Την προσοχή σας παρακαλώ...





Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
υπονοείς κάτι συγκεκριμένο για μένα?
Διέκρινες κάποια προσωπική αναφορά;
Δεν υπονοησα τίποτα λοιπόν αφού ρωτάς. Μια γενική διαπίστωση είναι αυτή, την οποία έκανα απαντώντας στον σύντεκνο τον ολντυ, ο οποίος σαν καλός προβοκάτορας που είναι (πλάκα κάνω μρε κουμπάρε), θέλησε να με τσιγκλησει. Και είναι γεγονός που ίσχυε πολύ πριν την τοποθέτηση σου στο συγκεκριμένο πόστο και θα συνεχίσει να ισχύει εις τον αιώνα τον άπαντα, πως οι δημόσιες σχέσεις ή το να είσαι μέλος μιας παρέας, είναι κάτι που συνήθως χρειάζεται. Δεν υπάρχει τίποτα μεμπτό σε αυτό, ούτε το κατακρίνω, ούτε αφήνω υπονοούμενα, ούτε καταγγελω κλικες, αναξιοκρατιες και διάφορες τέτοιες σαχλαμάρες. Απλά είναι κάτι που εμένα προσωπικά με κάνει να αισθάνομαι έξω από τα νερά μου. Δικαίωμά μου δεν είναι;

Και προφανώς δε θα είχα γράψει το παραμικρό αν ο προβοκατωρ ολντυ δε μου είχε γράψει αυτό το μήνυμα. Όπως και δεν θα είχα απαντήσει στον ολντυ, αν είχα προσέξει πως το μήνυμα γράφτηκε σε θρεντ που ξεκίνησες εσύ. Αλλά όταν έγινε, ήσουν ακόμα στο ignore list, δεν είδα πως ήταν δικό σου το θρεντ και όταν το πρόσεξα ήταν αργά.

Και κάτι τελευταίο για να έχουμε καλούς λογαριασμούς (και όχι για να είμαστε καλοί φίλοι). Μέχρι χθες αργά το βράδυ ήσουν στο ignore list μου. Πλέον η πλατφόρμα δε μου το επιτρέπει, δεν έχω αυτή την επιλογή. Σεβαστό, είναι κανονισμός του φόρουμ.
Τυπικά λοιπόν δε σε "αγνοώ", αλλά ουσιαστικά συνεχίζω. Οπότε μη μπεις στη διαδικασία να μου απευθύνεις ξανά τον λόγο. Θα είναι μάταιο.
 
  • Like
Reactions: vet

Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
Σε οτι με αφορα

-δεν ειχα την παραμικρη ιδεα για την "διαμαχη-διασταση(πως να το πω)" μεταξυ των εκλεκτων συνφορουμιτων
-σε καμμια περιπτωση δεν σχολιασα για να αναθερμανω την οποια συγκρουση
-ε, μ' αρεσει να "πειραζω" μελη που συμπαθω για να περασουμε καλυτερα κι οχι για να προσβαλλω - τσακωθω

y.g.
αυτο το προβοκατορας μ΄αρεζε !!

Agent Provocateur

εχει μια φινετσα ...

:drinks:
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.637
Reaction score
77.057
Τυπικά λοιπόν δε σε "αγνοώ", αλλά ουσιαστικά συνεχίζω. Οπότε μη μπεις στη διαδικασία να μου απευθύνεις ξανά τον λόγο. Θα είναι μάταιο.
αυτή η ιγκνορ λιστ σου ανοίγει κ κλείνει επιλεκτικά εδώ και χρόνια...

το τι θα κάνω από εδώ κ πέρα δεν σε αφορά κ δεν θα σε ρωτήσω
 


xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.628
Reaction score
83.106
..αυτή η ignore list, δεν καταλαβαίνω σε τι μπορεί να χρησιμεύει, ουσιαστικά..

