Ποδήλατο

Μηνύματα
15.020
Reaction score
20.769
ζώνη ΚΠ έχω καιρό να χρησιμοποιήσω είναι η αλήθεια, το forerunner σε λειτουργία broadcast δουλεύει πολύ καλά.
Μόνο στα βάρη χάνει επεισόδια και προφανώς στις έντονες διαλειματικές όπου εκεί ο ηλεκτρικός τρόπος ανίχνευσης είναι καλύτερος.

όπως είπε ο κροςφέιντερ και έχω πει και εγώ το software είναι πολύ σημαντικό, σε μία από τις τελευταίες αναβαθμίσεις του 955 γράφει αρκετά σωστότερα από πριν και πιάνει και γρήγορες μεταβολές καλύτερα απο πριν.
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.278
Reaction score
41.988

Μηνύματα
15.020
Reaction score
20.769
οτι μλκ έχει γραφτεί για τα ποδήλατα και τον ΚΟΚ αφορά την αγγλία μόνο

πάντως ασφάλιση έχω κάνει καλού κακού
 


bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.278
Reaction score
41.988
Πολύ συζητείται τώρα τελευταία και δίνουν ιδέες, αυτό είναι που φοβάμαι...
Δεν είναι λίγα τα παράλογα που ζούμε άλλωστε τα τελευταία χρόνια στο τόπο μας...
 

Μηνύματα
2.599
Reaction score
4.585
Προσωπική άποψη άδεια κυκλοφορίας και ασφάλιση θα έπρεπε να ήταν υποχρεωτικές για όλους όσους κινούνται στους δρόμους. Για την ασφάλεια δε νομίζω να χρειάζεται εξήγηση, η άδεια θα μείωνε τις κλοπές και θα πιστοποιούσε σε ποιον ανήκει τι. Φυσικά δε μιλάω για πινακίδα.
 
Last edited:

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.278
Reaction score
41.988
Κάτσε να πάρουν φόρα αυτοί και μας βλέπω να περνάμε και υποχρεωτικά κτεο, ο έλεγχος θα περιλαμβάνει, μπόσικα σε μεσαία τριβή, ευθυγράμμιση ντεραγιέ, ακτινολόγιση και τακάκια στα φρένα.
Γελούσα τώρα που τα έγραφα αλλά δεν θα με φανεί και περίεργο. Σε μια χώρα που δεν έχει απολύτως καμία υποδομή για το ποδήλατο σαν και τη θκιάμας μπανανία, οι υπεύθυνοι θα δείξουν το καλό παράδειγμα και σε όλους τους άλλους...
 

Abessalom

Βαρώνος
Μηνύματα
18.525
Reaction score
30.762
Κατ'αρχας υπήρχαν παλιά άδειες και πινακίδες για τα ποδήλατα. Να δω μόνο για τα πατίνια που πανε σαν διαολοι και τι στον κοσμο.
. Σε μια χώρα που δεν έχει απολύτως καμία υποδομή για το ποδήλατο σαν και τη θκιάμας μπανανία, οι υπεύθυνοι θα δείξουν το καλό παράδειγμα και σε όλους τους άλλους...

Πινακιδα σημαίνει και στη μέση της λωρίδας σαν κύριος. Άντε να το δούμε.
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.278
Reaction score
41.988
Κατ'αρχας υπήρχαν παλιά άδειες και πινακίδες για τα ποδήλατα. Να δω μόνο για τα πατίνια που πανε σαν διαολοι και τι στον κοσμο.



Πινακιδα σημαίνει και στη μέση της λωρίδας σαν κύριος. Άντε να το δούμε.

Βάλε εσύ πινακίδα και πάνε στη μέση της λωρίδας, εγώ στη Λέα θα πηγαίνω και πάλι...
 


Abessalom

Βαρώνος
Μηνύματα
18.525
Reaction score
30.762
Χαζευα τη σειρά του νετφλιξ για τον περσινό Γύρο της Γαλλίας, τελικά κόλλησε η σύζυγος. Δηλώνει φαν του βαν Αέρτ, επειδή... είναι ψηλός και όμορφος :roflmao:
 




wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.966
Reaction score
20.486
Έλα μωρέ, πώς κάνεις έτσι για 114,7 ψιλοχιλιομετράκια...! Μια χαρά θα τα πας!

Υ.Γ.: Προτίμηση σε μετάλλιο έχεις; :biggrin:
 


Μηνύματα
19.333
Reaction score
13.549
Με 53-39 (πόσο πίσω, 28; ) θα πας σε αυτά τα υψομετρικά; :geek:

Τότε θα έχεις δίκιο για τις βοήθειες που ζητάς πιο πάνω! :gamer:
 


Μηνύματα
19.333
Reaction score
13.549
Πάλι καλά... πιο ελαφριά σχέση έχεις σε σύγκριση με το δικό μου που εδώ και μήνες το έχω 36-28 :geek:
 

Μηνύματα
12.495
Reaction score
14.648
Σέμπρωνας (Σεμπρενιώτης ποταμός) - Κεφάλα - Βουκολιές [MTB]
😎


Συνάντηση με άγρια (ή και όχι) ζώα, καμιά εμπειρία θα αναφέρετε όλοι σας ;

Σκυλιά, φίδια, αρκούδες, αγριοκάτσικα κλπ ; :D
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.607
Μηνύματα
2.867.718
Members
37.937
Νεότερο μέλος
Hdch
Top