Πωλείται plasma Panasonic TX-P46G10E 2 ημερών!

Μηνύματα
440
Reaction score
770
Διαθέτω ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ τηλεόραση plasma Panasonic TX-P46G10E ( http://www.panasonic.gr/servlet/PB/menu/1251494_l17/index.html ) με εγγύηση επίσημης αντιπροσωπείας, τα αυτοκόλλητα ακόμη επάνω, το κουτί κ.λπ.
Πρόκειται για εξαιρετική τηλεόραση την οποία δίνω 150 ευρώ κάτω από τη χαμηλότερη τιμή της αγοράς, για να την αντικαταστήσω με την αντίστοιχη 50άρα, επειδή, τελικά, μου φαίνεται μικρή για το χώρο μου (θέαση από 4 μέτρα). Το κατάστημα δεν μου την αλλάζει επειδή, λέει, άνοιξα τη συσκευασία και παρά το γεγονός ότι τους είχα ενημερώσει για την απόσταση θέασης και μου είχαν πει ότι με τη 46άρα δεν θα είχα πρόβλημα!
 

Μηνύματα
14
Reaction score
0
Απάντηση: Πωλείται plasma Panasonic TX-P46G10E 2 ημερών!

Παντως βασει νομου ειναι υποχρεομενοι να την παρουν πισω εστω και αν εχει ανοιχτει αρκει να υπαρχει η αρχικη συσκευασια! Αν το ψαξεις θα βρεις και τον νομο ωστε να τους το τριψεις στη μουρη....
 

Μηνύματα
423
Reaction score
39
Re: Απάντηση: Πωλείται plasma Panasonic TX-P46G10E 2 ημερών!

Παντως βασει νομου ειναι υποχρεομενοι να την παρουν πισω εστω και αν εχει ανοιχτει αρκει να υπαρχει η αρχικη συσκευασια! Αν το ψαξεις θα βρεις και τον νομο ωστε να τους το τριψεις στη μουρη....
100%
 

Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.243
Reaction score
27.878
Απάντηση: Πωλείται plasma Panasonic TX-P46G10E 2 ημερών!

Έτσι ακριβώς είναι. Πες τους ότι μίλησες με δικηγόρο.
Έχεις δικαίωμα να την πας πίσω για οποιονδήποτε λόγο.
 

Μηνύματα
2.318
Reaction score
0
Απάντηση: Πωλείται plasma Panasonic TX-P46G10E 2 ημερών!

πάρε τηλ
Για τα παράπονα και τις καταγγελίες σας καλέστε το ΚΕ.Π.ΚΑ. στο 801-11-17200 με αστική χρέωση πανελλαδικά.

http://www.kepka.org/

μην τους αφήσεις ατιμώρητους ...
 

Μηνύματα
440
Reaction score
770
Απάντηση: Πωλείται plasma Panasonic TX-P46G10E 2 ημερών!

Από το κατάστημα μου είπαν να την επιστρέψω προκειμένου αν και εφόσον την πουλήσουν, με μια έκπτωση λόγω της ανοιχτής συσκευασίας, να μου κάνουν την αλλαγή με την 50άρα...
 

Μηνύματα
2.318
Reaction score
0
Απάντηση: Πωλείται plasma Panasonic TX-P46G10E 2 ημερών!

Πάρε τηλ , η τηλεόραση είναι καινούρια , μην τους αφήνεις , ή έστω πάρε κάποιον μαζί σου που κάνει τέτοια πάρε - δώσε να τους δείξει το σωστό ( ή φωνάζεις εμένα να βάλω μερικά γκαζάκια )
 

Μηνύματα
6.906
Reaction score
5.786
Απάντηση: Πωλείται plasma Panasonic TX-P46G10E 2 ημερών!

Eιναι υποχρεωμενοι να στην αλλαξουν αμεσα!
Αν εχεις μεταφορικο μεσον πηγαινε τη στο μαγαζι και κανε και κανα καυγα.
ΜΗ ΜΑΣΑΣ!!
 

Μηνύματα
440
Reaction score
770
Απάντηση: Πωλείται plasma Panasonic TX-P46G10E 2 ημερών!

Παιδιά, σας ευχαριστώ για τις υποδείξεις σας.
Για να πληροφορηθείτε: Ξαναπήρα τηλέφωνο (τώρα θα αναφέρω το όνομά του καταστήματος) στον ΚΟΣΜΑ (στοά Φέξη) και όχι μόνο δεν το δέχεται, αλλά λίγο πολύ, μας είπε «ας προσέχαμε!» και να μην ξαναψωνίσουμε από το μαγαζί του!
Τα έχω πάρει στο κρανίο και αυτή τη στιγμή βάζω δικηγόρο!
 

Μηνύματα
440
Reaction score
770
Απάντηση: Πωλείται plasma Panasonic TX-P46G10E 2 ημερών!

