Ποδήλατο

Μηνύματα
1.247
Reaction score
2.189
Ευχαριστώ για την πρόταση. Θα πρέπει να μάθω εάν στέλνουν στην Κύπρο.

Edit: Πρέπει να παραγγείλω από το γερμανικό site, το οποίο, παρεμπιπτόντως, έχει τα ίδια προϊόντα στις μισές τιμές.
Είσαι σίγουρος για το γερμανικό eshop? γιατί οι τιμές στο λίνκ του Χρήστου ειδικά στο 3κιλο σακούλι απλά δεν υπάρχουν και μόλις με άδειασε ενα πενηντάρικο ο κι@ρατάς μεσημεριάτικα... (9 κιλά υλεκτρολύτη ψώνισα θα χεστούμε πάνε μας)
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.876
Reaction score
20.367
Είσαι σίγουρος για το γερμανικό eshop? γιατί οι τιμές στο λίνκ του Χρήστου ειδικά στο 3κιλο σακούλι απλά δεν υπάρχουν και μόλις με άδειασε ενα πενηντάρικο ο κι@ρατάς μεσημεριάτικα... (9 κιλά υλεκτρολύτη ψώνισα θα χεστούμε πάνε μας)
Ναι, είμαι σίγουρος. Δες:

Γερμανικό site:

1660221453769.png


Ελληνικό site:

1660221478997.png


Ψώνισα κι εγώ, έφυγε ένα €50, δεν γαμιέται.
Ίσως εκεί που το βρεις να έχει και φράουλα, το πρόβλημα με τις γεύσεις έχει να κάνει κυρίως με τη γλυκύτητα, προσωπικά όταν είμαι στη προσπάθεια μου αφήνουν μια αίσθηση από γλυκατζούρι στο στόμα που δεν φεύγει με τίποτα, αυτό με χαλάει.
Το πορτοκαλί και η φράουλα είναι από τα πιο ήπια σε γεύση ακόμα και όταν τα μπουκάλια βράσουν.
Δεν έχει φράουλα, Conan (με κάνεις κι επαναλαμβάνομαι!). Θα δοκιμάσω τις τρεις γεύσεις που παρήγγειλα και θα σας πω.
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.038
Reaction score
41.322
Δεν είναι για χόρταση αρέ :lolsign:
Άκου 3 κιλά... :roflmao:
Το κιλό σε φουλ σεζόν με βγάζει άνετα 1,5 μήνα. Αυτή τη περίοδο που βαράω λίγα χλμ είμαι με το κιλό πάνω από 2,5 μήνες και είναι ακόμα στη μέση
 


Μηνύματα
2.599
Reaction score
4.585
@wizzy
Η διαδρομή αυτή είναι κάποιος αγώνας? Την έχεις ξανακάνει? Μου φαίνεται εξαιρετικά δύσκολη αν δεν έχεις την εμπειρία και δε μιλώ τόσο για τα υψομετρικά όσο για το υψόμετρο. Στα 2000μ ο αέρας είναι πλέον ελαφρύς, θα έχεις θέμα με το οξυγόνο. Εδώ μπάφι στα 1000μ και η διαφορά είναι αισθητή. Εμένα ακόμα και τα αυτιά μου βουλώνουν στα 1000+.

Αν δεν το έχεις ξανακάνει δοκίμασε κάποιες προπονήσεις εκεί πρώτα. Πήγαινε για παράδειγμα με το αυτοκίνητο και κάνε τρέξιμο 1 ώρα να δεις πως αντιδράς.
 



Μηνύματα
2.599
Reaction score
4.585
Αυτό δεν είναι ηλεκτρολύτες είναι υδατάνθρακες. Ηλεκτρολύτες της activelab είναι αυτοί https://megaproteinstore.gr/isoactive-sachet-activlab
Σωτοοοο αν κάνουν για αδυνάτισμα στείλε και καμιά από δω
Το αντίθετο παχαίνουν άσχημα, ζάκχαρα είναι.
 

Μηνύματα
14.871
Reaction score
20.417
εγώ στα καθημερινά δεν βάνω καθούλου , έχω τον παλιό ακόμα τον άλλο πως τον λένε* της activelab
έχω να βγω και παραέξω καιρό


* ά μπράβο αυτόνανε τον isactive
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.631
Reaction score
83.116
Τετ
Αυτό δεν είναι ηλεκτρολύτες είναι υδατάνθρακες. Ηλεκτρολύτες της activelab είναι αυτοί https://megaproteinstore.gr/isoactive-sachet-activlab


Το αντίθετο παχαίνουν άσχημα, ζάκχαρα είναι.
Έτσι θα καταλήξουν από τα σάκχαρα...

