Ποδήλατο


Μηνύματα
19.202
Reaction score
13.480
Τον Κούλη πώς και δεν τον πέτυχες σε τόσα χιλιόμετρα
Μια φορά πήγα στο Σπήλι (Ρέθυμνο) με το ποδήλατο (160+χμ με την επιστροφή) και πέτυχα τον Κούλη εκεί στις ευρωεκλογές του 2019! Φτάνει μια φορά... :gamer: :roflmao:

Νομίζω ότι κάπου στο Ρέθυμνο ήταν ο Ανδρουλάκης αυτή τη φορά, αλλά δεν τον πέτυχα :party:
 

Μηνύματα
12.374
Reaction score
14.583
Πήγαινε βρε Σώτο και σε κανένα αστικό περιβάλλον να χαζέψουμε και καμιά τουρίστρια. Όλο στα βουνά και στα λαγκάδια πάς.

Εγώ όταν βαριέμαι να βλέπω Έλληνες πηγαίνω στο Θησείο.

Βλέπω διασταυρώθηκες και με ένα άλλον τρελλό (ποδηλάτη) κάποια στιγμή.

😍
 

Μηνύματα
19.202
Reaction score
13.480
Έχω ένα / δυο μέσα στο Ρέθυμνο και προς τα έξω, στα ξενοδοχεία... θα τα ανεβάσω κι αυτά... 8-) :geek:

Τώρα αν έχουν (καλές) τουρίστριες, δεν ξέρω... ίσως :party:
 

Abessalom

Βαρώνος
Μηνύματα
18.376
Reaction score
30.547
Επειδή ο Κούλης έπινε ρακές.

θέλεις να πεις ότι ο Σώτος μας, τέτοια που γράφει, είναι νηφάλιος????
Πήγαινε βρε Σώτο και σε κανένα αστικό περιβάλλον να χαζέψουμε και καμιά τουρίστρια. Όλο στα βουνά και στα λαγκάδια πάς.


εεεει...!!! Στάσου!!! Μύγδαλα γκότζι-μπέρι!
 



Μηνύματα
19.202
Reaction score
13.480
Πήγαινε βρε Σώτο και σε κανένα αστικό περιβάλλον να χαζέψουμε και καμιά τουρίστρια. Όλο στα βουνά και στα λαγκάδια πάς.

Εγώ όταν βαριέμαι να βλέπω Έλληνες πηγαίνω στο Θησείο.

Βλέπω διασταυρώθηκες και με ένα άλλον τρελλό (ποδηλάτη) κάποια στιγμή.

😍
Το πρώτο από τα δύο βίντεο που σου είπα, έχω κι άλλο ένα που ετοιμάζεται στο YT για αργότερα... 8-)

ΥΓ. Επίτηδες το έχω αφήσει σε ανάλυση 4Χ3 (με μαύρο δεξιά αριστερά δηλαδή)

 

Μηνύματα
12.374
Reaction score
14.583
Το πρώτο από τα δύο βίντεο που σου είπα, έχω κι άλλο ένα που ετοιμάζεται στο YT για αργότερα... 8-)

ΥΓ. Επίτηδες το έχω αφήσει σε ανάλυση 4Χ3 (με μαύρο δεξιά αριστερά δηλαδή)

Που είναι οι τουρίστες ; (βασικά τουρίστριες) εννοώ. :D

Thanks ωραία, όπως τα θυμάμαι. :)
 

Μηνύματα
14.980
Reaction score
20.646
Σήμερα αν άκουσε κανείς τίποτα πστρλικια εγώ ήμουν.
Πάω να φύγω από τον Πειραιά (γμτνπειραιασας) στην Αγία Τριάδα στο σημείο από την ακτή Μιαούλη προς Αντιστάσεως έρχεται ξαφνικά ένας @@ ταριφας με οκταβια φυσικά , καβαλαει τις γραμμές του τραμ ανάποδα στην βασ. Κωνσταντίνου και κάνει ανατροφή για να μπει στο πάρκινγκ της εκκλησίας. Στο φανάρι τροχονόμος, χαμπάρι . Τον κάνω το ταξί το είδες που πήγες ανάποδα ;
Ποιο; Αυτό εκεί .
Τι έκανε; Αυτό και αυτό
Ε τι να πεις αφού δεν υπάρχουν κάμερες.
Δεν απάντησα θα πήγαινα τμημα για εξύβριση αρχής.

Συνεχίζω βγαίνω πλατεία Ιπποδαμείας ο ένας πάνω στον άλλο πλοίο με κόκκινο , γμτνπειραιασας.

Συνέχιζω Πειραιώς με περνάει στο ύψος ιεράς οδού ένα διπλό λεωφορείο αστικό εκτός βάρδιας και αφού δεν χωράνε πουθενά με κλείνει δεξιά.
Γμτοσπιτισου.

Συνεχίζω βλέπω έναν ηλιθιο με ηλεκτρικό ποδήλατο να βγάζει κινητό από την τσέπη και καθώς κόβει 8αρια στην Πειραιώς να καλεί νούμερο και να μιλάει.
Τον κοιτάω σε στυλ μπρετσου κάνα 2 λεπτο καθώς πήγαινα δίπλα του.
Τι έγινε μου λέει; Κολλάς και ένσημα;
Γιατί πραμμα; Αφού έχει κάνει τη μαλακια επάγγελμα να βγάλεις και σύνταξη ηλίθιε ζώον κλπ κλπ κλπ.

