Πωλούνται υπέροχα τσοπανοσκυλάκια!

Status
Not open for further replies.






Μηνύματα
3.764
Reaction score
6.732
Έφυγε το πρώτο κουρτσάκι στον @kanakiani. 😍

Περιορισμένα τεμάχια λέμεεε! :party:
Βάλαμε τα μεγάλα μέσα να είμαστε και νόμιμοι στην μετακίνηση και εκδρομή στο υπέροχο ζικζικόσπιτο σήμερα 8-) 8-)
Στα διόδια της Ελευσίνας στον γυρισμό μας έκαναν και έλεγχο.
Τες πα, όλα καλά λοιπόν και 180 χλμ πήγαινε έλα συν θάλασσα :p
Τα κουτάβια είναι απίστευτα. Κρίμα που δεν μπορούσα να πάρω και άλλο.
Ευχαριστώ τον νηματοθέτη για την άψογη συναλλαγή:lolsign:
 


Μηνύματα
3.764
Reaction score
6.732
Σχετικά με το όνομα.
Μου λέει η γυναίκα μου. Επειδή έγινε το "προξενιό" από το φόρουμ επειδή είναι θηλυκό θα το λέμε Όνκυο. Πάει αυτό σε θηλυκό. Αν διαλέγαμε αρσενικό θα το λέγαμε bryston :lol: :lol:
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.446
ΜΕ ΤΙ ΨΥΧΗ ΝΑ ΤΑ ΧΩΡΙΣΕΙΣ ΤΑ ΔΙΑΟΛΙΑ.....:(
Ναι, όταν γίνουν άλογα, αρχίσουν οι σφαγές και διώξουν τα υπόλοιπα τα ξαναλέμε. Δυστυχώς ήδη δεν ελέγχονται λόγω αριθμού, και είναι μουράκια. Σήμερα πήγαν στα άλλα την ώρα που έτρωγαν και με είχε πιάσει μεγάλος πανικός.
Υπολογίζω πως μπορώ να ελέγξω μέχρι 7-8. :)

Η καημένη η Λίλου (τυφλή, κουφή, μικρή μαυρόασπρη γριά) έχει χωθεί στην αποθήκη και βγαίνει μόνο για φαγάκι και κακάκι γιατί φοβάται το μέγεθος της Λούνας (της μαμάς).
Με τα άλλα δεν φοβάται, σήμερα που την τάιζα μυρίστηκαν και κούνησαν ουρίτσες με τη Χέλα (την ασπρόμαυρη, το καλύτερο σκλι σε όοοοολο τον κόσμο). 😍 😍

Σχετικά με το όνομα.
Μου λέει η γυναίκα μου. Επειδή έγινε το "προξενιό" από το φόρουμ επειδή είναι θηλυκό θα το λέμε Όνκυο. Πάει αυτό σε θηλυκό. Αν διαλέγαμε αρσενικό θα το λέγαμε bryston :lol: :lol:
Ούτε στ' όνειρό μου δεν μπορούσα να φανταστώ οτι θα του τύχαινε τέτοια οικογένεια. Είμαι πανευτυχής!
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.635
Reaction score
77.055
Σχετικά με το όνομα.
Μου λέει η γυναίκα μου. Επειδή έγινε το "προξενιό" από το φόρουμ επειδή είναι θηλυκό θα το λέμε Όνκυο.
AVR όμως...όχι στέρεο και αηδίες :laugh:
 

Μηνύματα
3.764
Reaction score
6.732
AVR όμως...όχι στέρεο και αηδίες :laugh:
Γυναίκες ..... :lolsign:
Ναι, όταν γίνουν άλογα, αρχίσουν οι σφαγές και διώξουν τα υπόλοιπα τα ξαναλέμε. Δυστυχώς ήδη δεν ελέγχονται λόγω αριθμού, και είναι μουράκια. Σήμερα πήγαν στα άλλα την ώρα που έτρωγαν και με είχε πιάσει μεγάλος πανικός.
Οι υπολογισμοί μου λένε πως μπορώ να ελέγξω μέχρι 7-8. :)

Η καημένη η Λίλου (τυφλή, κουφή, μικρή μαυρόασπρη γριά) έχει χωθεί στην αποθήκη και βγαίνει μόνο για φαγάκι και κακάκι γιατί φοβάται το μέγεθος της Λούνας (της μαμάς).
Με τα άλλα δεν φοβάται, σήμερα που την τάιζα μυρίστηκαν και κούνησαν ουρίτσες με τη Χέλα (την ασπρόμαυρη, το καλύτερο σκλι σε όοοοολο τον κόσμο). 😍 😍


Ούτε στ' όνειρό μου δεν μπορούσα να φανταστώ οτι θα του τύχαινε τέτοια οικογένεια. Είμαι πανευτυχής!
Να είσαι καλά Δημήτρη. Η χαρά είναι επίσης τεράστια και για εμάς:)
 


Μηνύματα
3.300
Reaction score
1.935
Τι να κάνω που η αυλή είναι κοινόχρηστη και δεν μας παίρνει για ζώο τέτοιου μεγέθους.....

Έναν φύλακα τέτοιου βεληνεκούς θα τον ήθελα αλλά φοβάμαι ότι μόνο εγώ θα εκτιμήσω τα θετικά του.
 






Μηνύματα
3.764
Reaction score
6.732
Τι να κάνω που η αυλή είναι κοινόχρηστη και δεν μας παίρνει για ζώο τέτοιου μεγέθους.....

Έναν φύλακα τέτοιου βεληνεκούς θα τον ήθελα αλλά φοβάμαι ότι μόνο εγώ θα εκτιμήσω τα θετικά του.
Έλα βλακείες κάνεις.
Είχες τον καλύτερο μεταφορέα θα σου έκανα παράδοση στην πόρτα σου:)
 

Status
Not open for further replies.

Τελευταια Μηνυματα

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.311
Μηνύματα
2.858.160
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top