Ποια σχέδια μας ματαιώθηκαν λόγω covid το 2020-2021?


exile

Videocameras
Μηνύματα
6.051
Reaction score
4.340
Δύο ομιλίες σε τεράστιο κοινό στην άλλη μεριά του Ατλαντικού(τις ετοίμαζα 8 μήνες)και οι οποίες μετετράπησαν σε 8 ισάριθμα webinars .
Oκτώ μήνες διακοπές λοιπόν... :biggrin:
 

Μηνύματα
20.074
Reaction score
14.377
Ακριβώς πριν ένα χρόνο είχα αγοράσει 3 εισητηρια σαν δώρο γενεθλίων για ένα Event με τον προφητικό,για τότε,τίτλο « ....γιατί κάθε μέρα είναι ιδιαιτερη» μ έναν άγνωστο νεαρό ομιλητή τον Biyon Kattilathu.

View attachment 207927

Η εταιρεία παραγωγής μου έστειλε μειλ για ματαίωση της ημερομηνιας και την μεταφορα της προς τον Οκτώβριο του 2020.Λίγες μέρες πριν από την νέα ημερομηνία για την εκδήλωση,την αναβάλλουν ξανά για τα μέσα Δεκεμβρίου του 2020, με την εναλλακτική όμως να ζητησω τα χρήματα μου πίσω, αν αυτό θα ήθελα.Λίγες μέρες πριν την νέα ημερομηνια μεταθέτουν εκ νέου την εκδηλωση για τα μέσα Δεκεμβρίου του 2021.
Τα γράφω αναλυτικά για να δείτε κι εσείς την ανασφάλεια που επικρατούσε όλους αυτούς τους μήνες...Κρατώ τις κάρτες,πιστεύοντας πως εάν όντως μέχρι το Δεκέμβριο έχουμε την ευκαιρία επιτέλους να παρευρεθούμε στην εκδήλωση,θα είναι ένα προσαρμοσμενο στην νέα πραγματικοτητα κείμενο.


Επιθυμουσα διακαώς να παρευρεθω στο υπερθέαμα 5000 χρόνων αναβίωσης της κινεζικής παράδοσης με τον τίτλο Shen Yun και είχα τοιχοκολησει το απόσπασμα από την εφημεριδα …..

Αυτό που σίγουρα γνωρίζω από εδώ και πέρα είναι πως δεν θ αναβάλλω γι αύριο,αυτό που μπορώ να κάνω σήμερα Και αυτήν την παράσταση θα την κυνηγήσω!:biggrin:

View attachment 207928

Ενα μικρο βίντεο :



Με καθυστέρηση τριών σχεδόν ετών παρακολούθησα το υπερθέαμα και δεν χρειάστηκε καν να το κυνηγήσω: Ήρθε σ εμένα αβίαστα….Σουβενίρ οι δυο ιδιαίτεροι σελιδοδείκτες με δυο από τους θεματικούς τίτλους των χορών : Lady of the moon και Dancer of the Royal Palace

CDD19FB7-79F4-4FF9-BC20-06C2387766E3.jpeg
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.492
Reaction score
37.569
το μονο σχεδιο να επιβιωσουμε, οπως ηταν και πριν το κοβιντ. 🐒
 





Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.062
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top