😜😜
 

wnet

Nearfieldένιος
Μηνύματα
4.442
Reaction score
15.129
Εγώ είχα φτιάξει ένα ρακ. Ντούικο τελείως. Από την αύλα δεν είχα υπομονή για να ρίξω βερνίκια. Είδε και αποείδε με ξόρκισε να μην γυρίσω σπίτι χωρίς ρακ που να ξεσκονίζεται εύκολα. Πήρα ένα καλό. Χάσαμε μεσαία περιοχή.
Πολλή ησυχία βρε παιδί μου. Εξαφανίστηκε ο όγκος. Σιγά σιγά τώρα με τα καλώδια το σιάχνουμε. Αυτά😜😜
ότι η παντόφλα σε ωθεί να γίνεις καλοδιολάγνος δεν έχει ξαναπαίξει στο forum :p
 


Μηνύματα
2.225
Reaction score
2.740
Εγώ πάντως που έφερα τα tannoy gold 8 στη Μύκονο, εμαθα στη γυναίκα μου πως ανοίγουν και γουστάρει.. ακούει μουσικούλα.
Βέβαια πριν έρθουν, πήγε να γκρινιάξει. Αλλά άλλαξε γνώμη στη στιγμή.. θέλουν το κουμπί τους..
 

hawkwind78

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
2.977
Reaction score
2.911
Εγώ πάντως που έφερα τα tannoy gold 8 στη Μύκονο, εμαθα στη γυναίκα μου πως ανοίγουν και γουστάρει.. ακούει μουσικούλα.
Βέβαια πριν έρθουν, πήγε να γκρινιάξει. Αλλά άλλαξε γνώμη στη στιγμή.. θέλουν το κουμπί τους..
Μα είναι ηχητικό και εμφανισιακο κόσμημα. Εγώ δεν τις τα είχα δείξει μέχρι που τα έβγαλα από τις κούτες.
 

Ndis

Titika
Μηνύματα
1.865
Reaction score
4.639
48 νούμερο παντόφλα εδώ . Παίζει να με συγχωρέσει αν την απατησω, σίγουρα δε θα με συγχωρέσει να φέρω ξανά towers στο σαλόνι. Εδώ θέμα θα έχω και σε dedicated χώρο γιατί θα ακούγονται πολύ, θα κάνουν πολλά λεφτά, θα είναι σαν όρθια φέρετρα, θα, θα,θα...

Για σαμπγουφερς δε συζητάμε, όταν είδε το 15αρη παίζει να επαθε ισχαιμικό επεισόδιο! Τώρα με τα δύο 12αρια που είναι και σε δικό μου χώρο κάθε φορά που μπαίνει στο δωμάτιο μουρμουραει...

Μέχρι και στο σινεμά έχουμε γκρίνια αν τα σαμπς παίζνε δυνατά !

Το μόνο που την έχει γλυτώσει είναι το sonos :)
 

Vakis2000

Κλιψ κλαψ
Μηνύματα
6.998
Reaction score
8.045
Μπα με τον ήχο δεν τα πάνε καλά! Τα subs τα μισούν, οτιδήποτε υπερβαίνει τον ψίθυρο, ενοχλεί! Αν όλα έπαιζαν σαν τα ηχειάκια των lcd tv, ή των laptops θα ήταν ευτυχείς! Έτσι έχουν τα πράγματα...
Άσε που αν πάθουμε τπτ ούτε που θα ξανα ανοίξει κάτι! Για να μην χαλάσει η διακόσμηση απλώς ... θα υπάρχει (το σύστημα)!
 

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.592
Reaction score
27.933
Εμένα πάντως όταν χάλασε το sub και για 2 βδομάδες ήταν εκτός λειτουργίας με ρωτούσε πότε θα φτιάξει γιατί ο ήχος είναι "άδειος". 🙂
 
Last edited:

Μηνύματα
2.225
Reaction score
2.740
48 νούμερο παντόφλα εδώ . Παίζει να με συγχωρέσει αν την απατησω, σίγουρα δε θα με συγχωρέσει να φέρω ξανά towers στο σαλόνι. Εδώ θέμα θα έχω και σε dedicated χώρο γιατί θα ακούγονται πολύ, θα κάνουν πολλά λεφτά, θα είναι σαν όρθια φέρετρα, θα, θα,θα...

Για σαμπγουφερς δε συζητάμε, όταν είδε το 15αρη παίζει να επαθε ισχαιμικό επεισόδιο! Τώρα με τα δύο 12αρια που είναι και σε δικό μου χώρο κάθε φορά που μπαίνει στο δωμάτιο μουρμουραει...

Μέχρι και στο σινεμά έχουμε γκρίνια αν τα σαμπς παίζνε δυνατά !

Το μόνο που την έχει γλυτώσει είναι το sonos :)
Απάτησε την με subs...
Μια άλλη λύση για τους άτυχους είναι να παντρεύονται κουφές γυναικες.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.587
Μηνύματα
2.865.049
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top