Ποδήλατο




Μηνύματα
2.599
Reaction score
4.585
Χθες είχα το πρώτο μου φούιτ, προστασία κοντινένταλ και πίιπες μία χαρά πέρασε ένα γυαλάκι σε μέγεθος κόκκου άμμου. Την τρύπια σαμπρέλα την κολλάτε ή πάει για ανακύκλωση, δεν αξίιζει?
 


xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.627
Reaction score
83.106
Χθες είχα το πρώτο μου φούιτ, προστασία κοντινένταλ και πίιπες μία χαρά πέρασε ένα γυαλάκι σε μέγεθος κόκκου άμμου. Την τρύπια σαμπρέλα την κολλάτε ή πάει για ανακύκλωση, δεν αξίιζει?
Πέταμα. Και προσεκτικός έλεγχος του ελαστικού από μέσα μήπως έχουν μείνει κοφτερά αντικείμενα παρόλο που βρήκες το γυαλάκι.
 

Μηνύματα
2.599
Reaction score
4.585
Πχιό conti φοράς?
Η σαμπρελα πάει ανακύκλωση ♻
Πέταμα. Και προσεκτικός έλεγχος του ελαστικού από μέσα μήπως έχουν μείνει κοφτερά αντικείμενα παρόλο που βρήκες το γυαλάκι.
Δεν φαινόταν καν από μέσα. Όταν έψαξα-καθάρισα το λάστιχο από έξω βγήκα ένα μικρό καρούμπαλο που όταν το έξυσα βγήκε το γυαλάκι.
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.038
Reaction score
41.319
Δυστυχώς το γυαλί καρφώνεται πάνω στη γόμα και σιγά σιγά περνάει και κόβει τη προστασία, συνήθως κόβει και καταστρέφει το σκελετό και είναι για πέταμα και το ίδιο το ελαστικό.
Άτιμα τα γυαλιά να ξέρς...
 



bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.038
Reaction score
41.319
Τι να το κάνω αυτό ρε, αυτούς με τα ηλεκτρικά τους πατάω :roflmao:
Ωραίο γκραβελάκι πάντως αυτό Παναγιώτ!
 


Diylover

Φτιάχτε ενεργά!!!
Μηνύματα
676
Reaction score
1.979
Όχι δεν χρειάστηκε κάτι. Όπως είχαν πει στο site την ώρα της αγοράς ήταν όλα δικά τους έξοδα. Αλλά όμως 20 ημέρες έμεινε Άμστερνταμ τελωνείο.
 


Μηνύματα
18.923
Reaction score
13.302
Μήτσο πρόσεχε, γιατί δεν το έχει σε πολύ να κατέβει τσακ μπαμ... με το ποδήλατο, να κάνει τη βόλτα, και να ανέβει ξανά πάνω... πάλι με το ποδήλατο! :geek: :gamer:
 




Μηνύματα
18.923
Reaction score
13.302
Σώτο λογικά χρειάζομαι 8-10 ώρες υπό φυσιολογικές συνθήκες, δεν προλαβαίνω... 🤣
Καλά, μόνο που οι φυσιολογικές συνθήκες αφορούν άλλους... που δεν καταναλώνουν μπάμιες :geek: 8-)
 

Diylover

Φτιάχτε ενεργά!!!
Μηνύματα
676
Reaction score
1.979
Το άλλο Σαββατοκύριακο είμαι μέσα για ότι θετε, αυτό όμως δεν μπορώ. Δεν ξέρω αν έχω κορόνα η μου βγήκε κούραση, αλλά από Τρίτη είμαι με πλήρη αδυναμία και πυρετό 38-39 till today. Λες και με χτύπησε τρένο.

Τώρα έχω 37,5 και νιώθω ότι πετάω, μέχρι την κουζίνα, μετά λαχανιάζω.. Τεστ μολις συνέλθω
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.311
Μηνύματα
2.858.165
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top