Τι είδαμε, τι θα δούμε




Μηνύματα
1.237
Reaction score
1.559
Έτσι, horror βλέπω κατά καιρούς μόνο αυτά που ξέρω απ' έξω. Shining, Poltergeist και 5-6 ακόμα.

Sci-Fi horror όμως βλέπω χωρίς σοβαρό πρόβλημα. Άντε κανένα τίναγμα και καμιά τσιρίδα.


Ένα βράδυ πριν χρόνια είχα(με) τη φαεινή ιδέα να δούμε στο υπνοδωμάτιο το Martyrs. Σε πέντε λεπτά (κουκουλωμένοι συνεχώς και ουρλιάζοντας σαν πεντάχρονα κοριτσάκια) το κλείσαμε, σηκωθήκαμε και βάλαμε στο σαλόνι κωμωδία για να ξεχάσουμε... :party:



Όταν είδα για πρώτη φορά το Jurassic Park στο σινεμά, όλη η αίθουσα γελούσε μαζί μου αντί να παρακολουθεί την ταινία. :D

Zizik κερνάω σινεμά
Θέλω να το ζήσω και εγώ αυτό :p
 


Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.512
Reaction score
75.135




Mr
. Right, ~6/10. Σαχλαμαράκι που με λίγο καλύτερο σενάριο θα πλησίαζε το Knight and Day (not). Βλέπεται ευχάριστα χάρη στον Sam Rockwell αλλά ακόμα και η ιδιαίτερα αντιπαθής σε 'μένα αμπνόξιους Kendrick μετά το πρώτο μισάωρο είναι αξιοπρεπής.
 

stampol

Οι θυσίες...
Μηνύματα
2.306
Reaction score
5.368




Mr
. Right, ~6/10. Σαχλαμαράκι που με λίγο καλύτερο σενάριο θα πλησίαζε το Knight and Day (not). Βλέπεται ευχάριστα χάρη στον Sam Rockwell αλλά ακόμα και η ιδιαίτερα αντιπαθής σε 'μένα αμπνόξιους Kendrick μετά το πρώτο μισάωρο είναι αξιοπρεπής.
Τπτ σε ατμος βλεπεις η μονο σαχλαμαριτσες; :gotcha:
 



Μηνύματα
2.264
Reaction score
1.208
Εχθές έβλεπαν οι γονείς μου σε μία τηλεορασίτσα με μηδέν έντασην ήχου,την ταινία Michiel de ruyter ή Admiral (2015) με ναυμαχίες και άκουγα μία ώρα εκρήξεις και κακό χαμό σαν το Master and commander ενα πράμα αλλά δεν τελείωναν οι μάχες!!!!!!!!!!!!.Σήμερα είδα το τρέϊλερ που δείχνει πολλά υποσχόμενο και εννοείται οτι την κατεβάζω σε full ποιότητα (25GB) αλλά θέλω λίγες μέρες να κατέβει λόγω μάπα ταχύτητας...>:(
Την είδε κανείς να μας πει εντυπώσειςγια τον ήχο ή αν ξεπερνά τα "πέραντα του κόσμου"?

*Άρεσε πολύ στους δικούς μου σαν υπόθεση...

 






susano lx90

Professional Home Cinema
Μηνύματα
1.565
Reaction score
5.122
χθες είδα το London has Fallen, 6/10 πολύ υπολογιστής και κακοφτιαγμενο, φτηνή παραγωγή και αν υπήρχε βραβείο αμερικανιας θα εβγενε πρώτη:D κρίμα που την είδα σε πολύ χαμηλή ένταση:idk:
 


stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.630
Reaction score
36.415
χθες

Στάθη βλέπω πολλά βίντεο με γατιά βάζει, τι γίνεται, μήπως σκέφτεσαι να πάρεις κάνα γατί?:D:p
Ναι Στέφανε γατιά πολλά ,μπαμπάς μαμά και πιτσιρίκια ,έχω βρεί και που θα τα βαζω για νάνι..:whistling:
:rofl:
 




Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.023
Μηνύματα
2.885.731
Members
37.976
Νεότερο μέλος
Spadidakis
Top