Παρουσίαση συστήματος... PMC




Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806
Εμμμ...
Μ' αυτά τα μηχανάκια που παίρνεις...τι να σου κάνει και το καλώδιο!! :roflmao: :roflmao: :roflmao:
..Δε κάνει και θαύματα!!:laugh::laugh::laugh:
...
Λέανδρεεεεεεε!!! Σταμάτα να αποκαλείς τρανζιστοράκια τα πολυκάναλα του κόσμου!!!!
H μαγκιά του...Φολέγανδρου κρατά έως ότου να θαύμαζε τα Twin Peaks με τα κύρια ηχεία μόνα τους στο χώρο του.
Ύστερα,μπορεί να του φταίει το καλώδιο του...μικροφώνου.Γι αυτό μην παραλείψετε να βάλετε και σ'εκείνο ανελκυστήρες κατά τη μέτρηση. :roflmao:
 


leandros

Πάρτε παθητικά!
Μηνύματα
3.195
Reaction score
6.100
Σε περιμένω γκουρουδακομ να ...την ακούσεις!!!... και να τη.. μετρήσεις..την απόλυτη ευθεία!! :wink: :wink: :wink:
H μαγκιά του...Φολέγανδρου κρατά έως ότου να θαύμαζε τα Twin Peaks με τα κύρια ηχεία μόνα τους στο χώρο του.
Ύστερα,μπορεί να του φταίει το καλώδιο του...μικροφώνου.Γι αυτό μην παραλείψετε να βάλετε και σ'εκείνο ανελκυστήρες κατά τη μέτρηση. :roflmao:
 
  • Haha
Reactions: PMC

Μηνύματα
1.768
Reaction score
2.802
H μαγκιά του...Φολέγανδρου κρατά έως ότου να θαύμαζε τα Twin Peaks με τα κύρια ηχεία μόνα τους στο χώρο του.
Ύστερα,μπορεί να του φταίει το καλώδιο του...μικροφώνου.Γι αυτό μην παραλείψετε να βάλετε και σ'εκείνο ανελκυστήρες κατά τη μέτρηση. :roflmao:







Ευχαριστώ hidden guru για την υποστήριξη αν και την περίμενα από τον φίλτατο Έαρ για το αδυσώπητο bullying που υφίσταμαι από τους ταγμένους υπέρμαχους του χάλι-end που παραλληλίζουν με τρανζιστοράκι την πολυκάναλη συστηματάρα μου! :geek: :smoke:
 






Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.492
Reaction score
37.569
...σταματησα να ακουω το 1996, και τελευταια μου συναυλια ηταν Obituary στο ροδον το 2004...(για τη τιμη των οπλων).... τι παλικαρια οι μανουορ... αλλα δεν γινεται παρα να με κανουν να θελω να γελασω..
 

Μηνύματα
501
Reaction score
705
...σταματησα να ακουω το 1996, και τελευταια μου συναυλια ηταν Obituary στο ροδον το 2004...(για τη τιμη των οπλων).... τι παλικαρια οι μανουορ... αλλα δεν γινεται παρα να με κανουν να θελω να γελασω..

Εμένα μου το έλεγαν στο Λύκειο, όταν ξεκίνησα να ακούω epic/gothic, ότι οι Manowar είναι για γέλια. Για διάφορους λόγους και αιτίες έπρεπε να περάσουν 20 χρόνια να καταλάβω γιατί :laugh::laugh:
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.492
Reaction score
37.569
μεταξυ μας, ολα για γελια ειναι ... :beach: :king:
οσο νωριτερα το πιασεις, τοσο το καλητερο...
κυριως φιλοσοφικα το θεμα ειναι μια τεραστια φαρσα..
εδω και 20 χρονια πρωτα πσαχνω να βρω που ειναι το αστειο, και μετα αν υπαρχει ιχνος σοβαρου.. !!
 



Μηνύματα
501
Reaction score
705
στη πρωτη βαθμιδα βρισκω το χαλι εντ (βλ. καλωδια), μετα μπορω να βαλω τους μανουορ..
Εμένα μαρέσουν πάντως το λέω, περισσότερο από αισθητικής άποψης βέβαια παρά λειτουργικής. Μερικά είναι απλά κοσμήματα!
 


Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.492
Reaction score
37.569
επειδη ειμαστε στο νημα του Jiovanni...

το καλσον ειναι για τα κοριτσα, οχι για τα καλωδια.. 8-) :king:
Τι θες να πεις?:idk:
... δεν αναφερομαι στο συστημα σου... υπονοω τους Μανουορ και τα καλωδια ρεβματως σαρκαστικα, αλλα και στο γεγονος οτι ενα μεγαλο μερος της μουσικης ειναι για γελια..
 
Last edited:


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • rose.athens
    Not in the mood Mod

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.309
Μηνύματα
2.858.053
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top