Πωλούνται υπέροχα τσοπανοσκυλάκια!

Status
Not open for further replies.


Μηνύματα
1.364
Reaction score
4.590
@Zizik

Το ότι είσαι Σαββατογεννημένος είναι σίγουρο μένει μόνο να μας πεις την ώρα μήπως και παίζει κάποιο ρόλο.
Άκου λοιπόν.

Σήμερα το πρωί πήγα να πληρώσω τον χασάπη και με ρώτησε αν έφτασε το δέμα στον προορισμό του έδειξα τις φώτο που έχεις ανεβάσει και μόλις είδε την φώτο όπου φαίνεται το τηλεφωνο του μου είπε να σου πω ότι για τη έστω και άθελα σου διαφήμιση κερδίζεις δυο καβουρμάδες τους οποίους και θα σου στείλει την Δευτέρα.
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.411
Reaction score
74.719
Το ότι είσαι Σαββατογεννημένος είναι σίγουρο μένει μόνο να μας πεις την ώρα μήπως και παίζει κάποιο ρόλο.
Παρασκευή γεννήθηκα Μπάμπη, μου το είπε κάποτε μια ψωνάρα που έβγαινα η οποία πήγε στο νοσοκομείο να βρει την ώρα ώστε να ανακαλύψει τ' άστρα και τους ωροσκόπους μου. :roflmao:

Χθες το βράδυ φάγαμε το ένα ορφανό (εκτός αλυσίδας) λουκανικάκι με αυγουλάκια, υπερσούπερ, πετάξαμε στο τηγάνι και 2 φέτες καβουρμά που ήταν έξτρασουπερ!

Ολόκληρη διαφήμιση γιατί το αξίζει ο χασάπης:

Στέλνει με Speedex.
20210424_091247.jpg




Τα υπόλοιπα λουκανικάκια τα άπλωσα να σιτέψουν. :roflmao::roflmao:


20210424_063941.jpg








Πάρτε σκλάκια πάρτε! 0,50€ μόνο, while supplies last!
 

Μηνύματα
1.364
Reaction score
4.590
Μάλλον:dance2::dance2: η μουρλέγκω δεν είδε καλά και ήταν Παρασκευή βράδυ προς ΣΆΒΒΑΤΟ ξημέρωμα.
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.869
Reaction score
77.469
Παρασκευή γεννήθηκα Μπάμπη, μου το είπε κάποτε μια ψωνάρα που έβγαινα η οποία πήγε στο νοσοκομείο να βρει την ώρα ώστε να ανακαλύψει τ' άστρα και τους ωροσκόπους μου. :roflmao:

Χθες το βράδυ φάγαμε το ένα ορφανό (εκτός αλυσίδας) λουκανικάκι με αυγουλάκια, υπερσούπερ, πετάξαμε στο τηγάνι και 2 φέτες καβουρμά που ήταν έξτρασουπερ!

Ολόκληρη διαφήμιση γιατί το αξίζει ο χασάπης:

Στέλνει με Speedex.
20210424_091247.jpg




Τα υπόλοιπα λουκανικάκια τα άπλωσα να σιτέψουν. :roflmao::roflmao:


20210424_063941.jpg
βάλε τα πάνω στο μονολιθικι να σταζν μωρη κόταρα με τις λεκανιτσες σου:party::lol:
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.411
Reaction score
74.719
βάλε τα πάνω στο μονολιθικι να σταζν μωρη κόταρα με τις λεκανιτσες σου:party::lol:
Δεν είναι λεκάνη και δεν στάζουν. :o Είναι ταψί που λερώθηκε λίγο απο παστουρμαδόπιτα. :p
 


Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.411
Reaction score
74.719
4 ΜΕΙΝΑΝ ΜΟΝΑΧΟΥΛΙΑ ΤΟΥΣ ΤΑ ΚΑΚΟΜΟΙΡΑ?
Όχι. Σήμερα παρέδωσα τον μεγάλο ξανθούλη* στον @dinomos κι έμειναν 5 εδώ (ο Μπάμπης θα πάρει τα σκλάκια του τον Ιούνιο), απλώς τα δύο συνήθως κοιμούνται στη φωλιά ή σ' ένα παρτέρι ενώ τα 4 (3 απο σήμερα) κοιμούνται έξω, είναι πρώτα στο φαϊ κι εξερευνούν περισσότερο.

*Πόσο κλάμα μέσα στο αυτοκίνητο μέχρι το Μαρούσι, παραλίγο ν' αρχίσω κι εγώ. :confused: Ευτυχώς η κυρία dinomou θα το έχει δίπλα της με συνεχή χάδια για την υπόλοιπη διαδρομή.
 









Μηνύματα
299
Reaction score
617
Όχι. Σήμερα παρέδωσα τον μεγάλο ξανθούλη* στον @dinomos κι έμειναν 5 εδώ (ο Μπάμπης θα πάρει τα σκλάκια του τον Ιούνιο), απλώς τα δύο συνήθως κοιμούνται στη φωλιά ή σ' ένα παρτέρι ενώ τα 4 (3 απο σήμερα) κοιμούνται έξω, είναι πρώτα στο φαϊ κι εξερευνούν περισσότερο.

*Πόσο κλάμα μέσα στο αυτοκίνητο μέχρι το Μαρούσι, παραλίγο ν' αρχίσω κι εγώ. :confused: Ευτυχώς η κυρία dinomou θα το έχει δίπλα της με συνεχή χάδια για την υπόλοιπη διαδρομή.

Ολα καλά, αμέσως πήραμε θάρρητα και ολη την διαδρομή 30 λεπτών την βγάλαμε στα όρθια.
Μετά φάγαμε,ηπιαμε και μετά απο μια σύντομη εξερεύνηση ,την πέσαμε για νάνι.


IMG_20210424_120953a.jpg
IMG_20210424_135055b.jpg
IMG_20210424_135249c.jpg
IMG_20210424_135203c.jpg
 


Emmanouil 1964

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
7.901
Reaction score
28.691


-
Είναι ευγενικά, καλότροπα, τρυφερά, πανέξυπνα, πανωραία και θα γίνουν μεγάλα σαν τη μαμά τους τουλάχιστον. Σπουδαίοι φύλακες, εξαιρετικά με τα παιδάκια, ποντικοκυνηγοί, αγαπούν τις γάτες (ή και όχι). :p
Θα παραδοθούν σε 1-2-3 μήνες.
 

Status
Not open for further replies.

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.613
Μηνύματα
2.868.083
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top