Ποδήλατο






Μηνύματα
14.868
Reaction score
20.413
Εσύ αντί να χαζεύεις "απόψεις" στο ίνστα όπως κάνουμε όλοι οι φυσιολογικοί αυτά ψάχνεις??? :idk: (δεν μου κάνουν τα ρομποτικά, θέλω να την νιώθω την τάση στην ακτίνα, να την ψηλαφήζω...)
Οι απόψεις είναι η ειδικότητα μου, αυτά είναι για τα διαλείμματα
 








Μηνύματα
1.247
Reaction score
2.189
by the way naoum, τι παλτά είναι οι διοργανωτές των ποδηλατικών αγώνων , ψάχνω να βρω πληροφορίες για attica race που είναι και καλά αρχές απρίλη και δεν υπάρχει μια σελίδα, μια προκήρυξη κάτι τεσπα, ήμαρτον δηλαδή.

άμα ακούσει κανείς κάτι ας σφυρίξει καθότι είναι αγώνα πρόκρισης για σπαρτακιάδα - ποτέ δεν ξέρεις τι άλλο μπορούμε να κάνουμε το 23 - είναι και δίπλα και γνωστή διαδρομή.
Μαρή κ@βλιάρα θα έρθεις Σπαρτακιάδα? Τώρα το είδα...
Το λοιπόν: Κάνεις δελτίο (τώρα αυτές τις μέρες) τσ παλαίμαχοι πέπα (νομίζω 30 έψιλον) ή αν θέλεις κανονικό ΕΟΠ φτηνά έχει απ όσο ξέρω ο ΟΦνι Νέας Ιωνίας (εμείς το έχουμε στα 70 με ασφάλιση μέσα).
Κατεβαίνεις Αττικα ρέισ και Χαλκίδα που τα έχεις κοντά για να πάρεις πρόκριση (αν δεν σου βγαίνει πλαν μπί: κάνεις δελτίο σε εμάς και σε χώνουμε μέσα με άγρια κάρτα = wild card 2 θέσεις σε ιστορικά σωματεία για μεγάλους αθλητές του παρελθόντος σαν και του λόγου σου...).

Αυτά: και στο διά ταύτα κολλάς πίσω μου όταν δώσουν την έναρξη μετά τον ισθμό και τους πάμε γ@μιώντας μέχρι την Σπάρτη... απλά πράγματα.... περιμένω....
 




wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.865
Reaction score
20.359
@AthanasiosL Αν ήμουν στην Αθήνα, θα έπαιρνα μία από τις δύο wild cards!

@pankrok Σε έφτιαξε καλά ο Σάκης, εκμεταλλεύσου το και πάρτους το σκαλπ!
 

Μηνύματα
1.247
Reaction score
2.189
Σακη νιώθω μέσαμ ένα σκίρτημα, μου έδωσες νέο νόημα στη ζωή μου!
Πότε είναι η Χαλκίδα;
Δεν ξέρω ρε πότε είναι το οτιδήποτε... μας ενημερώνει ο αγωνιστικός διευθυντής της ομάδας εμάς :)fuckyou:)

Μόλις μάθω θα σου πω
 



Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.128
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top