Πουλακια γενικως....








costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.100
Reaction score
124.655
Απάντηση: Re: Πουλακια γενικως....

ειν ωραιος ο γιατρος με τα "τηλεσκοπια" του!!!
χαχαχαχα, ε, τι να κάνω, ο 150-άρης "κεντάει"! έβγαλα καμιά 250-αριά φωτός γλάρους, το καταφχαριστήθηκα! άντε, πήρατε και σεις μια "γεύση" από τις φωτός μου!
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.100
Reaction score
124.655
Απάντηση: Πουλακια γενικως....

όλες οι φωτός είναι μεγάλου μεγέθους, 1:1 κροπ από το ενσωματωμένο jpg στο raw αρχείο, χωρίς καμιά επεξεργασία (λόγω βαρεμάρας κι έλλειψης χρόνου), όπως βγήκαν από την κάμερα (χθεσινές, φρέσκιες)

φυσικά δεν είναι όλες "τέλειες", κάθε άλλο, αλλά έχουν τη χάρη τους. αν κάποια στιγμή κάτσω να τις επεξεργαστώ στο φωτομάγαζο, νομίζω πως μπορεί να καταλήξω σε μερικές εξαιρετικές φωτός, από κάθε άποψη...
 

Μηνύματα
1.155
Reaction score
7
Απάντηση: Πουλακια γενικως....

Κώστα, με συγχωρείς, αλλά τι νόημα έχει το ανέβασμα 30 (!) πανομοιότυπων σχεδόν καρέ και μάλιστα σε πλήρη ανάλυση; Πολύ καλή η αναλυτικότητα του φακού, και η έκθεση σωστή, αλλά πέραν τούτων τι; Και μάλιστα x30;

Ελπίζω να μη με παρεξηγήσεις!
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.100
Reaction score
124.655
Απάντηση: Πουλακια γενικως....

Κώστα, με συγχωρείς, αλλά τι νόημα έχει το ανέβασμα 30 (!) πανομοιότυπων σχεδόν καρέ και μάλιστα σε πλήρη ανάλυση; Πολύ καλή η αναλυτικότητα του φακού, και η έκθεση σωστή, αλλά πέραν τούτων τι; Και μάλιστα x30;

Ελπίζω να μη με παρεξηγήσεις!
χαχαχαχα, το ίδιο νόημα που έχουν οι 250 φωτός που έβγαλα στο ίδιο αντικείμενο! πάλι καλά που δεν τις ανέβασα όλες!!!

απλά πράγματα...
 


costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.100
Reaction score
124.655
Απάντηση: Πουλακια γενικως....

Όντως...
χαχαχα, είσαι "εκτός κλίματος" στον τρόπο σκέψης μου!!!

κανονικά, εφόσον δηλαδή το γουστάρεις το άθλημα, είναι χόμπι σου, ευχαριστιέσαι μ'αυτό και δε το κάνεις από "υποχρέωση", θα έπρεπε να ζητάς κι άλλες! Πως να στο εξηγήσω... α! ναι, είναι σα το σεξ ένα πράμα, σα τις γυναίκες, σα τις φωτός με τους κ@λους! Είδες κανένας να αρκείται σε μια φωτό από ένα "κ@λο"? Όσες και να βάλεις, λίγες είναι! (κι ας είναι το ίδιο αντικείμενο, και στην ίδια "πόζα", σε ..."πανομοιότυπα σχεδόν καρέ"!!!!):116::116::116:

Να σου αναλύσω την ιστορία και για το σεξ, ή κατάλαβες τι εννοώ; :137:
 

Μηνύματα
1.155
Reaction score
7
Απάντηση: Πουλακια γενικως....

Δεν πήγε το μυαλό μου στο ότι τη βρίσκεις τόσο πολύ με τους γλάρους! :111:
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.444
Στον κήπο μου, το είδα καθώς κούρευα το γκαζόν:



Ήταν πολύ φιλικό. Στην αρχή στάθηκε στο κορδόνι της μηχανής, και μετά έκανε βόλτες γύρω μας.









Τρώνε τα παπαγάλια γκαζόν?
 







Staff online

  • xfader
    Segregation supporter
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.096
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top