Ταινίες που έχετε δει περισσότερες φορές στη ζωή σας





Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.493
Reaction score
37.569
- ναι με το trainspotting είμαι και εγώ φαν , μία από τις καλλίτερες εισαγωγές με το lust for life , o spud . . . τι τυπάκι και αυτό ! ( να μου κάτσει κανένας τέτοιος γαμπρός . . . :o )
στο βιβλιο του Irwin Welsh Extasy .. κατι τετοιο γινεται .. (o χουλιγκαν τυπος πεφτει στα δικτια της αγαπης με μια συντηριτικα ρομαντικη συγγραφεα ή οποια εκμοντερνιζεται.. κ' ξεφτιληζει τον εκμεταλευτη συζηγο της ο οποιος ειναι μαζι της λογω της επιτυχημενης καριερας της). Μπλαντι χελ...μη σου τυχει...
[DOUBLEPOST=1461756092][/DOUBLEPOST]στο θεμα : Pulp Fiction - kill bill - Lord of the rings -Decoder (Klaus Maeck 82)...ειναι πολλες οι ταινιες που θελω να βρω ευκαιρια να ξαναδω..
 





Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.411
Reaction score
50.380


- την ξαναείδα πάλι εχθές ( 10+ φορές , έχοντας διαβάσει και το βιβλίο ) , ίσως η καλλίτερη ταινία όλων των εποχών

- κάντε το εξής πείραμα : σε οποιαδήποτε σκηνή , γυρίστε την πίσω 2 ή 3 λεπτά , και πάλι θα έχει κάτι να σας πει !!!
 



Ndis

Titika
Μηνύματα
1.853
Reaction score
4.601
-Tinker tailor soldier spy
-Οτιδήποτε έχουν παίξει ο Τζακ Νίκολσον και ο Άντονι Χόπκινς και (ενοχή αμαρτία) ο μαντς μικελσεν.
-Όλα τα james bond, όσο κακα και να είναι.
-Το lost (η σειρά, την έχω δει 3 φορές)
 





rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.157
Reaction score
93.270
Bourne trilogy σε ό,τι φορμά έχει βγει (μέχρι και σε HD DVD...ναι...HD DVD :roflmao: )
The Shawshank Redemption
Hacksaw Ridge
Mad Max Fury Road
Gladiator
 




Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.321
Μηνύματα
2.858.515
Members
37.895
Νεότερο μέλος
Mark Zappa
Top