Ποδήλατο

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.277
Reaction score
41.986
Αύριο αφού θες να βγείς θα έχει καλή θερμοκρασία, base μακρύ κατασαρκα και από πάν jersey κοντό, κράτα και κάνα αδιάβροχο καλού κακού
 





Μηνύματα
2.291
Reaction score
5.175
Σήμερα ψιλοπόνεσε το kwli πάντως. Όχι τρελά αλλά πόνεσε. Επίσης πονάει η πλάτη ψηλά γιατί έχω την εντύπωση πως κάθομαι λάθος στο μπασικλετο και σηκώνω ώμους και αγκώνες. Όταν χαμηλώνω ώμους και αγκώνες και βυθίζομαι στη θέση οδήγησης, καλυτερεύει λίγο η κατάσταση.
Το χειρότερο μου είναι οι πατούσες όμως. Είναι μόνιμα μουδιασμένες. Ελπίζω με τα gaerne και τα spd να μην πονάω...
 




Μηνύματα
15.020
Reaction score
20.769
θα είναι ο μπρέτσος μπροστά στο δρόμο για την προβατίνα και θα παραγγέλνει.
μόλις αρχίσει το ψήσιμο και σου ρθει μυρωδιά , την βανς σημάδ ευθύςαπάν και με σβαρνίζς στου πλάι
 








Μηνύματα
19.333
Reaction score
13.548
Ωρε σύντεκνε, πέντε ώρες πάνω στο ποδήλατο....μισό κιλό ρακί και μια σούβλα αντικριστό θα ήθελα μετά....
Μπα, συνήθως μόνο το καλοκαίρι με τη ζέστη μου ανοίγει έντονα η όρεξη! Η διαδρομή βγήκε με ένα ρόφημα και ένα μικρό κρουασανάκι το πρωί, ένα ελληνικό καφέ με δύο μπισκοτάκια, το νερό στη διαδρομή και ένα energy drink από ένα περίπτερο στην επιστροφή! Ακόμα δεν έφαγα... μεσημεριανό! :gamer: :geek: :roflmao:
 


Μηνύματα
19.333
Reaction score
13.548
Ωραίες είναι οι μπίρες, αλλά το πολύ να πιω μια σε διαδρομές (και αυτό όταν είναι ανοιχτά τα μαγαζιά, να κάτσω κάπου και να φάω και κάτι ελαφρύ), αλλά με 3 θα πήγαινα σαν ευτυχισμένο παπάκι!! :gamer: :roflmao:
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.607
Μηνύματα
2.867.707
Members
37.937
Νεότερο μέλος
Hdch
Top