Θεωρητικά αποφεύγεις σιωπηλά κάποιον που σου τη σπάει για τους δικούς σου λόγους.
Έχει εξελιχθεί σε δήλωση μαγκιάς: "Σε βάζω στην ignore list για να μάθεις!" :biggrin:
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.637
Reaction score
77.057
Σε οτι με αφορα

-δεν ειχα την παραμικρη ιδεα για την "διαμαχη-διασταση(πως να το πω)" μεταξυ των εκλεκτων συνφορουμιτων
-σε καμμια περιπτωση δεν σχολιασα για να αναθερμανω την οποια συγκρουση
-ε, μ' αρεσει να "πειραζω" μελη που συμπαθω για να περασουμε καλυτερα κι οχι για να προσβαλλω - τσακωθω

y.g.
αυτο το προβοκατορας μ΄αρεζε !!

Agent Provocateur

εχει μια φινετσα ...

:drinks:
ναι καλά....λες κ δεν σε ξερουμε:p
 

Μηνύματα
20.074
Reaction score
14.378
Cool down αγόρια...Ο διαχειριστής xfader γελά γιατί έχει δει πολλά κι αυτός τις τελευταίες δεκαετίες.

Υπάρχουν πραγματικές ηγετικές θέσεις και αξιώματα και υπάρχει και ο ρόλος του συντονιστή σε ενα φόρουμ.

Κατά βάθος, από τέτοιες θέσεις Υπηρετούμε - εξυπηρετούμε κόσμο « σεμνά και ταπεινά «.

Vet και daharis666 σας ευχαριστούμε που αποδεχθήκατε την πρόταση να γίνετε συντονιστές και σας εύχομαι καλή δύναμη,υπομονή και επιτυχία στο έργο σας.:smile:
 


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.637
Reaction score
77.057
Cool down αγόρια...Ο διαχειριστής xfader γελά γιατί έχει δει πολλά κι αυτός τις τελευταίες δεκαετίες.
:o:o:o στεγνά όμως...
καλά κρατιέται παντως;:lol:
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806
Επειδή οπως είπε και ο ζιζικης

1. είμαι πολύ πολύ πολύ γλυκιά ψυχή....
2. δεν ήμουν ποτέ υπέρ της ωμής βίας....ούτε των ριπορτς,ούτε τις ρουφιανιάς, ούτε της κλάψας κ του μαμά γιατί εμένα ενώ αυτός μου έκανε αυτό δεν του έκανες τίποτα κλπ κλπ

με το λοιπόν θα πάρω πρωτοβουλία να πω 2-3 πραματάκια...

πάνω κάτω οι περισσότεροι γνωριζόμαστε (διαδικτυακά και όχι μόνο) και ξέρουμε τι καπνό φουμάρει ο καθένας....
οπότε θα μιλήσω απλά χωρίς να με ούτε σας προβληματίσει η κίτρινη κορδέλα

Στα πλαίσια της νέας τάξης πραγμάτων και της αναδιοργάνωσης της κατηγορίας audio(για αρχή)

θα παρακαλούσα όλα τα μέλη να διαβάσουν για μια ακόμα φορά(για μερικούς ίσως να είναι και η πρώτη τους) τους όρους χρήσης και κανόνες λειτουργίας του avsite καλά

πολύ καλά




γνωρίζω ότι τα χρόνια για κάποιους είναι πολλά που γράφουμε εδώ....κάποιοι είναι από την αρχή και σίγουρα ως μέρος της καθημερινότητας τους έχουν παραπάνω άνεση-θάρρος στον λόγο από κάποιους άλλους
+φιλίες με κάποια μέλη
+ρουτίνα
+Κίτσουλας κλπ κλπ

οπότε λογικό και επόμενο σε πολλά πράγματα να υπάρχει μια οικειότητα,ελαστικότητα όπως θέλετε πείτε την ως προς την ανοχή των εκφράσεων....παρεξηγήσιμη πολλές φορές από έναν τρίτο παρατηρητή ή άμεσα εμπλεκόμενο που το κρατά ''αρχείο'' για την επόμενη φορά να το πατσίσει και οδηγεί σε διάφορα μπλα μπλα μπλα...τα γνωστά χαζά

όμως

όπως όλοι έχουμε δει....τους τελευταίους μήνες ο χαβαλές και η πλάκα στην κατηγορία audio, την ραχοκοκαλιά του avsite, έχουν οδηγήσει στην δημιουργία ενός χαβαλέ χωρίς αρχή-μέση και τέλος..... πράγμα ανεπίτρεπτο και άδικο τόσο για τα μέλη που γράφουν όσο και για εκείνα που διαβάζουν


στο εξής (και σε συνεννόηση και με τον συνάδελφο @vet) δεν θα γίνει ανεκτή καμία τρολλοσυμμετοχή στην κατηγορία αυτή.

