Πρόταση για αγορά ποδηλάτου

Μηνύματα
778
Reaction score
375
Σας ευχαριστώ όλους για το ενδιαφέρον. Οι επόμενες αγορές θα είναι ένα κολάν, ένα κράνος και ένα παγούρι καλό, που θα κρατάει δροσερό το νερό.

Αν έχετε προτάσεις επάνω σε κολάν, παγούρι και κράνος, θα σας ήμουν ευγνομων.
 



Μηνύματα
1.447
Reaction score
1.102
Σας ευχαριστώ όλους για το ενδιαφέρον. Οι επόμενες αγορές θα είναι ένα κολάν, ένα κράνος και ένα παγούρι καλό, που θα κρατάει δροσερό το νερό.

Αν έχετε προτάσεις επάνω σε κολάν, παγούρι και κράνος, θα σας ήμουν ευγνομων.
Αν εννοείς το κολάν με την ενίσχυση για τη προστασία των οργάνων μας:) θα το χρειαστείς αν μένεις στη σέλα από μισή ωρα και πάνω.Είναι για τις μεγάλες βόλτες.
Σε κράνος μην ξοδέψεις πολλά,οποιοδήποτε επώνυμο από ποδηλατάδικο κάνει.
 


argi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
30.024
Reaction score
6.876
τα σοβαρα κολαν εχουν καλυτερη εφορμογη
αντοχη
αποβολη θερμοτητας
εκτιμουσα
2xu - PEARL IZUMI -mavic- compressport - x bionic.....γενικα τα επωνυμα ειναι καλα
Τα κρανη (επωνυμα) καθονται πιο καλα στο κεφαλι σου (ξεκουραστα)
ειναι πιο αξιοπιστα σε μια τουμπα......
Παγουρι αν πας σε πλαστικο ή ανοξοιδωτο
πας σε διπατο να κρατα το νερο δροσερο......
εχω καμμια 30ρια (πλαστικα) να ειναι bpa free
 

Μηνύματα
756
Reaction score
281
Για κρανος: Αν κατα κυριο λογο κανεις ποδηλατο μερα (με ηλιο) παρε ενα λευκο, λη τουλαχιστον οχι μαυρο :) Να ειναι στο μεγεθος σου και να έχει επαρκη εξαερισμο.
Κοστος υπολογισε 40-60 ευρω

Κολαν, δες τι εχει το πλησιεστερο ποδηλαταδικο. Η "ανεση" στα απο κατω μας ειναι συνδιασμος: Σωστη θέση-σελα-κολαν
Κοστος για κολαν υπολογισε ~ 30 ευρω

Για παγουρι μην επενδυσεις πολλα χρηματα, παρε ενα φτηνο πλαστικο ;-)

Να τα αγορασεις ολα απο ενα καταστημα στο οποιο καταστημα να τους ζητησεις να σε βαλουν στην σωστή θεση... Σε ποια περιοχη βρισκεσαι ?
 

Μηνύματα
778
Reaction score
375
Για κρανος: Αν κατα κυριο λογο κανεις ποδηλατο μερα (με ηλιο) παρε ενα λευκο, λη τουλαχιστον οχι μαυρο :) Να ειναι στο μεγεθος σου και να έχει επαρκη εξαερισμο.
Κοστος υπολογισε 40-60 ευρω

Κολαν, δες τι εχει το πλησιεστερο ποδηλαταδικο. Η "ανεση" στα απο κατω μας ειναι συνδιασμος: Σωστη θέση-σελα-κολαν
Κοστος για κολαν υπολογισε ~ 30 ευρω

Για παγουρι μην επενδυσεις πολλα χρηματα, παρε ενα φτηνο πλαστικο ;-)

Να τα αγορασεις ολα απο ενα καταστημα στο οποιο καταστημα να τους ζητησεις να σε βαλουν στην σωστή θεση... Σε ποια περιοχη βρισκεσαι ?
Στον Βολο ειμαι. Τι εννοεις να με βαλουν στη σωστη θεση?
 



ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.560
Μηνύματα
2.865.628
Members
37.934
Νεότερο μέλος
corfu11
Top