Πόσο αμαρτωλοί είστε;

spylab

Shalom
Moderator
Μηνύματα
12.559
Reaction score
30.947



Rosinante

Dark Nιάου
Μηνύματα
1.506
Reaction score
5.606
Εντάξει, τωρα που με ξεμπροστασατε γιατι να το κρυβω; Εγω ειμαι αυτη. Το ειχα απο μικρη αλλα δεν το ειχα καταλαβει. Μου το αποκαλυψε σε οραμα η αγια ελπινικη η μυγοσκοτωστρα στα 15 μου. Εκει που ακουγα celtic frost-to megatherion με το υπεροχο αυτο εξωφυλλο και η μανα μου θυμιατιζε εξω απ'το δωματιο, εμφανιστηκε η αγια ντυμενη σωτηρια μπελου, κουνησε το κεφαλι της υποτιμητικα για την κατρακυλα που ειχα παρει και εφυγε. Ε, απο τοτε ηταν που συνδεθηκα με τον σατανορεμπετισμο και ολοι οι υπολοιποι γυρω μου φυσικα...
Παρακαλω θερμα τους διαχειριστας να αλλαξουν το nickname μου σε βιπρασεξ...:rofl::rofl::rofl::rofl:
 

spylab

Shalom
Moderator
Μηνύματα
12.559
Reaction score
30.947
Νιωθω δικαιωμενος . Νομιζω πρεπει να μπει το βιμπρασεξ κατω απο το ονομα της Rosinante :thumbsup:
 

Abessalom

Βαρώνος
Μηνύματα
18.506
Reaction score
30.721
Εαν η αναφορα ειναι στο αλογο του Δον Κιχώτη, ήταν αρσενικό.
 

Rosinante

Dark Nιάου
Μηνύματα
1.506
Reaction score
5.606
Αρχικως σκεφτηκα την Ντολλυ, το αλογο του Λουκι-Λουκ αλλά επειδη το Ντολλυ ειναι συνδεδεμενο με το ''Ντόλλυ παρ'τον'', το ξανασκεφτηκα: Δεν ηθελα να προκαλεσω!!!!:lolsign:
 

Abessalom

Βαρώνος
Μηνύματα
18.506
Reaction score
30.721
Και το αλογο του Λουκυ Λουκ, αρσενικο ειναι (Jolly Jumper).

Νομιζω πως σπανιζουν οι φοραδες στη λογοτεχνια ή τη μυθολογια.
Μονο τα αλογα του Ηλιου, που ηταν τα δυο αρσενικα και τα αλλα δυο θηλυκα, μου ερχονται κατα νου. Σιγουρα θα υπαρχουν και αλλα, δεν μπορει...
 


spylab

Shalom
Moderator
Μηνύματα
12.559
Reaction score
30.947
Ε βλεπεις με την αγαμια τιμανε την φυση, γιαυτο της εχουν και μια αδυναμια :D
 

Μηνύματα
1.123
Reaction score
725
Όλοι έχουμε κάνει αμαρτίες.
Μια που μου έρχεται στο μυαλό μου είναι όταν ήμουν νεώτερος μου άρεσε να κάνω σεξ με όμορφες κοπέλες,άλλοτε μοντέλα,άλλοτε famous αλλά φυσικά δεν τις παντρευόμουν.Βαριόμουν εύκολα και ήμουν μαζί τους από 1 μέρα μέχρι το πολύ 6 μήνες.
Άλλοτε φυσικά ήμουν την ίδια χρονική περίοδο με 2 ή 3 κοπέλες.Η μια δεν ήξερε για τις άλλες.
Άλλες φορές πήγαινα ταυτόχρονα με 2 μαζί,πχ μου είχε τύχει με 2 αδερφές (γυναίκες μην πάει στο πονηρό το μυαλό σας) να κάνουμε σεξ την ίδια στιγμη.Γαλανομάτες,ξανθιές,τέλειες αναλογίες,πως να αντισταθείς.
Έχει τύχει να πάω και με λεσβία του καλλιτεχνικού ρεπερτορίου..κουκλάρα,μετά άλλαξε γνώμη για τις προτιμήσεις της και έγινε straight.
Φυσικά όλα αυτά είναι παρελθόν γιατι ΜΕΤΑΝΟΗΣΑ.
Από τη στιγμη που παντρεύτηκα είμαι 100% μονογαμικός.
Βασικά αυτά που είπα είναι πάνω από μια αμαρτία αλλά δε πειράζει,τα λάθη συγχωρούνται αρκεί να μην τα επαναλάβεις.
 



abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.639
Reaction score
94.588
lancelotε, αν δεν ανεβάσεις φωτογραφία σου δεν πιστεύω τίποτα!
 


Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Όλοι έχουμε κάνει αμαρτίες.
Μια που μου έρχεται στο μυαλό μου είναι όταν ήμουν νεώτερος μου άρεσε να κάνω σεξ με όμορφες κοπέλες,άλλοτε μοντέλα,άλλοτε famous αλλά φυσικά δεν τις παντρευόμουν.Βαριόμουν εύκολα και ήμουν μαζί τους από 1 μέρα μέχρι το πολύ 6 μήνες.
Άλλοτε φυσικά ήμουν την ίδια χρονική περίοδο με 2 ή 3 κοπέλες.Η μια δεν ήξερε για τις άλλες.
Άλλες φορές πήγαινα ταυτόχρονα με 2 μαζί,πχ μου είχε τύχει με 2 αδερφές (γυναίκες μην πάει στο πονηρό το μυαλό σας) να κάνουμε σεξ την ίδια στιγμη.Γαλανομάτες,ξανθιές,τέλειες αναλογίες,πως να αντισταθείς.
Έχει τύχει να πάω και με λεσβία του καλλιτεχνικού ρεπερτορίου..κουκλάρα,μετά άλλαξε γνώμη για τις προτιμήσεις της και έγινε straight.
Φυσικά όλα αυτά είναι παρελθόν γιατι ΜΕΤΑΝΟΗΣΑ.
Από τη στιγμη που παντρεύτηκα είμαι 100% μονογαμικός.
Βασικά αυτά που είπα είναι πάνω από μια αμαρτία αλλά δε πειράζει,τα λάθη συγχωρούνται αρκεί να μην τα επαναλάβεις.
Μπας και έχεις κρατήσει κανένα τηλεφωνάκι από τις δύο αδερφές ,να το δώσεις σε εμάς που παραμένουμε αμαρτωλοί?:whistling:
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.639
Reaction score
94.588
Πίστευε και μη,ερεύνα.
Δεν πιστεύω κι ερευνώ!

Δέχομαι και p.m. με την φωτό σου, αν ντρέπεσαι δημόσια. :)
 





Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.598
Μηνύματα
2.867.335
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top