και το λέω εγώ που είμαι από τους πρώτους των πρώτων που έχω συμμετάσχει σε τρολλάρισμα δίχως τελεία....και το έχω ευχαριστηθεί απίστευτα:biggrin:

δεν αναφέρομαι φυσικά ούτε σε στρατιωτικό νόμο....ούτε σε στέρηση χαβαλέ
μεγάλα παιδιά είμαστε...πιστεύω καταλαβαινόμαστε και κατανοούμε τα όρια που θέτονται ώστε τα νήματα να μένουν καθαρά

το ''καλώδια και θύματα'' ,όπως έχει δώσει άδεια ο Ζιζικ, θα παραμείνει μέχρι νεωτέρας ανοιχτό για όσο πουτενέισον θέλετε....του αξίζει άλλωστε😁

τα υπόλοιπα θέματα όμως φτου κακά!

όπως έχει αναφερθεί κάποια μέλη είναι για highway to hell, προσωπικά δεν με βρίσκει σύμφωνο,το δήλωσα και ίσως κέρδισα μια προσπάθεια να πέσουν οι τόνοι...ίσως

οι κανόνες εμπλοκής είναι απελευθερωμένοι από την πολιτική ηγεσία του avsite...και δεν το παρουσιάζω ως απειλή....(όπως προείπα δεν είμαι υπέρ των ποινών από την ώρα που έχουμε στόμα και αυτιά για να συνεννοούμαστε:wink: )
αλλά για να τονίσω την αποφασιστικότητα της ιδιοκτησίας να επανέλθει το σάιτ στην αρχή της λειτουργίας του....το audio-video


κλείνοντας
θα πω με σεβασμό ένα μότο από έναν άνθρωπο που δυστυχώς δεν πρόλαβα να γνωρίσω ούτε καν μέσα από εδώ

''το avsite είναι τα μέλη του''

ας μην αυτοαδικούμαστε και το αδικούμε λοιπόν


ευχαριστώ
:drinks:
Τα-Νταχ!(αρης)
1597481819262.png

:lolsign:
 

Μηνύματα
5.983
Reaction score
15.463
Δε λεω πραμα - εγω σας αγαπω ολους (και ολες 💋 ).
και μονο ενα ς εμπηκε στο ignorlist μου μιαν εποχη
και να γυρισει ο Προεδρος πισω !!

:drinks:
 

Μηνύματα
1.203
Reaction score
1.152
Επειδή οπως είπε και ο ζιζικης

1. είμαι πολύ πολύ πολύ γλυκιά ψυχή....
2. δεν ήμουν ποτέ υπέρ της ωμής βίας....ούτε των ριπορτς,ούτε τις ρουφιανιάς, ούτε της κλάψας κ του μαμά γιατί εμένα ενώ αυτός μου έκανε αυτό δεν του έκανες τίποτα κλπ κλπ

με το λοιπόν θα πάρω πρωτοβουλία να πω 2-3 πραματάκια...

πάνω κάτω οι περισσότεροι γνωριζόμαστε (διαδικτυακά και όχι μόνο) και ξέρουμε τι καπνό φουμάρει ο καθένας....
οπότε θα μιλήσω απλά χωρίς να με ούτε σας προβληματίσει η κίτρινη κορδέλα

Στα πλαίσια της νέας τάξης πραγμάτων και της αναδιοργάνωσης της κατηγορίας audio(για αρχή)

θα παρακαλούσα όλα τα μέλη να διαβάσουν για μια ακόμα φορά(για μερικούς ίσως να είναι και η πρώτη τους) τους όρους χρήσης και κανόνες λειτουργίας του avsite καλά

