Ποδήλατο





Μηνύματα
19.210
Reaction score
13.488
Δεν είχαν τα μαγαζιά ειδική άδεια από την Πολιτική Προστασία για να ανοίξουν για την περίσταση... :geek: :gamer:
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.714
Reaction score
83.432
Δεν είχαν τα μαγαζιά ειδική άδεια από την Πολιτική Προστασία για να ανοίξουν για την περίσταση... :geek: :gamer:
Take away, βρε συ, και θα τα έτρωγαν έξω στα δέντρα. :biggrin:
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.216
Reaction score
41.813
Ένα κομμάτι σπακανόπιτα Άλεξ έδωσε τη απαιτούμενη ενέργεια για τη επιστροφή Μαλακάσα-Αθήνα.
Προβατίνα όταν με το καλό ανοίξουν οι ταβέρνες στη Χασιά, κανονίσουμε μια ανάβαση φυλής και στη επιστροφή πρωτεΐνη :biggrin:
 

Μηνύματα
14.985
Reaction score
20.661
εγώ πήρα τυροκούλουρο και με τράβηξε πάλι ο 4κέφαλος σειχτήρ.
αυτό παιδί μπρέτσο πολλά μυστικά έχει.
μέχρι και η σπακανόπιτα ψαγμένη.
 





Μηνύματα
543
Reaction score
379
Σε πέτυχα στο δρόμο στο ύψος του Φλοίσβου στην νέα γέφυρα!
Ήμουν με το αυτοκίνητο στο αντίθετο ρεύμα!
Πετάλαγε σαν μοτέρ!
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.216
Reaction score
41.813
Μήπως πάτσεις κόρνα?
Δεν θυμάμαι αλλά ή στο πήγαινε ή στο έλα κάποιος με έπαιξε τσι κόρνες εκεί...
 



Μηνύματα
227
Reaction score
274
ειμαι σε αναζητηση full suspension ηλεκτρικου mountain και με λυπη απο μια ερευνα διαπιστωνω οτι δεν υπαρχει ουτε δειγμα. μου ειπαν ολοι οτι ειναι τοσο μεγαλη η ζητηση και τοσο μικρη η παραγωγη που ακομα και παραγγελια να γινει δεν υπαρχει καποια ημερομηνια παραδοσης. Κοιταω 2 μοντελα ενα cube και ενα specialized. Υπαρχει και η επιλογη να το παρω απο γερμανια αλλα ετσι χανω την επιδοτηση δλδ 800 ευρω.
 

Μηνύματα
19.210
Reaction score
13.488
Όπως τα λες, γενικώς δεν υπάρχει τίποτα (ουσιαστικά), ούτε ποδήλατα, ούτε αξεσουάρ, ούτε ανταλλακτικά (οκ υπάρχουν, αλλά με μεγάλες ελλείψεις).
μπάμιες σε λέει μετά...
Eco-fuel... :geek: :gamer:
 

Μηνύματα
296
Reaction score
546
ειμαι σε αναζητηση full suspension ηλεκτρικου mountain και με λυπη απο μια ερευνα διαπιστωνω οτι δεν υπαρχει ουτε δειγμα. μου ειπαν ολοι οτι ειναι τοσο μεγαλη η ζητηση και τοσο μικρη η παραγωγη που ακομα και παραγγελια να γινει δεν υπαρχει καποια ημερομηνια παραδοσης. Κοιταω 2 μοντελα ενα cube και ενα specialized. Υπαρχει και η επιλογη να το παρω απο γερμανια αλλα ετσι χανω την επιδοτηση δλδ 800 ευρω.
Πες τα μοντέλα που ψάχνεις να δω στα local μαγαζιά εδώ στην πάτρα τι υπάρχει!
 

Μηνύματα
14.985
Reaction score
20.661
μην πάς μακρυά (και πως να πας χωρίς ποδήλατο) , ανταλλακτικά που δεν είναι άμεσης ανάγκης είναι δυσεύρετα όχι ολόκληρα ποδήλατα.
για να βρώ πετάλια πήγα συστημένος σε ημιυπόγειο για να μου τα δώσουν
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.603
Μηνύματα
2.865.611
Members
37.934
Νεότερο μέλος
corfu11
Top