Συνεχίζω βρίζοντας το χαιβανι που δεν κατάλαβε πόσο ζώον ήταν (χωρίς κράνος) και στο φανάρι με Μενάνδρου τσουπ περνάει και ένας ακόμα ταρίφας με οκταβιαε.κοκκινο κάθετα μπροστά μου. Γμτοσπιτισας θα πάρω μέτρο αύριο άντε γμθτ όλοι σειχτηρ
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.943
Reaction score
20.445
Τι τραβάτε κι εσείς οι αστικοί ποδηλάτες... :biggrin:

Τι να πω, ρε φίλε; Και μετά διερωτούμαστε γιατί παράτησε ο μπάμιας το road εντός πόλης των Αθηνών...
 

Μηνύματα
19.202
Reaction score
13.480
Που είναι οι τουρίστες ; (βασικά τουρίστριες) εννοώ. :D

Thanks ωραία, όπως τα θυμάμαι. :)
Σου είπα ότι είχε τουρίστριες; Σου είπα ΑΝ έχει, που να θυμάμαι!! :roflmao: :gamer:

Και το δεύτερο...

 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.209
Reaction score
41.795
Σήμερα αν άκουσε κανείς τίποτα πστρλικια εγώ ήμουν.
Πάω να φύγω από τον Πειραιά (γμτνπειραιασας) στην Αγία Τριάδα στο σημείο από την ακτή Μιαούλη προς Αντιστάσεως έρχεται ξαφνικά ένας @@ ταριφας με οκταβια φυσικά , καβαλαει τις γραμμές του τραμ ανάποδα στην βασ. Κωνσταντίνου και κάνει ανατροφή για να μπει στο πάρκινγκ της εκκλησίας. Στο φανάρι τροχονόμος, χαμπάρι . Τον κάνω το ταξί το είδες που πήγες ανάποδα ;
Ποιο; Αυτό εκεί .
Τι έκανε; Αυτό και αυτό
Ε τι να πεις αφού δεν υπάρχουν κάμερες.
Δεν απάντησα θα πήγαινα τμημα για εξύβριση αρχής.

Συνεχίζω βγαίνω πλατεία Ιπποδαμείας ο ένας πάνω στον άλλο πλοίο με κόκκινο , γμτνπειραιασας.

Συνέχιζω Πειραιώς με περνάει στο ύψος ιεράς οδού ένα διπλό λεωφορείο αστικό εκτός βάρδιας και αφού δεν χωράνε πουθενά με κλείνει δεξιά.
Γμτοσπιτισου.

Συνεχίζω βλέπω έναν ηλιθιο με ηλεκτρικό ποδήλατο να βγάζει κινητό από την τσέπη και καθώς κόβει 8αρια στην Πειραιώς να καλεί νούμερο και να μιλάει.
Τον κοιτάω σε στυλ μπρετσου κάνα 2 λεπτο καθώς πήγαινα δίπλα του.
Τι έγινε μου λέει; Κολλάς και ένσημα;
Γιατί πραμμα; Αφού έχει κάνει τη μαλακια επάγγελμα να βγάλεις και σύνταξη ηλίθιε ζώον κλπ κλπ κλπ.

Συνεχίζω βρίζοντας το χαιβανι που δεν κατάλαβε πόσο ζώον ήταν (χωρίς κράνος) και στο φανάρι με Μενάνδρου τσουπ περνάει και ένας ακόμα ταρίφας με οκταβιαε.κοκκινο κάθετα μπροστά μου. Γμτοσπιτισας θα πάρω μέτρο αύριο άντε γμθτ όλοι σειχτηρ
Κροκ, καλώς ήρθες στο μαγικό κόζμο του marlboro!!
 

Abessalom

Βαρώνος
Μηνύματα
18.376
Reaction score
30.547
Εγώ πάντως καβαλησα το ηλεκτρικό μου σήμερα και σε 28 λεπτά ημουν κύριος στη Νεάπολη παρα τη μεγάλη ανηφόρα
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.209
Reaction score
41.795
Ηλεκτρικό (πρώτα ο Θεός) λέω να πάρω στα ογδόντα μου, τώρα ντρέπομαι να καβαλήσω :biggrin:

Τι χιλιομετρική απόσταση κάνεις σε 28 λεπτά?
 

Abessalom

Βαρώνος
Μηνύματα
18.376
Reaction score
30.547
10+ χιλιόμετρα ήταν, τα τελευταία 2 με πολύ έντονη ανηφόρα.

Και μέσα από την πόλη με ό,τι συνεπάγεται, φανάρια, κίνηση κλπ


Το αποφεύγω για τα καθημερινά 7+7 χιλιόμετρα αφενός μεν γιατί δεν είναι δα και σοβαρή απόσταση, αφετέρου δε και ιδίως λόγω βάρους (29 κιλά) που καθιστά δύσκολο το βάλε-βγάλε στον ανελκυστήρα του γραφείου (για τον ένα όροφο που το ανεβάζω σπίτι, χαλάλι)
 






Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.595
Μηνύματα
2.865.277
Members
37.934
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top