Τα παρεπόμενα της Black Box Audio Video Show 2022



Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.562
Reaction score
37.849
... εεεεμενα στο χουυυργιο μ το voodoo το λεμε voodoo και το ματι ματι, επισης λεμε τη σκαφη σκαφη και δεν εχουμε συκα καθως δεν ευδοκιμει το κλιμα - αλλα τα λεμε figs, εχουμε ομως αλιγατορες λιγο πχιο εκσω. :king::angel:
 


Μηνύματα
1.727
Reaction score
2.467
διορθωση, 3 οι ακαδημαικοι, και μονο .
Συμπαθητικος αλλος ενας.
Και αλλος ενας μας βγήκε κολοτουμπας.
Οι αλλοι για του πλουραλισμο.
Ο παρουσιαστης, αν ειναι ο γνωστος ριβιουερ, μεχρι συμπαθης και αυτο με το ζορι.
Ελπιζω στο επόμενο να δουμε σημαντικη προοδο.
Διαφωνώ αλλά δεν πειράζει.
Υπήρχαν..
Παρουσιαστής γνωστός reviewer από παλιά, χρήσιμος γιατί γνωρίζει τα του χώρου.
Αντίπρόσωπος και ταυτόχρονα τεχνικός ήχου του χώρου με τεράστια εμπειρία στις ηχογραφήσεις και όχι μόνο.
Ακαδημαϊκός και χομπιστας με παγκόσμια αναγνώριση.
Κατασκευαστής με διεθνή αναγνώριση.
Άλλος ένας κατασκευαστής.
Οι δύο άνω αναφέρθηκαν σε διαφορετικά πράγματα, χώρος και κατασκευή μηχανημάτων.
Διεθνής χαράκτης βινυλίων, cd & reel to reel και ταυτόχρονα τεχνικός.
Ξένος κατασκευαστής παρελκόμενων για να συμπληρωθεί το παζλ.
 


Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.562
Reaction score
37.849
... δεδομενου οτι το επιπεδο παιδειας ειναι αυτο που ειναι (δαπεδο), και το κοινο κατα τη γνωμη μου ειναι πχιο ηλιθιο απο τα βλητα (γιατι παραγινε αυτο με τα ζωακια, και θελω να τη μπω και λιγο στους βιγκαν), επετρεπσε μου να μην τους πολυεχω σε υποληψη, πρωτη φορα τους βλεπω κιολας (και επεσε και ψαλιδι στο μονταζ).
για βγαλε βρωμα(πισσα καθοτι marlboro) για καμμια ερωτηση και απαντηση, να χαρουμε και εμεις οι μαυροι. με το τσιγκελι θα στα βγαζω?
 



Μηνύματα
12.474
Reaction score
14.636
Διαφωνώ αλλά δεν πειράζει.
Υπήρχαν..
Παρουσιαστής γνωστός reviewer από παλιά, χρήσιμος γιατί γνωρίζει τα του χώρου.
Αντίπρόσωπος και ταυτόχρονα τεχνικός ήχου του χώρου με τεράστια εμπειρία στις ηχογραφήσεις και όχι μόνο.
Ακαδημαϊκός και χομπιστας με παγκόσμια αναγνώριση.
Κατασκευαστής με διεθνή αναγνώριση.
Άλλος ένας κατασκευαστής.
Οι δύο άνω αναφέρθηκαν σε διαφορετικά πράγματα, χώρος και κατασκευή μηχανημάτων.
Διεθνής χαράκτης βινυλίων, cd & reel to reel και ταυτόχρονα τεχνικός.
Ξένος κατασκευαστής παρελκόμενων για να συμπληρωθεί το παζλ.
Ωραίο πάνελ, το μόνο κατά ήταν ο περιορισμένος χρόνος που είχαν στην διάθεσή τους.

Πολύ αξιόλογοι άνθρωποι όλοι τους και με σεβασμό ο ένας για τον άλλο.

Μακάρι να τους φτάσει σε επίπεδο και ο κόσμος στον οποίο απευθύνονται.
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.562
Reaction score
37.849
@marlboro +(απο το #407)το κσερω οτι διαφωνεις -καθοτι φενεται να εισαι του χωρου (που δεν εχω καταλαβει τι κανει περα απο το "ωραια παιζει" "χαλια παιζει" και αλλαγες καλωδιων και μηχανηματων (μια τρυπα στο νερο δηλαδη) - αντιπαθεις δε μου ειναι οι περισσοτεροι τουλαχιστων καθοτι δε τους γνωριζω οπως ειπα , αλλα παιρνει πολυ καιρο να συμπαθησω καποιον (ακομα και αν ειναι ο ιδιος ωντος συμπαθητικος) - για αποφυγη παρερμηνιων αυτο.
αρνητικο reaction score, αληθεια πως το καταφερες?!
 

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.288
Reaction score
13.195
Πες και εσύ κάτι βρε Μαέστρο, με έχεις αφήσει εδω μόνο μου να παλεύω με τους τεχνοκράτες.
Δεν τα ''ξερω'' καλα'' τα'' τεχνοκρατικα θεματα'' μρε THVA για αυτα τα θεματα εχω τον Μαρκησιο που ειναι μεγαλος ΜΑΣΤΟΡΑΣ τον τροφοδοτικων των αντιστασεων και των πυκνωτων;)
και εχει και ευρυτατο ρεπερτοριο:gamer:
Εγω ειμαι μονο για την ΑΚΟΥΣΤΙΚΗ και ΤΗΝ ΜΟΥΣΙΚΟΤΗΤΑ των ηλεκρομηχανικων μετατροπεων:);)
 



Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.562
Reaction score
37.849
Περισσότερες πληροφορίες για τα νευρωνικά δίκτυα μιας και τα ανέφερε ο καθηγητής

Deep Learning could bring the concert experience home
τι καλα που θα μπορεσω να ακουσω (χαρντ - κλασικ) ροκ χωρις κιθαρα, και μαλλον χωρις φωνη.. πριν παω στην επομενη μετενσαρκωση σε καμπγια, ή και γιατι οχι σε εναν επομενο κορονοιο :D
 







Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.599
Μηνύματα
2.867.366
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top