Πότε χρειάζονται οι ακίδες στα ηχεία?







Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.495
Reaction score
37.569
....χαχα...οχι στο συστημα (δικαναλο της κακιας συμφοράς) στο dead-icated living (v)room αλλαξα... ελαφρύς ψυχαναγκαζμος... και ηθελε 20 ευρο για να ολοκληρωθει μια παραγγελια στο τομαν..λεγαμε και για μπελντενακι δγυομισαρι.. ε πηρα ενα δγυομισαρι που βρηκα ευκαιρο .. 8-)
 
Last edited:


Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.495
Reaction score
37.569
Για να ειμαι πληρως ειλικρινής (μιας και εχω ακομα το ελαφρυντικό της ηλικιας) σιγουρα δεν εκατσα... στα ορθια... 10 δευτερολεπτα ακουσα απο το ναιτ ερ... και ειπα "μ@λ@κ@ μαιμου ασε τις χαζομαρες" και το εκλεισα... α και γυρισα τα ηχεια απο extreme toe in σε απλο toe in...
 

Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Πες μου ότι έκατσες μετά να ακούσεις "διαφορές", οχι πες μου...
Σιγά μην έκατσε να ακούσει. Αφού οι διαφορές ήταν ευδιάκριτες ακόμα και από τον καμπινε!

Πώς το έλεγαν εκείνο το μέλος που η Μαίρη, η σύζυγος ενός φίλου του, άκουγε τις διαφορές από την κουζίνα και έπεφτε πάντα μέσα;
 

Μηνύματα
833
Reaction score
776
Πες μου ότι έκατσες μετά να ακούσεις "διαφορές", οχι πες μου...
10 δευτερολεπτα ακουσα απο το ναιτ ερ...
Ααααααααααααααααα
Δεν μας τα λες καλά!!!!!
Αν δεν κάθησες ένα γεμάτο 3ωρο-4ωρο να ακούσεις διαφορές δεν είσαι "του γιατρού"!!!! Δεν είσαι δικός μας!!

Εμείς θέλουμε ίντριγκα!!! :laugh:
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.120
Reaction score
124.702
Όπως έχω ξαναπεί, κάποιοι μαντραχαλάδες ανάμεσά μας, μετά την αλλαγή ενός καλωδίου ρεύματος, κάθονται προσεκτικά προσεκτικά να ακούσουν διαφορές, ή για να το θέσω στη σωστή του βάση, κάθονται στην θέση ακρόασης για να ακούσουν τα νέα τους καλώδια ρεύματος.

Δεν ακούν ανακλάσεις από τα room boundaries, δεν ακούν ούτε καν τα ηχεία τους, το καλώδιο ρεύματος ακούν, αυτό που μόλις έβαλαν στο ντακ - όχι τα άλλα , άκουσον άκουσον.

Κοτζάμ μαντραχαλάδες, χωρίς ντροπή.

Μητσοτάκης φορέβε.
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.495
Reaction score
37.569
..... αν δεν εχουν καλτσα, καλτσοδετα...ζαρτιερα ...σουτιεν... τα καλωδια...τι ιντριγκα βρε συ?? 🐒
εχει μεινει ενα που δεν εχω αλλαξει (στο ντακ)
 

Attachments

Last edited:

Μηνύματα
295
Reaction score
837
Κύριοι, μετά από ενδελεχή σκέψη, σπεύδω ταχέως στον καταψύκτη μου να βρω πόρους για την αλλαγή όλων των καλωδίων ρεύματος, ηλεκτρικού πινακος, υποσταθμου ΔΕΗ,λιγνιτωρυχε ίου. Wish me luck🙏🤞
 

Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Όπως έχω ξαναπεί, κάποιοι μαντραχαλάδες ανάμεσά μας, μετά την αλλαγή ενός καλωδίου ρεύματος, κάθονται προσεκτικά προσεκτικά να ακούσουν διαφορές, ή για να το θέσω στη σωστή του βάση, κάθονται στην θέση ακρόασης για να ακούσουν τα νέα τους καλώδια ρεύματος.

Δεν ακούν ανακλάσεις από τα room boundaries, δεν ακούν ούτε καν τα ηχεία τους, το καλώδιο ρεύματος ακούν, αυτό που μόλις έβαλαν στο ντακ - όχι τα άλλα , άκουσον άκουσον.

Κοτζάμ μαντραχαλάδες, χωρίς ντροπή.

Μητσοτάκης φορέβε.
Άσε ρε τον κοζμο να το φχαριστηθει.
Ολο γκρίνια... Κακιά πεθερά έχεις καταντήσει!
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.495
Reaction score
37.569
Κύριοι, μετά από ενδελεχή σκέψη, σπεύδω ταχέως στον καταψύκτη μου να βρω πόρους για την αλλαγή όλων των καλωδίων ρεύματος, ηλεκτρικού πινακος, υποσταθμου ΔΕΗ,λιγνιτωρυχε ίου. Wish me luck🙏🤞
να στα δωσω ; εχω ενα 30 εκ. ενα 60...ενα 90... ενα 40... 🙉🙊🙈
και εχουν περισσέψει 4 μετρα..
 

Μηνύματα
295
Reaction score
837
να στα δωσω ; εχω ενα 30 εκ. ενα 60...ενα 90... ενα 40... 🙉🙊🙈
Σε ευχαριστώ πολύ για την γενναιόδωρη κίνηση. Διάβασα όμως από έγκυρες πηγές, ότι όλα εξαρτώνται από τον καλό λιγνίτη (εάν μιλάμε για παραγωγή ρεύματος από γαιανθρακες) ή την πχοιότητα του Αέρα και της Ηλιακής Ακτινοβολίας. (εάν μιλάμε για παραγωγή ρεύματος από ΑΠΕ) Για αυτό λέω να ξεκινήσω από εκεί πρώτα. Σε ευχαριστώ όπως και να'χει🙏
 

Μηνύματα
3.076
Reaction score
8.848
Όπως έχω ξαναπεί, κάποιοι μαντραχαλάδες ανάμεσά μας, μετά την αλλαγή ενός καλωδίου ρεύματος, κάθονται προσεκτικά προσεκτικά να ακούσουν διαφορές, ή για να το θέσω στη σωστή του βάση, κάθονται στην θέση ακρόασης για να ακούσουν τα νέα τους καλώδια ρεύματος.

Δεν ακούν ανακλάσεις από τα room boundaries, δεν ακούν ούτε καν τα ηχεία τους, το καλώδιο ρεύματος ακούν, αυτό που μόλις έβαλαν στο ντακ - όχι τα άλλα , άκουσον άκουσον.

Κοτζάμ μαντραχαλάδες, χωρίς ντροπή.

Μητσοτάκης φορέβε.
Γιατρέ τα ίδια λες και στον Κοτσίδη αλλά δε σε ακούει ......... κοίτα κάτι γαιδουρόφιδα. 😆

321769_3c31b7727f49594dc592b0d733b709e1.jpeg
 




Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.325
Μηνύματα
2.858.595
Members
37.895
Νεότερο μέλος
Mark Zappa
Top