Τα Δυο ΚΑΘΑΡΟΑΙΜΑ...(HARBETH 40.1)




A

AKARL

Guest
Παρεξηγήσιμο είναι αυτό.
Και που να δεις παρεξήγηση που έχει να πέσει άμα πω ότι την ηχητική απόδοση που έχει αυτό το μπλουτούθ ηχειάκι, παίζοντας το Momentary lapse of reason, οι γ@μωκασέλες δεν δύνανται ούτε καν να την ονειρευτούν. ΑΛΛΑ δεν το λέω... :D
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.395
Reaction score
125.558
Υπονοούμενα:(;
Παρεξηγήθηκα


Μπιτλτζους Μπιτλτζους Μπιτλτζους

Μπιενταμπλεγιου Μπιενταμπλεγιου Μπιενταμπλεγιου
[DOUBLEPOST=1558530856][/DOUBLEPOST]
. ΑΛΛΑ δεν το λέω... :D
Πάλι καλά.
 
Last edited by a moderator:



A

AKARL

Guest
Bedouinε, ο λουκουμάς αυτός, βγάζει καθόλου μπάσο?
Ειδικά για το μπάσο και το συνολικό γκάζι πρέπει να το ακούσεις για να το πιστέψεις. Μιλάμε σκάβει βαθχιά. Σύμφωνα με κάπχοιες φήμες είναι Τερματογκάζης απρούβντ και εντόρσντ... :o:o:o
 


Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
Δεν σας καταλαβαίνω εσάς που χτυπάτε φραπέ το μυαλό σας κάθε φορά που βλέπετε ή ακούτε κάτι...
Το χεβιμεταλ το επιουσιο ρε φιλε ... γιατι ?
...

:drinks:
 


Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
Harbeth speaker range 2019-2022.

:D:D:D

ειστε παλιοχαρακτηρας κυριε !
[DOUBLEPOST=1558542439][/DOUBLEPOST]
Τώρα που χάλασε το forum,









Ναι, τι εγινε ? δε μπορουσα να μπω ...
μηπως ειμαι διπλος ?
που ειναι η μπεγκυ σου ?
 






Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.136
Reaction score
18.945
...με τίποτα όμως...στα ίδια χρήματα τα ATC scm 19 v2, είναι δύο κλάσεις πάνω σε όλα,...goodnight Mr. Shaw.:lazy:
Από την εμπειρία μου με τα ATC scm 7 ένα παράπονο μόνο είχα (λόγο νυχτερινών ακροάσεων...).
Μια χαρά έπαιζαν για εμένα και σε χαμηλές στάθμες παρά τα όσα λέγονται, αλλά πάντα με ωθούσαν να δώσω κι άλλο, κι άλλο... :D
Ε, στο τέλος ξυπνούσε και η γυναίκα από τη βαβούρα, βάζαμε κι ένα μεζέ ....:rolleyes:.
Να κάτι μάτια το πρωί... :geek:
 

Μηνύματα
3.768
Reaction score
6.740
Από την εμπειρία μου με τα ATC scm 7 ένα παράπονο μόνο είχα (λόγο νυχτερινών ακροάσεων...).
Μια χαρά έπαιζαν για εμένα και σε χαμηλές στάθμες παρά τα όσα λέγονται, αλλά πάντα με ωθούσαν να δώσω κι άλλο, κι άλλο... :D
Ε, στο τέλος ξυπνούσε και η γυναίκα από τη βαβούρα, βάζαμε κι ένα μεζέ ....:rolleyes:.
Να κάτι μάτια το πρωί... :geek:
Πολύ όμορφο μήνυμα , που σίγουρα λίγο πολύ τέτοια κατάσταση έχουμε περάσει οι περισσότεροι:):)
 



Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.607
Μηνύματα
2.867.716
Members
37.937
Νεότερο μέλος
Hdch
Top