Τι είδαμε, τι θα δούμε




jag

Μηνύματα
9.276
Reaction score
27.596
AAAABSjss4LYfIbeW3Go3qLdtR84oSVcgHOJvsO4VCMMdWtCOdUQK_5TanihnP8lm4JVvQCDKxsigrS7Q1H9-C9R3h-rSu...jpg


Παίζει η κούκλα από το Hush 2016. Αυτό από μόνο του (μου) φτάνει...
Ήθελε πολλά παραπάνω αλλά τι να κάνεις ; Να κάτσεις να σκάσεις ;
-
protrudi
Σε ευχαριστώ για το Berlin Syndrome 2017. Θα δω και το La sconosciuta. ;)
 

jag

Μηνύματα
9.276
Reaction score
27.596
Polar 2019 - Δανός John Wick. Λιγάκι ότι να ναι. Έχει μερικά καλά.

Earthquake Bird 2019 - Υπέροχη η νέα Λάρα Κροφτ, περίεργη - μπέρδεμα κατάσταση.

:confused: Tα ξεχνάμε γρήγορα και πάμε παρακάτω. Η δουλειά πάντως έγινε... πλημμύρισμα συναισθημάτων ☑
 

Μηνύματα
833
Reaction score
776
Έχει δει κανείς το The Whale ;;;;
Είμαι λίγο κάπως αυτή την περίοδο και δεν θέλω να κόψω φλέβες...

Για πέστε...
🤔
 


Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.411
Reaction score
74.719
Έχει δει κανείς το The Whale ;;;;
Είμαι λίγο κάπως αυτή την περίοδο και δεν θέλω να κόψω φλέβες...

Για πέστε...
🤔
Aronofsky και θέλεις χαρές και γέλια; :tongue: Αν κάνεις πάντως υπομονή, θα το δούμε σήμερα-αύριο.
 



Μηνύματα
195
Reaction score
159
Σειρά επτά επεισοδίων στο netflix, βασισμένο σε πραγματικά γεγονότα. Ενώ μέχρι και το έκτο επεισόδιο θα του έβαζα ένα ωραιότατο 7άρι, ήρθε το τελευταίο επεισόδιο και πέσαμε στα 6/10! Βλέπεται ευχάριστα πάντως..
1678359936199.png
 

jag

Μηνύματα
9.276
Reaction score
27.596
Περνάει η ώρα άνετα, έχει ενδιαφέρον και δράση με τα γνωστά κλισέ. Συνολικά μέτριο.
 


Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.883
Reaction score
34.284


melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.931
Reaction score
41.199
η 2η season , αν κ την περιμενα καιρο και ξεκινησα, δε μου αρεσε καθολου και το παρατησα. καμια σχεση με την πρωτη που ναι πολυ δυνατο
έλα ρε συ!
μόλις τελείωσα την πρώτη σεζόν και μου άρεσε πάρα πολύ. Ο cranston είναι εξαιρετικός.
Πάμε για φόλα στη δεύτερη;
 


wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.967
Reaction score
20.486
(για το πιο πάνω)

Κλασσική περίπτωση του "μην κρίνεις ένα βιβλίο από το εξώφυλλο του". Κάπου πήρε το μάτι μου την αφίσα της ταινίας, διάβασα τον τίτλο κι αυτομάτως υπέθεσα ότι αναφέρεται στον Martin Luther King, οπότε την "προσπέρασα". Έκανα λάθος - θα τη βάλω στη λίστα "προς θέαση"!
 


xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.754
Reaction score
83.584
View attachment 284030
Last Seen Alive 2022

Ξεκινάει με πολύ σασπενς και στην πορεία φθίνει . Είδα χαμηλές βαθμ/γιες , λογικό αφού έγινε προχειροδουλειά...
πάντως δε με χάλασε που είναι και το πιο σημαντικό. Ωραίο πουκάμισο..
Για να είμαι δίκαιος δεν το έχω δει ακόμα. Οι κριτικές σπάνια με επηρεάζουν γιατί ασχολούνται με πτυχές που δεν με αφορούν. Όμως, σε μία από αυτές διάβασα το παρακάτω αντικειμενικότατο στοιχείο:


The movie could have been salvaged with a few solid action scenes to break up the mediocrity of the cliched script. Unfortunately, Goodman favours flashbacks to Will’s troubled marriage to anything that could reasonably be considered exciting. This is a pity, as not only are these moments as unconvincingly played as the rest of the scenes in this dumb movie, but they are largely pointless too.

Έλεος!

Μάλλον πρόκειται για μία χαμηλού budget ταινία που προσπαθεί να αγγίξει διαφορετικά κοινά και αποτυγχάνει.

Θα επανέλθω όταν το δω.
 


Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.613
Μηνύματα
2.868.094
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top