Τι είδαμε, τι θα δούμε

Μηνύματα
5.291
Reaction score
6.442
Κι αυτά γιατί δεν έβαλα το 10 Cloverfield Lane επειδή είμαι κότα και θέλω να το δω με φως... :D
Oταν η ταινια σε βαζει να πλαθεις σεναρια εχει ηδη πετυχει το μισο ρολο της τα υπολοιπα ειναι στο σκηνοθετη και αυτη εδω με εξεπληξε ευχαριστα ,φλερταροντας υψηλα σε βαθμολογια,για να συμπνεω με το κλιμα της ομως το αφηνω στη φαντασια σας :)
 



spylab

Shalom
Moderator
Μηνύματα
12.766
Reaction score
31.389
E καλα το ειπα για να μην πληγωσω τον ziziko που την περιμενε :laugh:
Ασε που +2 βαζω για το τελος , μου αρεσουν κατι τετοια.....:)
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.548
Reaction score
94.810
13 Hours - The Secret Soldiers of Benghazi 2016 8.5/10



H ταινια τα σπαει και σε βαζει μεσα απο τη αρχη! Μπορει σε καποιους να μην αρεσει ο Michael Bay (βλεπε Transformers) αλλα εδω εκανε οπως πρεπει τη δουλεια του. Κανα 2 λαθακια παρατηρησα οπως πχ με τη σκηνη απο πανω που δειχνει 2 αυτοκινητα ενω ειναι 3 απο κατω αλλα δε βαριεσαι τα υπολοιπα ηταν μια χαρα.

Η ταινια εχει πιστολιδι τρελο,μπουμπουνητά,μπασαρισματα γεματα, κατευθυντικο ηχο και ΠΟΛΥ MERCEDES BENZ.

Bλεπεται ολοκληρη με μια αναπνοη χωρις pause.Καιρο ειχα να δω τετοια ταινια! :)
7,5/10
 




Knight

Mr. Wolf
Μηνύματα
1.001
Reaction score
2.903
Μπααα εμενα παλι δε με τρελλανε, ενα 5 και πολυ της δινω..

ΕΙδικα στο τελος...πφφ


Τί να σε τρελλανει εσενα τρελλοκοτσιδου που λεει και ο rosey...
Εσυ εισαι απο The Taking of Deborah Logan και πανω.Σκληρα πραγματα.Ατρομητος :showingbiceps:.Κατηγορια Σταθης...Βελουδινοι αρχοντες του σκοτους και λοιπα συναφη...:D
Εγω παλι ειμαι Zizik τυπος.Κοτα λυρατη.Μονο μερα.Και αν...
Καλημερα Τζονι :)
 


Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.512
Reaction score
75.137
Εγω παλι ειμαι Zizik τυπος.Κοτα λυρατη.Μονο μερα.Και αν...
Καλημερα Τζονι :)
Έτσι, horror βλέπω κατά καιρούς μόνο αυτά που ξέρω απ' έξω. Shining, Poltergeist και 5-6 ακόμα.

Sci-Fi horror όμως βλέπω χωρίς σοβαρό πρόβλημα. Άντε κανένα τίναγμα και καμιά τσιρίδα.


Ένα βράδυ πριν χρόνια είχα(με) τη φαεινή ιδέα να δούμε στο υπνοδωμάτιο το Martyrs. Σε πέντε λεπτά (κουκουλωμένοι συνεχώς και ουρλιάζοντας σαν πεντάχρονα κοριτσάκια) το κλείσαμε, σηκωθήκαμε και βάλαμε στο σαλόνι κωμωδία για να ξεχάσουμε... :party:



Όταν είδα για πρώτη φορά το Jurassic Park στο σινεμά, όλη η αίθουσα γελούσε μαζί μου αντί να παρακολουθεί την ταινία. :D
 

stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.630
Reaction score
36.415
Έτσι, horror βλέπω κατά καιρούς μόνο αυτά που ξέρω απ' έξω. Shining, Poltergeist και 5-6 ακόμα.

Sci-Fi horror όμως βλέπω χωρίς σοβαρό πρόβλημα.


