Ποδήλατο

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.871
Reaction score
20.362
Αν ψήνεστε σοβαρά καθώς έχω σχεδιάσει πολλάκις στολές από ομάδες πείτε μου να μπουμπουνίξω προσχέδια τα αναρτώ εδώ ψηφίζεται ποιο σας αρέσει και μετά τα στέλνουμε στο Κοβάνη για παραγωγή.

Έχετε στο μυαλό σας ότι τα πατρόν του είναι προς τη στενή εφαρμογή.

Τα υλικά επίσης που χρησιμοποιεί είναι εξαιρετικής ποιότητας και έχει και καλά pads. Aν θέλετε φωτό από πραγματικό προϊόν μπορώ το βράδυ να αναρτήσω (είμαι γραφείο) και πριν ερωτηθώ όχι δεν έχω καμία οικονομική σχέση μαζί του.
Εάν κρίνω από τα likes, ενδιαφέρον υπάρχει. Προσωπικά, ενδιαφέρομαι και πολύ μάλιστα. Εάν ευοδώσει η προσπάθεια, θα φοράω το jersey μας, με περηφάνια!
 

Μηνύματα
567
Reaction score
1.542
ΟΚ καλό είναι να πάρουμε και μια τυπική έγκριση από τους ιδιοκτήτες διαχειριστές του forum στο κάτω κάτω χρήση λογοτύπου είναι θα πρέπει να έχουμε μια κάποια άδεια και επειδή (ντροπή μου) δε ξέρω σε ποιον πρέπει να μιλήσω όποιος ξέρει ας μου στείλει με pm σε ποιον πρέπει να απευθυνθώ.
 

Shepherd

Μόνιμος
Μηνύματα
4.717
Reaction score
10.524
ΟΚ καλό είναι να πάρουμε και μια τυπική έγκριση από τους ιδιοκτήτες διαχειριστές του forum στο κάτω κάτω χρήση λογοτύπου είναι θα πρέπει να έχουμε μια κάποια άδεια και επειδή (ντροπή μου) δε ξέρω σε ποιον πρέπει να μιλήσω όποιος ξέρει ας μου στείλει με pm σε ποιον πρέπει να απευθυνθώ.
@xfader
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.628
Reaction score
83.107
ΟΚ καλό είναι να πάρουμε και μια τυπική έγκριση από τους ιδιοκτήτες διαχειριστές του forum στο κάτω κάτω χρήση λογοτύπου είναι θα πρέπει να έχουμε μια κάποια άδεια και επειδή (ντροπή μου) δε ξέρω σε ποιον πρέπει να μιλήσω όποιος ξέρει ας μου στείλει με pm σε ποιον πρέπει να απευθυνθώ.
Προχώρα ελεύθερα.

Μπορείς να δεις αν σε βολεύει το logo του φόρουμ που υπάρχει πάνω αριστερά;
Θέλει σκούρο background για να φανεί καλά.

logo19.png
 

Μηνύματα
567
Reaction score
1.542
Ευχαριστώ πολύ xfader μακάρι να είχα και στην επαγγελματική μου ζωή τόσο άμεση ανταπόκριση.

Μια χαρά είναι το logo του forum έτσι και αλλιώς θα το ξεγυρίσω και θα το γυρίσω σε δυανυσματικό αρχείο (vector). Προτάσεις από εβδομάδα σας παρακαλώ μόνο όπως ήδη είπα ζω ένα "εταιρικό" δράμα.
 





bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.038
Reaction score
41.320
Καλέ εγώ έχω δύο τετχιες προπελίνες, εσύ έχς μόνο μια, που πας με τη πιτσικλέτα...? 🤣

Και μεταβλητού βήματος, Αμ πως... :biggrin:
 



bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.038
Reaction score
41.320
παρέλαβα το μακρύ thermal bib
aeron ναουμ , για να γουσταρουμε
δηλώνω έτοιμος για νύχτες με -5
Μέγεθος?
Τι γραμμή έχουν στο μακρύ?
Το κοίταγα και εγώ τις προάλλες γιατί το σούπερ ντουπερ castelli των 170€ δεν θα βγάλει και δεύτερο χειμώνα... Τόσο καλό μου βγήκε και αυτό... >:(
 



bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.038
Reaction score
41.320
Μ
τι γραμμή δεν ξέρω τι εννοείς , αμα σε λέει κάτι η περιγραφή
Wiggle | dhb Aeron FLT Roubaix Bib Tight | Bib Tights
τώρα δεν πρέπει να τα δοκιμάσω την παρασκευή; ε ;
Μ παίζω και εγώ αλλά η περιγραφή λέει για στενό γιαυτό σε ρώτσα.
Το φόρεσες? είναι κομπλέ?
Κομπλέ προς το στενό ή κομπλέ προς το άνετο?
 

Μηνύματα
18.924
Reaction score
13.303
Μ
τι γραμμή δεν ξέρω τι εννοείς , αμα σε λέει κάτι η περιγραφή
Wiggle | dhb Aeron FLT Roubaix Bib Tight | Bib Tights
τώρα δεν πρέπει να τα δοκιμάσω την παρασκευή; ε ;
Έχω το https://www.wiggle.co.uk/dhb-classi...email&utm_campaign=orders&utm_content=product από τον Ιανουάριο, μια χαρά και αυτό.

Το Aereon τι διαφορά έχει; κάτι στο pad διάβασα, και aerodynamic fit, αλλά δεν μπορώ να καταλάβω σε τι ακριβώς αεροδυναμικότερο από το άλλο, αφού και τα δύο εφαρμοστά είναι...
 

Μηνύματα
14.869
Reaction score
20.413
θα το δοκιμάσω το βράδυ να σε πω σε σχέση με το bock το κοντό που έχουμε.
το aeron από ότι κατάλαβα είναι για μεγαλύτερες διαδρομές λόγω pads και πιο απαιτητικούς αναβάτες (κλαινμαιναουμ)
 

Μηνύματα
397
Reaction score
446
Στο θέμα του κολάν έχω το αέρο εκπληκτικό για τα λεφτά του και το pad πολύ καλό
Σάκη, αναφέρεσαι στο Aeron winter;

Έχει 6 διαφορετικά Aeron ( equinox, roubaix ,speed, winter)

 

Μηνύματα
1.247
Reaction score
2.189


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.313
Μηνύματα
2.858.205
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top