Τι είδαμε, τι θα δούμε




Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.562
Reaction score
37.849
θενκς! εγινε! :D
Το Μεξικανικο το Μπαρντο να δεις συντομα να μας πεις......Μ΄ενδιαφερει.....
...αυτος ειχε γυρισει το αμορες περος - το οποιο και συζηταγα σχετικα προσφατα (ας πουμε ταινιες που θυμομαστε στα 90ς εποχη βιντεοκλαμπ κτλ) , και εντελως συμπτωματικα εμφανιστηκε και στο νετφλικς/νετφρικς.
... θα το βαλω σε προτεραιοτητα.. αρκει να βρω λιγο χρονο και διαθεση...γιατι ειμαι στο τρεξιμο... :)
+ εχει Ντοκιμαντερ για τον Stiv Bators, των Lords of the New Church. - που ουτε αυτο εχω προλαβει- αν και εχω λιγο ενταση με το ντεφλικς και τους LoTNC.
 
Last edited:

jag

Μηνύματα
9.276
Reaction score
27.595
Για να μη μείνει ανεκμετάλλευτη η χτεσινή κακοκαιρία. 8-)
 





Μηνύματα
349
Reaction score
891
Πρόσφατα είδα αυτό
Τα καλοκαιρινά παιχνίδια μιας παρεας παιδιών παίρνουν μια πολύ σκοτεινή τροπή. Υπάρχει το πραγματικό και το υπερφυσικό με το πρώτο να είναι πιο τρομαχτικό απο το δεύτερο. Πολύ δυνατό με τρομερές ερμηνείες απο τα παιδιά και ωραία ηχητική επενδυση. Υποψιάζομαι πως οι Αμερικάνοι θα το καλοδουν για remake
 


melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.930
Reaction score
41.197
True Spirit (2023)

Chapeau για την πραγματική ιστορία.
Κινηματογραφικά τίποτα το ιδιαίτερο, βλέπεται ευχάριστα πάντως.
 





jag

Μηνύματα
9.276
Reaction score
27.595
Ήταν οκ.
Χαμηλού μπάτζετ από αυτά που μου αρέσουν. Συνήθως κάτι λείπει από ταινίες αυτού του είδους για
να είναι ξεχωριστές.
 

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.669
Reaction score
28.005
Plane (6.5/10)
Τίποτα το ιδιαίτερο. Αρκετά πλάνα μου έδιναν την εντύπωση Β-Μovie.

Narvik (8.5/10)
Αρκετά καλό.

Vikings (7.5/10)
Αν αρέσει το είδος είναι ΟΚ. Τελείωσα Season 1.

The Northman (8.5/10)
Αρκετά καλό.

Vikings: Valhalla (9/10)
Πολύ καλύτερο από το παραπάνω Vikings. Είδα και Season 2.

12 Mighty Orphans (8.5/10)
Ωραίο, με πολύ ωραία εικόνα, για μένα. Υπήρχαν σημεία που πλησίαζε πολύ το φιλμ. Έψαξα λίγο παραπάνω και μου λύθηκε η απορία. Tίποτα δεν είναι τυχαίο.
"To create the look, he used a Panavision Dallas Arri Alexa Mini camera with Vintage Anamorphic Panavision XTAL Express, Cooke, Elite, and Cineovision lenses, plus Tiffen and Scheider filters."
 
Last edited:




Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.599
Μηνύματα
2.867.412
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top