Τ'αγαπημένο μου Τ-shirt!!!!!!!!!!

Μηνύματα
10.483
Reaction score
5
Πάντως ακόμα ενα οnline μαγαζί για αγορά είναι το http://www.dharmarose.com/enter/mountain.html

το οποίο είναι λίγο ακριβότερο απο το προηγούμενο που σας είπα, αλλά μάλλον εχει μεγαλύτερη ποικιλία.Εγω απο αυτό παρήγγειλα και περιμένω.
Στην επικοινωνία τους δείχνουν άψογοι πάντως.

Τι εγινε? Ηρθε η παραγγελια?
 


Μηνύματα
886
Reaction score
22
Ναι ήρθανε.Μια χαρά, ωραίες μπλούζες, αλλα αν παραγγείλετε απο εξω προσέξτε λίγο τα νούμερα.

Μάλλον παραγγείλτε 1 νούμερο μικρότερο απο αυτό που ψωνίζετε άλλα ρούχα απο Ελλάδα.
 

V

VIDEOMIX

Guest
Ναι, παρατείρησα και εγώ το πρόβλημα. Οι μίντιουμ ειναι μια χαρά για κάποιον που φοράει λάρτζ σε αλλα ρούχα.
Ομως, δεν ανέφερες τίποτα για τα χρήματα. Για πές λοιπόν.
 

Μηνύματα
886
Reaction score
22
Οσο λέει το site.Πήρα 2 μπλούζες, σύνολο μαζί με τα μεταφορικά €60
Αν πάρεις βέβαια πολλές συμφέρει ακόμα πιο πολύ διότι τα μεταφορικά (€24) μοιράζονται.

Οι μπλούζες κάνουν €18 η μια.
 

Μηνύματα
886
Reaction score
22
Οσο λέει το site.Πήρα 2 μπλούζες, σύνολο μαζί με τα μεταφορικά €60
Αν πάρεις βέβαια πολλές συμφέρει ακόμα πιο πολύ διότι τα μεταφορικά (€24) μοιράζονται.

Οι μπλούζες κάνουν €18 η μια.
 

V

VIDEOMIX

Guest
Οπότε, για λίγες συμφέρει απο εδω και για πολλες απο το εξωτερικό. Αρα ο Ανδρεάδης απο εδω και εγω απ'έξω. Πόρισμα έλαβε τέλος.
 


Defkalion

Administrator
Μηνύματα
2.683
Reaction score
913
Ωραία φαίνονται κι'αυτά. Τελικά με την ιστορία του πρώτου τύπου έγινε τίποτα ή να δούμε μήπως πάρουμε από αυτήν εδώ στην Ελλάδα?
 

Μηνύματα
10.483
Reaction score
5
ανακάλυψα μια νέα πηγή για τα t-shirt στην Ελλάδα.

www.lhs.gr

30 ευρώ το ένα...
Διαβαζουμε την ιδια εφημεριδα!!!

Δεν ξερω αν ειναι τα ιδια της mountainή αν εχει παρει μονο τα σχεδια και τα τυπωνει, αλλα βλεπω να εχει και αλλα κοψιματα στα μανικια.... φουτερ (χειμωνιαζει κιολας)...

Μια βολτα προς Κεφαλαρι.... θα την κανω απο οτι φανεται...


Με τα αλλα, παιδες, δεν εκανα τιποτα, δεν εστειλα καποιο mail, μιας και ουσιαστικα σημερα μαζευτηκα μονιμα στο χειμερινο σπιτι!! :? :oops:
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
2.683
Reaction score
913
Γιώργο θα πάρω κι'εγώ τηλέφωνο να πάω να τα δω. Τα φουτεράκια φαίνονται επίσης πολύ καλά. :)
 

V

VIDEOMIX

Guest
Πάντως, έχω και εγω 2 κομμάτια ολοκαίνουργια προς 25 ευρό. Οποιος θέλει,ας μου πεί.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
2.683
Reaction score
913
Θάνο είναι αυτά που έγραψες και νωρίτερα? Ένα medium και ένα large?

Διότι λόγω...ύψους και...χμχμχμχμχμ κιλών εγώ χρειάζομαι μάλλον extra large :mrgreen:
 


Defkalion

Administrator
Μηνύματα
2.683
Reaction score
913
Να βρεθούμε για κανά καφέ? Να δω το large αν μου κάνει το θέλω (αυτό με τον αετό).
 

V

VIDEOMIX

Guest
Εντάξει. Όρισε μέρα και θα πούμε και το σημείο. Εαν γίνεται,κάποιο μέρος που να εχει πρόσβαση απο Αττική οδό.
 



V

VIDEOMIX

Guest
Δευκαλίων, άντε, θα πάρεις το αγαπημένο σου; Καλοκαίριασε. :lol:
 

K

Katerinaki

Guest
Το αγαπημένο μου είναι αυτό που ανήκει σε κάποιο πολύ αγαπημένο μου πρόσωπο και όταν το φόρεσα για πρώτη φορά, το συγκεκριμένο μουτράκι ήρθε στο όνειρό μου φορώντας το συγκεκριμένο μπλουζάκι για να μου πει ότι εκεί που είναι είναι καλά και να μην κλαίμε για εκείνον.....
 


Staff online

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.640
Μηνύματα
2.870.120
Members
37.936
Νεότερο μέλος
daemon76
Top