Πρόβλημα με ιντερνετ Οτε ! Αγανακτισμενος !

Μηνύματα
15
Reaction score
2
...... επειδη ειχα κανει την πρακτικη μου στον οτε σαν τεχνικος για 6 μηνες....

Αυτο ισχυει, η το εγραψες ετσι ?

Διοτι αν οντως ισχυει το ποστ σου δεν εχει κανενα νοημα (θα επρεπε να ξερεις). *

Και κυριως μην ξεχασεις να κανεις αυτο......


* τουλαχιστον .

εννοειται πως ισχυει , για 6 μηνες ημουν στην τουμπα στην θεσσαλονικη κανοντας την πρακτικη για την σχολη μου....ξερω τι παιζει με τους τεχνικους μεσα στους κατανεμητες , και ξερω τι παιζει με τους τεχνικους πεδιου.....

το οτι δουλευα για 6μηνες στον οτε δεν σημαινει οτι μπορω να κανω τα παντα.....αν δεν εχεις τα καταλληλα μηχανηματα που εχει ο οτε οταν δουλυεα εκει , δεν μπορεις να κανεις κατι παραπανω φιλε μου.....ειναι σαν να μου λες οτι δουλευες σαν μηχανικος αυτοκινητων σε συνεργειο , και τωρα που δεν δουλευεις εκει και δεν εχεις τα καταλληλα εργαλεια , μπορεις να επισκευασεις ενα αυτοκινητο....δεν γινονται αυτα φιλε.....
[DOUBLEPOST=1484499530][/DOUBLEPOST]
Το πρώτο πράγμα που κοιτάμε για αποσυνδέσεις είναι ο ρούτερ! αναβαθμίζουμε εάν υπάρχει firmware καινούριο, αλλιώς δοκιμάζουμε άλλο!
εχει το τελευταιο firmware φιλε το ρουτερ μου....επισης αλλαξα ρουτερ και παλι τα ιδια.....
 

MAD

Σιαρτάκιας
Μηνύματα
5.251
Reaction score
1.161
εχει το τελευταιο firmware φιλε το ρουτερ μου....επισης αλλαξα ρουτερ και παλι τα ιδια.....[/QUOTE]

Τότε αδερφέ, σου μένει μόνον η τελευταία λύση...............αρχίζεις τα καντήλια!!!
 

Μηνύματα
15
Reaction score
2
εχει το τελευταιο firmware φιλε το ρουτερ μου....επισης αλλαξα ρουτερ και παλι τα ιδια.....
Τότε αδερφέ, σου μένει μόνον η τελευταία λύση...............αρχίζεις τα καντήλια!!![/QUOTE]

εχω δοκιμασει τα παντα πλεον , δεν φταιει ουτε η καλωδιωση μου , ουτε τα φιλτρα , ουτε ρουτερ , ουτε παρεμβολες απο αλλες συσκευες , ουτε τηλ.συσκευες , ουτε ο θεος....μου εχει μεινει ενα ακομα πειραμα να κανω , και αν δεν δω αλλαγες ουτε απο αυτο θα τους κυνηγαω σε ολη την θεσσαλονικη....
 


Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.622
Μηνύματα
2.868.418
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top