Ποδήλατο


Μηνύματα
18.936
Reaction score
13.309
Πανάγο άμα αλλάξει το μοντέλο τον Ιανουάριο πχ το παλιό θα πέσει πολύ - αλλιώς σε δυνατότητες δεν έχουν και πολλά να προσθέσουν πλέον...
Συνήθως άνοιξη και καλοκαίρι παρουσιάζει τα νέα μοντέλα Edge η Garmin, δεν το βλέπω και πολύ πιθανό να παρουσιάσει νέο τον Ιανουάριο.

Παραδείγματα από τα reviews του dcmaker που είναι από τους πρώτους που έχει στα χέρια του νέα μοντέλα...

Οπότε είναι θέμα πόσο μπορεί να περιμένει κάποιος...
 


wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.874
Reaction score
20.366
ε όχι και κοπελίτσα κοτζαμάν βάγγουλας 😆
ένα και εβδομήντα τρία, τιτάνας λέμε :lolsign:
Παρεξήγηση! Σου έγραψα να κάνεις λογαριασμό στο Strava και να μπεις στο club μας και χθεες βρήκα αίτημα εισδοχής στο club από ένα κοριτσούδι! Ε, υπέθεσα ότι είσαι εσύ, για αυτό ρώτησα! :biggrin:
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.038
Reaction score
41.321
Παρεξήγηση! Σου έγραψα να κάνεις λογαριασμό στο Strava και να μπεις στο club μας και χθεες βρήκα αίτημα εισδοχής στο club από ένα κοριτσούδι! Ε, υπέθεσα ότι είσαι εσύ, για αυτό ρώτησα! :biggrin:
Εγώ νόμιζα από το μέγεθος του σκελετού στο ποδήλατο :biggrin:
Αν είναι τώρα που το club γιγαντώθηκε να κάνουμε και ένα δεύτερο female club, εγώ προπονητής... 🤣
 


Μηνύματα
2.283
Reaction score
5.173
έναν Υμηττό για σήμερα (με το μποφαν) και μιαν Ανάβυσσον για σάββατον (χωρίς το μποφαν)
Τι ώρα θα πας Υμηττό μπας και σκάσω μύτη να σε κοιτάω που θα ανεβαίνεις;
 

Μηνύματα
14.869
Reaction score
20.414
ο στόχος έιναι να ξεκινήσω πριν τις 1930 για να μην χτυπήσει η καμπάνα στον δρόμο και γίνει το ποδήλατο κολοκύθα και ψάχνουμε το γοβάκι κλπ
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.038
Reaction score
41.321
Να πας από τα νεκροταφεία και θα ανέβεις μέχρι πάν, να δούμε τι πλιά πιάντς, άμα το κάνεις πάνω από 50 λεπτά.... Μείνε στο βουνό καλύτερα :lolsign:
 


Μηνύματα
14.869
Reaction score
20.414
θέλω να προλάβω να κατέβω από τον καλό δρόμο (θα είναι και άδεια η κατεχάκη) γιατί από τα νεκροταφεία πέραν του 20% κλίσης που έχει κατα διαστήματα έχει και πολύ λακούβα
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.038
Reaction score
41.321
Εγώ ο δόλιος περιμένω να δω τι θα παίξει μήπως χτυπησω κάνα μονό βατόμετρο.
Σώτο στο θκός πόσο κρατάει η μπαταρία?
Σώτο θυμάμαι είπες πως έχς το 4!!!!, για πες εμπειρία, πόσο κρατάει η μπαταρία, βγάζει τουλάχιστον 200 ώρες όσο λένε?
 


bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.038
Reaction score
41.321
Είναι η φτωχή σειρά της endura με το ανάλογη ποιότητα...
Η endura αξίζει στη ακριβή σειρά, κοίτα αλλού..
 

Μηνύματα
18.936
Reaction score
13.309
Πανάγο άμα αλλάξει το μοντέλο τον Ιανουάριο πχ το παλιό θα πέσει πολύ - αλλιώς σε δυνατότητες δεν έχουν και πολλά να προσθέσουν πλέον...
Σώτο θυμάμαι είπες πως έχς το 4!!!!, για πες εμπειρία, πόσο κρατάει η μπαταρία, βγάζει τουλάχιστον 200 ώρες όσο λένε?
200 ώρες λένε; Όχι 100 λένε (Battery Life - 100+ riding hours on standard CR2032 coin cell battery), ίσως υπάρχει άλλο της ίδιας εταιρείας με τέτοια αυτονομία. Γενικά εκεί κοντά είναι, στις 100 ώρες, εξαρτάται προφανώς και από τις CR2032 που θα χρησιμοποιήσεις.

Παρεμπιπτόντως, και άσχετο... το strava καθυστερεί αρκετά αυτή τη στιγμή να φορτώσει τις σελίδες, δεν ξέρω αν το βλέπετε κι εσείς έτσι; Δεν έχω θέμα με άλλες πάντως...
 
Last edited:







Τελευταια Μηνυματα

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.302
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top