Ένα βράδυ πριν χρόνια είχα(με) τη φαεινή ιδέα να δούμε στο υπνοδωμάτιο το Martyrs. Σε πέντε λεπτά (κουκουλωμένοι συνεχώς και ουρλιάζοντας σαν πεντάχρονα κοριτσάκια) το κλείσαμε, σηκωθήκαμε και βάλαμε στο σαλόνι κωμωδία για να ξεχάσουμε... :party:
:rolleyes:
Έπρεπε να το ξέρω όταν ήρθες να σε κλειδώσω με τα θρίλερ..:lol::biggrin:
 

stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.630
Reaction score
36.415
Τί να σε τρελλανει εσενα τρελλοκοτσιδου που λεει και ο rosey...
Εσυ εισαι απο The Taking of Deborah Logan και πανω.Σκληρα πραγματα.Ατρομητος :showingbiceps:.Κατηγορια Σταθης...Βελουδινοι αρχοντες του σκοτους και λοιπα συναφη...:D
Εγω παλι ειμαι Zizik τυπος.Κοτα λυρατη.Μονο μερα.Και αν...
Καλημερα Τζονι :)
Ώστε έτσι ο Κοτσίδης..και δεν του φαινότανε..:lol::lol::lolsign:
 

Knight

Mr. Wolf
Μηνύματα
1.001
Reaction score
2.903
Ώστε έτσι ο Κοτσίδης..και δεν του φαινότανε..:lol::lol::lolsign:

Αστα Σταθη...
Κρυο αιμα...
Killer σου λεω!
Παει και κανει δηθεν βιντεοκαλυψεις-ξερεις τωρα,αυτα τα απαισια βιντεο που ανεβαζει :p,που δε βλεπονται με τιποτα :lol:- στα κλαμπ τις συμπρωτευουσας,με αποτελεσμα να εχει πηξει στο φουστανι και ετσι τα βραδυα κανει αποτοξινωση αυθυποβαλλομενος σε ψυχικη φορτιση.
Πλεον εχει παθει ανοσια και δεν καταλαβαινει τιποτα :lolsign:

Γεια σου Κοτσιδη ανεξαντλητε!!!:drinks:
 




susano lx90

Professional Home Cinema
Μηνύματα
1.565
Reaction score
5.122
Το London has Fallen ήταν η δεύτερη ταινία με dts:X που είδα αλλά δε βλέπω να προχωράει η δουλειά, θα παίζω μόνο Atmos. :D

6-/10

The Brothers Grimsby, αποφύγετε με κάθε τρόπο. 3,7/10 για όσο λίγο άντεξα. :roflmao:

Ο καημένος ο Archy, ελπίζω να πήρε πολλά χρήματα.
μόλις την είδα ( στο λαπ τοπ φυσικά στη δουλειά) είχα χρόνια να δω τόσο ηλιθια ταινία 2/100:D
 
Last edited by a moderator:

stampol

Οι θυσίες...
Μηνύματα
2.306
Reaction score
5.368
Έτσι, horror βλέπω κατά καιρούς μόνο αυτά που ξέρω απ' έξω. Shining, Poltergeist και 5-6 ακόμα.

Sci-Fi horror όμως βλέπω χωρίς σοβαρό πρόβλημα. Άντε κανένα τίναγμα και καμιά τσιρίδα.


Ένα βράδυ πριν χρόνια είχα(με) τη φαεινή ιδέα να δούμε στο υπνοδωμάτιο το Martyrs. Σε πέντε λεπτά (κουκουλωμένοι συνεχώς και ουρλιάζοντας σαν πεντάχρονα κοριτσάκια) το κλείσαμε, σηκωθήκαμε και βάλαμε στο σαλόνι κωμωδία για να ξεχάσουμε... :party:



Όταν είδα για πρώτη φορά το Jurassic Park στο σινεμά, όλη η αίθουσα γελούσε μαζί μου αντί να παρακολουθεί την ταινία. :D
τι γλυκούλης! :)
 

stampol

Οι θυσίες...
Μηνύματα
2.306
Reaction score
5.368
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out Of The Shadows (2016) 7/10

Xθες στα Village! Απολαυστικη με αρκετες δόσεις χιουμορ και πολλες αστείες σκηνες. Γνωρίζοντας περι τίνος πρόκειται δε βαρεθηκα καθολου. θα μπορουσα να περιμενω να τη δω και σπιτι αλλα μιας και τα Village ειναι διπλα πεταχτηκα στα γρηγορα!

Παρεμπιπτόντως η εικονα ειναι πολυ αναβαθμισμενη στο κινηματογραφο πλεον σε σχεση με το παρελθον,σιγουρα κατι εχουν αλλαξει.

 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • xfader
    Segregation supporter
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.029
Μηνύματα
2.885.766
Members
37.976
Νεότερο μέλος
Spadidakis
Top