Πώς Συμβιώνουν Οι Δικοί Σας Με Το Σύστημά Σας;

Μηνύματα
4
Reaction score
0
HOME ALONE 4
Βέβαια όταν έρχονται οι γονείς σπίτι αρχίζουν το κύριγμα....
του στύλ άσε τα μηχανήματα και πάρε κανα ρούχο.............. Τι να πείς...
Ασε το άλλο, ένας απο τους πολούς λόγους που χώρισα με την δικιά μου ήταν και το οτι αγόρασα μια 32άρα ο καημένος......σύν και τα συμπράγκαλα για τα Pc, 4 Είναι ζωή να έχουν..
 

Μηνύματα
10.483
Reaction score
5
Ασε το άλλο, ένας απο τους πολούς λόγους που χώρισα με την δικιά μου ήταν και το οτι αγόρασα μια 32άρα ο καημένος
Εγω πηρα προβολεα, αλλα δεν επιασε :mrgreen:


άσε τα μηχανήματα και πάρε κανα ρούχο
Δεν ξερω να ψωνιζω ρουχα. Ασε που βαριεμαι τρομερα αυτη τη δουλεια....


Εχεις γεμισει το σπιτι καλωδια
Αν με αφηναν να σκαψω τοιχους και να τα περασω απο μεσα...ή κατω απο το πατωμα...


Εργαστηριο το εχεις κανει
Το εχουν μπερδεψει το θεμα...


Να τα πας στην αποθηκη και να τα εχεις εκει μεσα τα εργαλεια σου
Ο προβολεας ΔΕΝ ειναι εργαλειο...


Τι θα τα κανεις τα cd που αγοραζεις
Θα τα ακουω.... (ο πατερας μου ενημερωτικα εχει στο σπιτι τουλαχιστο 5000 βιβλια. Καθε δωματιο και βιβλιοθηκη)


Πακετα πακετα σου ερχονται απο το Λονδινο
Ειναι πιο οικονομικα. Δε χαιρεστε που δεν κανω σπαταλες...


Και που θα το βαλεις αυτο
Εγω θα ηθελα στο ταβανι, αλλα προσωρινα θα το ακουμπαω στο τραπεζακι


Αντι να ανοιξεις να διαβασεις κανενα βιβλιο
Τοσα χρονια διαβαζα βιβλια. Τωρα θα διαβαζω υποτιτλους. Ποια η διαφορα?

Θα χαλασεις τα ματια σου. Ολο στον υπολογιστη εισαι
Απο τεχνικης αποψης τα ματια μου τα χαλασα οταν δεν ειχα pc, αλλα οταν διαβαζα για το σχολειο και τις σχολες, μεσα στη νυχτα και στο κρυο, με ενα κερακι...Κλαψ...Βασιλακης Καϊλας...
 


Μηνύματα
5.087
Reaction score
14
Το....σύστημά μου συμβιώνει μια χαρά με τους δικούς μου....
Είναι μέρος της...οικογένειας! 8)

Αν και τώρα τελευταία που θέλω να το ...αναπτερώσω λιγάκι...ακούω κάτι σπόντες ...για αυτοκίνητο...instead!

Παραλογισμοί! :p
 

Μηνύματα
30.533
Reaction score
40
preve said:
...ακούω κάτι σπόντες ...για αυτοκίνητο...instead!

Παραλογισμοί!  :p
Κλασική μέθοδος για παραπλάνηση!!!
Προσπαθούν να σου αποσπάσουν την προσοχή.............
Μην μασάς!!
Συνέχισε όπως έχεις μάθει μέχρι τώρα! :roll: :wink: :twisted:
 

Σπύρος Μπλάτσιος

Διακεκριμένο μέλος
Μηνύματα
15.897
Reaction score
301
preve κάνε ένα αντιπερισπασμό...

πέστους ότι βρήκες έναν τρίτσιπο dlp προσφορά στα 30.000€ . Μετά από αυτό θα συμβιβαστούν με οτιδήποτε άλλο πας στο σπίτι και κοστίζει τα μισά λεφτά...
 

Μηνύματα
13
Reaction score
0
Μεγαλο προβλημα πρεπει να ειναι για τους γυρω τελικα. Ακομα δεν εχω αγορασει τιποτα απ τα συστηματα αυτα. Στο ψαξιμο ειμαι ακομα. Ελπιζω ομως οταν βαζω Motorhead λιγο πριν το τερμα ( το λενε αλλωστε και στα εξωφυλλα: Play Loud!) :) να μην υπαρξει προβλημα με τους γυρω.
Τωρα, οσο για τη γυναικα μου βλεπω κοντρες. Εδω με τα ηχειακια του PC στο 2 γινεται της Ραμαλας το καγκελο. Θα δουμε πως θα γινει. Παντως τα surround kai τα περιεργα εφφε στις ταινιες ειμαστε ΟΚ γιατι γουσταρει κι εκεινη.

