Πόλεμος ΗΠΑ (Google) - Huawei










Μηνύματα
1.815
Reaction score
339
ε διάβασε και το "updated" ντε...:)
Updated 12:02 PM ET: Following this report, Huawei reached out to TechRadar to essentially debunk this story. There was apparently "confusion internally" about the new OS, meaning that it will not be launching in June. Instead, Huawei confirmed that HongMeng might be ready for a launch in China in late 2019 with an international release sometime in 2020.
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.105
Reaction score
124.671
Το Ρ3 προ είναι τόσο γ@μ@το τηλέφωνο, που και με dos να το δώσουν, πάλι γ@μ@το θα είναι!
Δε το συζητάμε για φωτογραφίες, η δε μπαταρία του με τρελή χρήση μου άντεξε 2 φουλ μέρες! Φόρτιση σε ντετε, μέσα στο αυτοκίνητο με το δικό τους σούπερ φορτιστή βλέπεις τη μπάρα να ανεβαίνει στο 100% μέχρι να κάνεις μια μικρή διαδρομή, απίστευτο τηλέφωνο...
Γουστάρω και το χαβαλε με τον τραμπ, για να δούμε αν θα καταλήξει όπως το ΖΤΕ ή αν θα γίνει κάτι άλλο, που πολύ πιθανόν να κλιμακωθεί.

Από τη μια είναι τα αι-τετχια που δεν ασχολούνται με την γκουκλ και το λειτουργικό της, από την άλλη είναι το τσούρμο των αντροιντ, αν βγει η χουαβει και ακολουθήσουν ακόμα 2-3, πάει το λειτουργικό της γκουκλ, θα το έχει μόνο ο τραμπ! Χαχαχαχαχαχαχα, ίδια τύχη με τα παράθυρα σε κινητό, με το κυαλι βλέπεις μαικροσοφτ παράθυρα σε κινητό, δε ξέρω αν υπάρχουν καν...
 

Rosinante

Dark Nιάου
Μηνύματα
1.506
Reaction score
5.606
Kατω η αμερικανικη τεχνολογικη χουντα. Αν βγαλει η χουαβει νεο λειτουργικο, θα αγορασω κι εγω ενα, για να ενισχυσω την προσπαθεια.:gamer:
 




Μηνύματα
339
Reaction score
1.203
Screenshot_20200110_140713_com.android.settings.jpg

Αν και πέρασα τα Google services, μπορώ να πω ότι υπάρχει ζωή και χωρίς αυτά!
Το μόνο που θα μου έλειπε είναι το YouTube.
Για όλα τα άλλα υπάρχουν απεριόριστες λύσεις!
IMG_20200109_132310.jpg

Απλά δεν υπάρχει!
 

Μηνύματα
1.928
Reaction score
787
View attachment 150141
Αν και πέρασα τα Google services, μπορώ να πω ότι υπάρχει ζωή και χωρίς αυτά!
Το μόνο που θα μου έλειπε είναι το YouTube.
Για όλα τα άλλα υπάρχουν απεριόριστες λύσεις!
View attachment 150142
Απλά δεν υπάρχει!
Βάλε να σωθείς!!!!
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.297
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top