 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.876
Reaction score
20.367
@wizzy
Η διαδρομή αυτή είναι κάποιος αγώνας? Την έχεις ξανακάνει? Μου φαίνεται εξαιρετικά δύσκολη αν δεν έχεις την εμπειρία και δε μιλώ τόσο για τα υψομετρικά όσο για το υψόμετρο. Στα 2000μ ο αέρας είναι πλέον ελαφρύς, θα έχεις θέμα με το οξυγόνο. Εδώ μπάφι στα 1000μ και η διαφορά είναι αισθητή. Εμένα ακόμα και τα αυτιά μου βουλώνουν στα 1000+.

Αν δεν το έχεις ξανακάνει δοκίμασε κάποιες προπονήσεις εκεί πρώτα. Πήγαινε για παράδειγμα με το αυτοκίνητο και κάνε τρέξιμο 1 ώρα να δεις πως αντιδράς.
Απο όσα διαβάζω, η διαδρομή έχει αγωνιστικό προφίλ - σε φάση που έχει φανέλες για τον πρώτο στην ανάβαση, πρώτο σε sprint κτλ, στο style του Tour De France (είναι διοργάνωση του TDF, άλλωστε) - αλλά δεν ξέρω (δεν είδα κάπου) να μετράει στο ποδηλατικό καλεντάρι του έτους.

Έχω κάνει δύο παρόμοιες διαδρομές στο παρελθόν. Ε, εντάξει, δεν θα πάω για να διαγωνιστώ, θα πάω για την εμπειρία και για να τερματίσω, απλά.

Υ.Γ. 1: Ρε συ @bretsos, μας τύφλωσες; Ο @ZaBBalos έδειξε ποιοι είναι οι ηλεκτρολύτες της ActivLab, αυτό που πρότεινες, τελικά, τι είναι;

Υ.Γ. 2: Πάει, το "κάψαμε" το €50!
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.038
Reaction score
41.322
Έχω δοκιμάσει διαφορά τέτχια μαντζούνια κατά καιρούς, τα περισσότερα και ειδικά τα ποδηλατικά είναι τελείως τζούφια.
Το carbomax με κρατάει στη πολύωρη ένταση ενυδατωμένο, ειδικά τις ζεστές μέρες.
Συνήθως έχω μαζίμ 500μλ μπουκάλι το οποίο κάποιες φορές δεν καταναλώνετε όλο, βασικά πάει ανάλογα τη προπόνηση, όσο πιο απαιτητική τόσο μεγαλύτερες γουλιές καταναλωνω.
Άμα είσαι αρχάριος εκτός των άλλων αποτρέπει τη σούρα στη περίπτωση που λείψουν συστατικά από το οργανισμό.
Το συγκεκριμένο Γιώργη είναι καλύτερο από τον απλό ηλεκτρολύτη, πίστεψέ με.
 


wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.876
Reaction score
20.367
Το συγκεκριμένο Γιώργη είναι καλύτερο από τον απλό ηλεκτρολύτη, πίστεψέ με.
Σε πίστεψα. Για να δούμε τι θα γίνει κι επί του πρακτέου (= επί του ποδηλάτου).
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.038
Reaction score
41.322
Σε πίστεψα. Για να δούμε τι θα γίνει κι επί του πρακτέου (= επί του ποδηλάτου).
Θα στο επιβεβαίωση ο Μάριος που το δοκίμασε ύστερα από θκιάμ προτροπή και όπως με είπε δλέυει,.
Θα ήθελα να με πεις και τη θκιάς εμπειρία σαν το δοκιμάσεις.
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.876
Reaction score
20.367
Θα στο επιβεβαίωση ο Μάριος που το δοκίμασε ύστερα από θκιάμ προτροπή και όπως με είπε δλέυει,.
Θα ήθελα να με πεις και τη θκιάς εμπειρία σαν το δοκιμάσεις.
Υπομονή. Την Τρίτη θα είναι εδώ.
 

Μηνύματα
1.247
Reaction score
2.189
Σκέτο ηλεκτρολύτη τι να τον κάνεις... και οι περιεκτικότητα σε υδατάνθρακα κρίνεται ανεπαρκής πολλές φορές... τέλος πάντων δεν λήγουν έτσι εύκολα εκτός και αν τα παρατήσω εγώ. Το γερμανικό τι μεταφορικά να έχει?
Δεν είναι για χόρταση αρέ :lolsign:
Άκου 3 κιλά... :roflmao:
Το κιλό σε φουλ σεζόν με βγάζει άνετα 1,5 μήνα. Αυτή τη περίοδο που βαράω λίγα χλμ είμαι με το κιλό πάνω από 2,5 μήνες και είναι ακόμα στη μέση
9 κιλά πήρα
 



bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
13.038
Reaction score
41.322
Ο συνδυασμός okra με carbomax εκτοξεύει βέβαια τις επιδόσεις!!

Πολλά δεν είναι τα 20 ευρά μεταφορικά?
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.318
Μηνύματα
2.858.391
Members
37.894
Νεότερο μέλος
tassos249
Top