Ο Θεος βοηθος!  :wink:
 

Σπύρος Μπλάτσιος

Διακεκριμένο μέλος
Μηνύματα
15.897
Reaction score
301
Κάνε το εξής πείραμα... Βάλε την πρώτη μέρα ν α παίξει δυνατά ο ενισχυτής και βάλε το "Dark side of the moon" των Pink Floyd. Αν δεν σε κυνηγήσει από την εισαγωγή έχει καλώς προχόρα άφοβα στο παρασύνθημα...
 

Μηνύματα
30.533
Reaction score
40
Tο ζήτημα είναι να περάσουν τα μηχανήματα απαρατήρητα στην φάση "εισαγωγής" στο σπίτι!! :roll: :wink:
Έτσι και γίνει αυτό, όλα τα άλλα με λίγη υπομονή και καλή διάθεση (των άλλων εννοώ.... :twisted: ) θα γίνουν όπως πρέπει!!!
 


Μηνύματα
116
Reaction score
1
BATTLE OF THE PLANETS ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΗΜΟΥΝ ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΣ ΝΑ ΚΟΥΒΑΛΑΩ ΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ
 


H

HomeCinema-Maniac

Guest
Aπο το να χαλας τα λεφτα σου σε αυτοκινητα και μηχανες και να τρεχεις κινδυνευοντας να σκοτωθεις στους δρομους καλυτερα να τα χαλας εδω και να εισαι ασφαλης στον καναπε σου ακουγοντας την μουσικη σου και απολαμβανοντας τις ταινιες σου.
( και που να ξεραν οτι απο τους γειτονες κινδυνευω 100 φορες περισσοτερο με την ενταση του ηχου)
Χαχαχαχαχα !!!!
Αστειευομαι φυσικα...
AGHRRR !!!!!!!
 

Μηνύματα
14
Reaction score
0
Ωραία ερώτηση. Η γυναίκα μου από τότε που μπήκαν τα vogels και κρύφτηκαν όλα τα καλώδια, πραγματικά άρχισε να συμπαθεί "το σύστημα".
Πραγματικά πιστεύω ότι γουστάρει αρκετά ειδικά σε μουσική "7.1 stereo".
Ο γιος μου από την άλλη (12 μηνών) πέρα από μια ήττα που έφαγε και έκλαιγε όταν μπουσούλαγε μπροστά από τα κεντρικά, του αρέσουν όλα τα φωτάκια που ανάβουν και θέλει να τα περιεργαστεί, αλλά δεν τον αφήνω ακόμα.
 




H

HomeCinema-Maniac

Guest
Μα τι να πουν οι γυναικες?
Απλα την ωρα της προβολης δωστε στις γυναικες του σπιτιου απο μια ποδια και μια σκουπα ετσι ωστε τα νευρα που θα εχουν απο την <<φασαρια>> να τους βγουν δημιουργικα και να μην πανε χαμενα! :lol: :lol: :lol:

(αν και αν τους δωσετε σκουπα να κραταν δεν σας βλεπω καλα...) :lol: :lol:
 

Μηνύματα
784
Reaction score
73
Παιδια αν αφιερωσετε λιγο χρονο και εγκαταστησετε αυλακια στο σοβατεπι ωστε να κρυφτουν ολα τα καλωδια
που θα πηγαινουν στα ηχεια... και αρχισετε σε χαμηλές εντασεις τα εφφε εχετε αυξημενες πιθανοτητες
να "περασει" το συστημα τις εξετασεις του απο την ΙΕΡΑ ΕΞΕΤΑΣΗ... :D :D

Εχουν δυστυχως μια αποστροφη οι γυναικες σε οτιδηποτε τους χαλαει την εικονα του σαλονιου τους...
και κυριως μη δουνε ηχειο που να ξεπροβαλει στο χωρο... εκει πρεπει να βρεις εξισορροπητικη κινηση
ωστε να τους δωσεις "ανταλλαγμα" σε κατι αλλο ωστε να περασει το ηχειο την πορτα του σαλονιου...

αααα ρε τυχεροι μερικοι μερικοι που ο φυσαει η τσεπη τους και εχουν ξεχωριστό δωματιο HOME-CINEMA
και κανουν παιγνιδι μονοι τους εκει... :p
 

MAD

Σιαρτάκιας
Μηνύματα
5.251
Reaction score
1.161
Γιά νά απολαύσεται ταινία,στείλτετις γιά ψώνια, κάνουν πάνω από 2 ώρες, εγώ έχω 2 sub 10' καί γιά να ευχαριστηθώ πρέπει νά είμαι μόνος!!!!
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • loggeo
    Projectors
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.594
Μηνύματα
2.867.151
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top