πολύ καλά




γνωρίζω ότι τα χρόνια για κάποιους είναι πολλά που γράφουμε εδώ....κάποιοι είναι από την αρχή και σίγουρα ως μέρος της καθημερινότητας τους έχουν παραπάνω άνεση-θάρρος στον λόγο από κάποιους άλλους
+φιλίες με κάποια μέλη
+ρουτίνα
+Κίτσουλας κλπ κλπ

οπότε λογικό και επόμενο σε πολλά πράγματα να υπάρχει μια οικειότητα,ελαστικότητα όπως θέλετε πείτε την ως προς την ανοχή των εκφράσεων....παρεξηγήσιμη πολλές φορές από έναν τρίτο παρατηρητή ή άμεσα εμπλεκόμενο που το κρατά ''αρχείο'' για την επόμενη φορά να το πατσίσει και οδηγεί σε διάφορα μπλα μπλα μπλα...τα γνωστά χαζά

όμως

όπως όλοι έχουμε δει....τους τελευταίους μήνες ο χαβαλές και η πλάκα στην κατηγορία audio, την ραχοκοκαλιά του avsite, έχουν οδηγήσει στην δημιουργία ενός χαβαλέ χωρίς αρχή-μέση και τέλος..... πράγμα ανεπίτρεπτο και άδικο τόσο για τα μέλη που γράφουν όσο και για εκείνα που διαβάζουν


στο εξής (και σε συνεννόηση και με τον συνάδελφο @vet) δεν θα γίνει ανεκτή καμία τρολλοσυμμετοχή στην κατηγορία αυτή.

και το λέω εγώ που είμαι από τους πρώτους των πρώτων που έχω συμμετάσχει σε τρολλάρισμα δίχως τελεία....και το έχω ευχαριστηθεί απίστευτα:biggrin:

δεν αναφέρομαι φυσικά ούτε σε στρατιωτικό νόμο....ούτε σε στέρηση χαβαλέ
μεγάλα παιδιά είμαστε...πιστεύω καταλαβαινόμαστε και κατανοούμε τα όρια που θέτονται ώστε τα νήματα να μένουν καθαρά

το ''καλώδια και θύματα'' ,όπως έχει δώσει άδεια ο Ζιζικ, θα παραμείνει μέχρι νεωτέρας ανοιχτό για όσο πουτενέισον θέλετε....του αξίζει άλλωστε😁

τα υπόλοιπα θέματα όμως φτου κακά!

όπως έχει αναφερθεί κάποια μέλη είναι για highway to hell, προσωπικά δεν με βρίσκει σύμφωνο,το δήλωσα και ίσως κέρδισα μια προσπάθεια να πέσουν οι τόνοι...ίσως

οι κανόνες εμπλοκής είναι απελευθερωμένοι από την πολιτική ηγεσία του avsite...και δεν το παρουσιάζω ως απειλή....(όπως προείπα δεν είμαι υπέρ των ποινών από την ώρα που έχουμε στόμα και αυτιά για να συνεννοούμαστε:wink: )
αλλά για να τονίσω την αποφασιστικότητα της ιδιοκτησίας να επανέλθει το σάιτ στην αρχή της λειτουργίας του....το audio-video


κλείνοντας
θα πω με σεβασμό ένα μότο από έναν άνθρωπο που δυστυχώς δεν πρόλαβα να γνωρίσω ούτε καν μέσα από εδώ

''το avsite είναι τα μέλη του''

ας μην αυτοαδικούμαστε και το αδικούμε λοιπόν


ευχαριστώ
:drinks:
Σνιφ,κλαψ,λυγμ!
Με έκανες περήφανο!
 

Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Δε λεω πραμα - εγω σας αγαπω ολους (και ολες 💋 ).
και μονο ενα ς εμπηκε στο ignorlist μου μιαν εποχη
και να γυρισει ο Προεδρος πισω !!

:drinks:
Και εγώ θε να σε αγαπήσω μρε σύντεκνε....
(άμα πεψεις την ρακή.. :tongue: :tongue:)
 





Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.312
Μηνύματα
2.858.181
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top