Και όπως σωστά μου επισημάνθηκε, για να μην θεωρηθεί ότι καταγγέλω ανώνυμα,

Κοσμάς Αρβανίτης
 

Μηνύματα
2.693
Reaction score
638
Ενα λεπτο ρε παιδια νομιζω οτι αυτα που λετε ισχυουν για αγορες απο αποσταση με καταστηματα που πουλανε με αυτον τον τροπο .
Στα παραδοσιακα καταστηματα δεν ισχυει κατι τετοιο καθως ο πελατης εχει συνηθως την δυνατοτητα να δει το προιον επι τοπου . Ο Κοσμας βεβαια ειναι μικρο καταστημα σαν χωρος και δεν εχει την δυνατοτητα να εχει πολλα demo κομματια αλλα παρολα αυτα εξαιρειται απο αυτα που γραφουμε γιατι δεν κανει πωλησεις απο αποσταση.
Εδω μιλαμε για καταστημα που δεν εχει καν ιστοσελιδα.
Και ολοι μας οσοι το γνωριζουμε σαν πελατες δεν εχουμε μεχρι σημερα παραπονα.
Ποιος απο εμας αλλωστε θα αγοραζε ενα κομματι με ανοικτη συσκευασια ?
Η προταση που εγινε αλλωστε στον φιλο ειναι καλη ενα βεβαια ισχυουν αυτα που λεω καθως εχει μεγαλη καταναλωση το καταστημα και η τηλεοραση θα φυγει σχετικα γρηγορα.
 

Μηνύματα
6.906
Reaction score
5.786
Απάντηση: Re: Πωλείται plasma Panasonic TX-P46G10E 2 ημερών!

Ενα λεπτο ρε παιδια νομιζω οτι αυτα που λετε ισχυουν για αγορες απο αποσταση με καταστηματα που πουλανε με αυτον τον τροπο .
Στα παραδοσιακα καταστηματα δεν ισχυει κατι τετοιο καθως ο πελατης εχει συνηθως την δυνατοτητα να δει το προιον επι τοπου . Ο Κοσμας βεβαια ειναι μικρο καταστημα σαν χωρος και δεν εχει την δυνατοτητα να εχει πολλα demo κομματια αλλα παρολα αυτα εξαιρειται απο αυτα που γραφουμε γιατι δεν κανει πωλησεις απο αποσταση.
Εδω μιλαμε για καταστημα που δεν εχει καν ιστοσελιδα.
Και ολοι μας οσοι το γνωριζουμε σαν πελατες δεν εχουμε μεχρι σημερα παραπονα.
Ποιος απο εμας αλλωστε θα αγοραζε ενα κομματι με ανοικτη συσκευασια ?
Η προταση που εγινε αλλωστε στον φιλο ειναι καλη ενα βεβαια ισχυουν αυτα που λεω καθως εχει μεγαλη καταναλωση το καταστημα και η τηλεοραση θα φυγει σχετικα γρηγορα.
Eαν ειναι σοβαρος επαγγελματιας και σεβεται τον πελατη που μπαινει στο μαγαζι του πρεπει να την αλλαξει,και οχι να λεει στον φιλο δεν στην αλλαζω και αμα θες μην ξαναψωνιζεις απο το μαγαζι μου.
Δυστηχως τετοια συμπεριφορα εχουν αρκετοι γι"αυτο πανε οι περισσοτεροι κατα διαολου!
Εγω παντως δεν θα ξαναπαταγα στο μαγαζι του καθενος που φεροταν ετσι.
Ειναι υποχρεομενος να την αλλαξει με τον νομο!!
 


L

LLLEFTERIS

Guest
Απάντηση: Πωλείται plasma Panasonic TX-P46G10E 2 ημερών!

Εχεις pm για να την αγορασω αν φυσικα δεν βγαλεις ακρη με το καταστημα!
 



Μηνύματα
952
Reaction score
47
Ρε παιδια την τηλεοραση την αλλαζει ενα καταστημα εαν ειναι χαλασμενη.Εαν δεν ειναι χαλασμενη ποιος ο λογος να την αλλαξει?
 

dil

Μηνύματα
484
Reaction score
32
Απάντηση: Πωλείται plasma Panasonic TX-P46G10E 2 ημερών!

ελα ντε εχουμε ξεφυγει. Να αλλαξει προιον που δεν εχει κανενα προβλημα ?????? ουτε με σφαιρες και καλα κανει. Ρε παιδεια ας ειμαστε και λιγο λογικοι. Τι δικιγορους και ιστοριες για αγριους λετε....Και αμα χασει το δικαστηριο που θα το χασει τα εξοδα ξερετε ποιος θα τα πληρωσει φανταζομαι εεεεε.
 

Μηνύματα
1.998
Reaction score
140
Re: Απάντηση: Πωλείται plasma Panasonic TX-P46G10E 2 ημερών!

ελα ντε εχουμε ξεφυγει. Να αλλαξει προιον που δεν εχει κανενα προβλημα ?????? ουτε με σφαιρες και καλα κανει. Ρε παιδεια ας ειμαστε και λιγο λογικοι. Τι δικιγορους και ιστοριες για αγριους λετε....Και αμα χασει το δικαστηριο που θα το χασει τα εξοδα ξερετε ποιος θα τα πληρωσει φανταζομαι εεεεε.
+1
 

Μηνύματα
2.693
Reaction score
638
Δεν μου απαντησε κανεις .
Θα αγοραζατε ποτε την τηλεοραση που θα επεστρεφε ο φιλος για καινουργια ?
Θα αγοραζατε ποτε τηλεοραση που η συσκευασια της εχει ανοιχτει?
 


Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.687
Μηνύματα
2.869.960
Members
37.945
Νεότερο μέλος
konstantinos2k
Top