Ποιο κινητό μέχρι 300 ευρώ και πολλά είναι

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.640
Reaction score
77.065
ομολογώ το συμπάθησα:whistling:

από το απόγευμα με miui 7 μέχρι τώρα που πήγε σε miui 10
μέρα με τη νύχτα...σφαιράτο:thumbsup:
όρεξη να χεις να κάμνεις Update...:p
 



Μηνύματα
2.340
Reaction score
4.902
Το σαμσουνγκάκι του Γωγουλινιού πάει να τα φτύσει η μπαταρία...
και δεν έχω όρεξη να ασχολούμαι με χρέπια...:cautious:

+ επειδή είναι γυφτάκι:D σε επιλογή τέτοιων συσκευών... θα με πλημμυρίσει με κινητά το τάδε έχει 154.61 και έχει αυτό...ενώ με άλλα 12.64 ευρώ παίρνεις αυτό που έχει και αυτό,αξίζει? κλπ κλπ:mad:....είπα να ασχοληθώ εγώ...

ως αιφονιάς δεν το χω πολύ με android και χουαζάομι κομμουνιστικές τεχνολογίες...:p

μας ενδιαφέρει κάμερα για να τραβάει τον ασβό...και χωρητικότητα(ακόμα και κάρτα να παίρνει βολεύει γιατί τις έχω δώσει terabyte από ακριβές micro sd και δεν θέλω να πάνε χαμένες
+ οθόνη να μην είναι τερατούργημα που να θέλει backpack στο κουβάλημα... γιατί μπορεί να το παρατήσει και να με βάλει να βρω μπαταρία για το άλλο :headbang:

σας μερσώ προκαταβολικά :):welcome:

++ bonus να έχουμε και τον SAR κατα νου....γιατί το καίει ώρες ώρες:cautious:
Έως 300 ευρώ: 1. Πρώτο και καλύτερο Nokia 7 plus 64GB 285 euros https://www.e-shop.gr/kinito-nokia-7-plus-64gb-4gb-dual-sim-black-copper-gr-p-TEL.051002
2. Sony Xperia XZ1 64GB 4GB, 230 euros https://www.e-shop.gr/kinito-sony-xperia-xz1-64gb-4gb-black-gr-p-TEL.004899
3. Samsung A8 (2018) 32GB, 275 euros, https://www.e-karavasilis.gr/index.php?option=com_eshop&app=catalog&task=item&id=4133
 




daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.640
Reaction score
77.065
Εσύ το πήρες. Το Γωγουλίνι; :D
η αλήθεια είναι ότι το γωγουλίνι ακόμα δεν έβαλε τη sim στο νέο της κινητό:o...μέχρι να της το μάθω:p:roflmao:

ξεκίνησε από χθες να το παίρνει δειλά δειλά μαζί της για χρήση φωτογραφικής και λίγο μεσεντζερ...

πιστεύω σε καμιά βδομάδα να έχει τελειώσει η εκπαίδευση από μέρος μου....να την αφήκω να ξεδιπλώσει μόνη της πλέον τα φτερά της στην νέα αυτή τεχνολογία:laugh:
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.155
Reaction score
93.265
η αλήθεια είναι ότι το γωγουλίνι ακόμα δεν έβαλε τη sim στο νέο της κινητό:o...μέχρι να της το μάθω:p:roflmao:

ξεκίνησε από χθες να το παίρνει δειλά δειλά μαζί της για χρήση φωτογραφικής και λίγο μεσεντζερ...

πιστεύω σε καμιά βδομάδα να έχει τελειώσει η εκπαίδευση από μέρος μου....να την αφήκω να ξεδιπλώσει μόνη της πλέον τα φτερά της στην νέα αυτή τεχνολογία:laugh:
Άσχετο, αλλά μια που το θυμήθηκα, το ακουστικό του iphone σου δουλεύει, ή είσαι ακόμα με τα μηνύματα; :roflmao:
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.640
Reaction score
77.065
Άσχετο, αλλά μια που το θυμήθηκα, το ακουστικό του iphone σου δουλεύει, ή είσαι ακόμα με τα μηνύματα; :roflmao:
τι θυμήθηκε....:roflmao: χωρίς να υπονοώ κάτι:whistling:....με το που έφυγες...έφτιαξε..:cry::lol:..
:laugh:
 

stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
η αλήθεια είναι ότι το γωγουλίνι ακόμα δεν έβαλε τη sim στο νέο της κινητό:o...μέχρι να της το μάθω:p:roflmao:

ξεκίνησε από χθες να το παίρνει δειλά δειλά μαζί της για χρήση φωτογραφικής και λίγο μεσεντζερ...

πιστεύω σε καμιά βδομάδα να έχει τελειώσει η εκπαίδευση από μέρος μου....να την αφήκω να ξεδιπλώσει μόνη της πλέον τα φτερά της στην νέα αυτή τεχνολογία:laugh:
Ευκαιρία που θα είναι απασχολημένη η κυρά να κάνεις το unboxing!:whistling::lolsign:
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.370
Members
37.894
Νεότερο μέλος
tassos249
Top