Ποδήλατο


Μηνύματα
1.247
Reaction score
2.189
δηλαδή Μ το izumi ;

τώρα βλέπω το gps μονάχο του θέλει 6 ευρω μεταφορικά

275 μου το δίνει ο action items εδώ στον Πειραιά...

Με το ρολόι δεν βολεύομαι και βάση να του βάλω θα είναι πολύ κοντά μου, με μικρή οθόνη και το βράδυ πρέπει να το ακουμπήσεις για να ανάψει.
Καλά κάτσε να λήξει η καραντίνα να μπορούμε να ψωνίζουμε face to face και θα δεις πόσο το δίνουν...
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.038
Reaction score
41.321
δηλαδή Μ το izumi ;
Δεν θυμάμαι, έχω καιρό να ασχοληθώ με izumi, θυμάμαι πάντως πως παλιά ήταν λίγο τσουβάλια και τα πάν και τα κάτ, μπορεί πλέον να έχει αλλάξει τη γραμμή... Είπαμε χάος...


Παναγιώτη, θες να βάλεις και 2 θκάμ πραγματάκια στη παραγγελία από bike?
 




Μηνύματα
14.869
Reaction score
20.413
δεγααα, πήρα του ηνγγλέζου το dhb.
για πλοηγητήρι πάλι αναμένω. θα το σκεφτώ.
δηλαδή με 275 κομμάτια να γίνω μπορώ να το πάρω και σήμερα το μεσιμέρι.

χρήστο την ανάβυσσο που λέγαμε για κυριακή καλά δεν είναι;
δείχνει να έχει νοτιαδάκι αλαφρύ και βροχή μετά τις 1100
 




Μηνύματα
1.247
Reaction score
2.189
Δεν κρατήθηκες έ? Σε καταλαβαίνω... Περιμένουμε ριβιού
Πάνο νομίζω ξέχασε να βγάλει την βάση ;) Αν είναι έτσι κέρδισες 35ε περίπου
 

Μηνύματα
553
Reaction score
994
Βγήκα κι εγώ λίγο σήμερα... Είχε αεράκι βέβαια αλλά όχι όπως τις προηγούμενες μέρες. Ζοριστηκα αρκετά, αλλά το περίεργο είναι ότι μόνο στα τελευταία 7-8 χλμ το κατάλαβα. Στο μεγαλύτερο μερος της βόλτας αισθανομουν πολύ καλά! Αλλά όταν το μάτι μου έπεσε στους παλμούς, κατάλαβα ότι ζοριζομαι. Τώρα το μόνο που αισθανόταν είναι άπειρος πόνος στα πόδια. Πράγμα το οποίο νιώθω πρώτη φορά στη ζωή μου μετά από βόλτα με ποδήλατο. Τεσπά. Δε βαριέσαι...

 



Μηνύματα
14.869
Reaction score
20.413
λίγο πιο δύσκολα από όσο ανεβαίνεις Πάρνηθα κατά τη γνώμη μου .
Βέβαια για μας το αντίστοιχο σημείο στην Πάρνηθα είναι 20χλμ δρόμος οπότε γκιβ εντ τέικ είναι κοντινές εμπειρίες

το χειρότερο είναι μετά τη στροφή του νεκροταφείου Χολαργού που έχει κλίση 15+% μέχρι την πρώτη γαμηστρ δεξαμενή νερού , μετά στρώνει αρκετά αλλά έχεις φάει μια πουτσ ανηφόρα μέχρι να βγεις στη διασταύρωση είσαι σαν να σε έχουν γα καταβεβλημένος.
για το επίπεδό μας πάντα , έχεις και τον μπρέτσο με τις μπαταρίες του να μας το παίζει καμπόσος αμ πως α
 


Μηνύματα
2.283
Reaction score
5.173
Κοιμήσου εσύ και σαν φτάσουμε, θα σε ξυπνήσω... 🤣
Μαχαιριά στην καρδιά το παραπάνω μήνυμα του kargiolimetismpamies
Ανασκουμπωθηκα, γέμισα το μπουκαλάκι με ισοτονικό, πήρα άδεια από το σπίτι και βγήκα....
Πως ανέβηκες εκεί πάνω ρε panrok, έλεος δηλαδή.... Γμθηκα σου λέω, κάποια στιγμή νόμισα πως είδα τον πατέρα μου ο οποίος έχει πεθάνει 10 χρόνια..... Αναστροφή και πίσω......
Screenshot_20201127-161851.png
 



Μηνύματα
74
Reaction score
59
Για όποιον ενδιαφέρεται έχει πολύ καλές τιμές σε ρούχα και παπούτσια το site της Canyon , έχει σε πολύ καλές τιμές τα παπούτσια της fizik π.χ. Fizik Infinito R1 200 ευρώ επίσης δωρεάν μεταφορικά με UPS , σε 4-5 ημέρες δηλαδή.
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.316
Μηνύματα
2.858.280
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top