Πρόβλημα διαμοιρασμού σε Dune RealBox 4K

Μηνύματα
281
Reaction score
92
Γιάννη εκ πρώτης εσύ είσαι ο δημιουργός της επίλυσης για λογαριασμό μου που έκανες τόσο ντόρο και μπήκες και στον κόπο να ανοίξεις καινούργιο νήμα για μένα τον τυφλίτη. Υποκλίνομαι :hi:

χαχα πολύ καλό, απλά είπα να βγάλω το κωδικό απο το pc και το username να μπαίνει ελεύθερα, αλλά το dune δεν μπαίνει έτσι
Θα σου απαντήσω και εδω μιας και έχω άποψη και απο πριν με το zidoo.
Οταν το laptop είχε δίσκο απλό μου έκανε κολλήματα και αυτό το επιβεβαίωσα μπαίνοντας στην διαχείριση εργασιών του laptop και έβλεπα ότι ο δίσκος έφτανε και στο 100% λειτουργίας του, τότε τον έπινε και κόλλαγε στην απρόσκοπτη λειτουργία διαμοιρασμού. Προχώρησα σε αλλαγή κύριου δίσκου βάζοντας ssd samsung 500 giga και τον δίσκο που είχε επάνω 1 ΤΒ τον έβαλα σαν δεύτερο με αντάπτορα στην θέση του dvd kai απο τότε δουλεύει χωρίς κολλήματα μιας και με την διαχείριση εργασιών βλέπω ότι δεν ξεπερνά σε λειτουργία το 5-10% βαριά. Η μόνη περίπτωση να μου σκαλώσει κάποια στιγμή είναι όταν υπάρχουν διακυμάνσεις μεγάλες στην σύνδεση του internet για περισσότερο απο 10 sec. Ολα αυτά με laptop wifi και mp με lan.....
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.297
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top