Τεχνικά θέματα

Status
Not open for further replies.
Μηνύματα
342
Reaction score
1
ναι, αν κανω αποσυνδεση ολα οκ, το θεμα ομως αυτο δεν εμφανιζεται, ισως επειδη ειναι θεμα κανονισμων, νικος ειπαμε χαχα
 

Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
ναι, αν κανω αποσυνδεση ολα οκ, το θεμα ομως αυτο δεν εμφανιζεται, ισως επειδη ειναι θεμα κανονισμων, νικος ειπαμε χαχα
Ωραία, στείλε μου με πμ το password που έχεις, για να μπω σαν aerinos, ώστε να δούμε αν υπάρχει η δεν υπάρχει κάποιος περιορισμός στην πρόσβαση.
Και μετά βέβαια το αλλάζεις για να μην έχω τους κωδικούς σου. ;)
 

Μηνύματα
342
Reaction score
1
καλο χαχα αλλα το εκανα ηδη με αλλον φιλο μου και δεν
ειπα μπηκα και απο αλλη ip και κινητο
επισης μπηκα απο τον ιδιο υπολογιστη με το nickname του φιλου μου και τον κωδικο του για 1', ολα δουλευαν ρολοι
δεν φταιει ο υπολογιστης
 

Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Ε τότε είναι ολοφάνερο..
Πρόκειται περί δίωξης που είναι ενορχηστρωμενη από τη διεφθαρμένη ηγετική ομάδα του αβουσαιτ..!
 



Μηνύματα
12.848
Reaction score
10.064
Δεν ξέρω τί κατάλαβες, αλλά εδώ δεν κάνουν τέτοια. Δεν γίνεται να θέλουν να σου περιορίσουν την πρόσβαση.
 




A

AKARL

Guest
στον χαρη χαχα, τεσπα, αν θελει καποιος admin να το κοιταξει, μπηκα απο κινητο και τα ιδια
Σωστά τον υποπσιάζεσαι δεδομένου ότι το τελεφταίο μήνυμά σου την Παρασκευή στις 23:56 ήταν προς τον Χαρούλη:

Χάρη έχεις δίκιο, εκείνη τη στιγμή έγραφα, νόμιζα ότι ρώτησες αν κάναμε και τα 2 συγκριτικά μαζί, ρούτερ κλπ με αντικραδασμικά. Οκ;
Το θέμα είναι φως φανάρι. Του έσπασες τα νέβρα του Χαρούλη σχετικά με τα 2 συγκριτικά μαζί, ρούτερ κλπ με αντικραδασμικά. Ο Χαρούλης, ως γνωστόν, έχει μνιά ειδική σχέση με το στρουμφάκι, το στρουμφάκι (μολονότι είναι ένας απλός μοντερέιτορ) είναι κολλητό με τον Διοικητή, ο οποίος είναι Σούπερ Μοντερέιτορ κ.ο.κ. Ήντα κάμει νταρκ νιάου στα κεραμίδγια, ε;



:roflmao::roflmao::roflmao:
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.388
Reaction score
74.653
Δεν ξέρω απ' αυτά αφού είμαι απλός συντονιστής, αλλά μήπως αφορά αυτόματη αναγνώριση διπλού λογαριασμού; :rolleyes:
 




Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Ο Χαρούλης, ως γνωστόν, έχει μνιά ειδική σχέση με το στρουμφάκι,
Επαγγελματική σχέση ως ex smurf's expert assistant, για την οποία βρισκόμαστε στα δικαστήρια, λόγω μη καταβολής δεδουλευμενων.. :p
 


A

AKARL

Guest
Επαγγελματική σχέση ως ex smurf's expert assistant, για την οποία βρισκόμαστε στα δικαστήρια, λόγω μη καταβολής δεδουλευμενων.. :p
Ως Γνωστόν Οι Παλιές Αγάπες Πάνε Στο Παράδεισο... ;)


Έμαθα, λέγεται Automatic Duplicate Account Detection Algorithm. ADADA!
Κι ήντα λέγει κειονάς ο Αντάντας, ήκαμε κουτσουκέλα ο Αέρινος; Πχοιόν άλλον λογαργιαζμό έχει; :idk:
 


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.831
Reaction score
77.394
ΝΤΡΟΠΗ σου @aerinos...μας απογοήτευσες
άκου εκεί δεύτερο λογαριασμό....εμείς σε πιστέψαμε και συ έπαιξες βρόμικα...

σου ανοίξαμε το σπιτικό μας....χάιδεψες τα καλώδια μας,ντερλίκωσες τα πιτόγυρα μας,έβαλες χέρι στα πικάπ μας....σχολίασες το μέσα έξω τσουκ τσικ του βινυλίου μας, πήρες μέρος στους διαγωνισμούς μας...και πόσα ακόμα....
και όλα αυτά γιατί?
για να μάθουμε μια μέρα...ότι ήσουν ένα διπρόσωπο μπιτς?
καταραμένος να σαι προδότη
κακό τέλος να έχεις :laugh:

προς τι η έκπληξις?
όλοι έχουμε από έναν δεύτερο 8-):p:roflmao:
 

Status
Not open for further replies.

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.592
Μηνύματα
2.865.178
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top